5331 відвідувач онлайн

США розчаровані позицією Орбана щодо України, - Держдепартамент

орбан

США розчаровані тим, що прем’єр Угорщини Віктор Орбан ставить під сумнів підтримку України в Європі.

Про це заявив помічник держсекретаря США у справах Європи та Євразії Джим О'Браєн, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"Я вважаю, що ми розчаровані тим, що прем'єр-міністр Орбан вирішив залишитися на самоті в Європейському союзі, поставивши під сумнів боротьбу за підтримку українців", - наголосив представник Держдепу.

Він також додав, що США спостерігатимуть за тим, чи виконає Угорщина свою обіцянку не бути останньою країною, яка ратифікує членство Швеції в НАТО.

За словами О'Браєна, він розраховує, що Швеція вступить до Альянсу найближчим часом.

Топ коментарі
+16
закройте офшори та рахунки орбана та його спиногризів, кохаенок і за 15 хвилин все буде ок
показати весь коментар
11.01.2024 22:50 Відповісти
+14
Розчарована буває дівчина, коли хлопець напився і не зміг. А США мали б бути обурені і вжити негайних заходів.
показати весь коментар
11.01.2024 22:51 Відповісти
+9


Орбан единственный здравый политик в Европе а не подстилка как всякие шольцы и мудакроны.л
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
А теперь, козломордое мудило, собрало ж*пу в горсть и плавно, но со скоростью 9-ти махов уе*ало на парашу.
показати весь коментар
11.01.2024 23:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
закройте офшори та рахунки орбана та його спиногризів, кохаенок і за 15 хвилин все буде ок
показати весь коментар
11.01.2024 22:50 Відповісти
закрити фінансування....-і все ...на колінах приповзе до Брюселя....
показати весь коментар
11.01.2024 23:00 Відповісти
Є нюанс. Офшори на то й офшори, щоб інші країни їх не могли "закрити".
показати весь коментар
12.01.2024 00:27 Відповісти
А яка різниця - говорити що підтримуєш та кинути чи говорити що не підтримуєш і так робити?
показати весь коментар
11.01.2024 22:51 Відповісти
Хотів, але не зміг. Але дуже хотів. Але не зміг.
показати весь коментар
11.01.2024 22:56 Відповісти
наверное 2ой вариант вызывает даже больше уважения
показати весь коментар
11.01.2024 23:22 Відповісти
Розчарована буває дівчина, коли хлопець напився і не зміг. А США мали б бути обурені і вжити негайних заходів.
показати весь коментар
11.01.2024 22:51 Відповісти
розчарування має матеріалізуватися в конкретні цифри
показати весь коментар
11.01.2024 22:54 Відповісти
Орбан не ставіить під сумнів, а відверто заперечує підтримку України та активно їй протидіє..
показати весь коментар
11.01.2024 22:54 Відповісти
зупиняється нафтопровід дружба і влада уг-словаччини робиться лагідною
показати весь коментар
11.01.2024 22:55 Відповісти
Разговор про мадьярию.
показати весь коментар
11.01.2024 23:11 Відповісти
це вже прилетіла "метка" ...- а там "збитий/списаний" орбан не за горами...
показати весь коментар
11.01.2024 22:55 Відповісти
Коли ж це встигли зачаруватись щоб вже й розчаруватись
показати весь коментар
11.01.2024 22:55 Відповісти
Томагавком по кортежу - одна нога Орбана в сторону НАТО, другая - в сторону Москвы.
И извиниться, типа случайно, и вообще ракета не наша.
показати весь коментар
11.01.2024 22:58 Відповісти
"томагавком" краще по кацапам ...-а цигана орбана можна за 15 звилин ставити на місце інформаціею при закриття фінансової допомоги мадярам...
показати весь коментар
11.01.2024 23:02 Відповісти
Орбан не боїться разочарованій. Він боїться пендаля.
показати весь коментар
11.01.2024 22:59 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=auAmKGMVMO8 ПОЧЕМУ В ВЕНГРИИ НЕТ УКРАИНЦЕВ?

Історично так склалося, що етнічні українські землі є на ******** теренах усіх сусідів України. Берестейщина у Білорусії, Лемківщина, Бойківщина та Підляшшя у Польщі, Пряшівщина у Словаччині, Мармарош та Буковина у Румунії, Придністров'я у Молдові, Стародубщина та Східна Слобожанщина у РФ. Це начебто знають усі. Так само українці жили з давніх-давен і в Угорщині. Особливо їх було у північно-східних регіонах наприкінці XVII століття, після звільнення країни від османів. Але як так вийшло, що сьогодні етнічних земель українців в Угорщині немає? Їх немає.
показати весь коментар
11.01.2024 23:01 Відповісти
США намекают или угрожают -что то с этой английской толерантностью -ни хрена не понятно
показати весь коментар
11.01.2024 23:03 Відповісти
Дипломатичною мовою "розчарування" означає щось конкретне...
показати весь коментар
11.01.2024 23:05 Відповісти
США натякають європейцям на їх власний договір про Європейський союз, статтю 7, можливість застосування до Угорщини якої зараз розглядають в Брюселі.
показати весь коментар
12.01.2024 00:36 Відповісти
новітня мова.
"орбанячити" - шантажувати другу сторону на гроші за певну дію,
беручи гроші з протилежної сторони за обіцянку цю дію не робити.
показати весь коментар
11.01.2024 23:05 Відповісти
Может пару бригад на Венгрию отправить? типа, чтобы не выпендривались?
показати весь коментар
11.01.2024 23:06 Відповісти
І про яке протистояння з рашкою може бути мова, коли вони нестулепні закрити пельку цьому шкреку?
показати весь коментар
11.01.2024 23:09 Відповісти
так про протистояння сша з рашкою і не йде мова...
показати весь коментар
12.01.2024 00:33 Відповісти
думав ***** найздравіший і єдиний, а тут орбан - хрін вас каців зрозумієш 🤣
показати весь коментар
11.01.2024 23:13 Відповісти


показати весь коментар
11.01.2024 23:25 Відповісти
Власне, Орбан і є подстілкою - вонючою, підєрскою подстілкою.
показати весь коментар
11.01.2024 23:35 Відповісти
Ну для вас він не підстилка, а те, що на вас, підстилку зверху ставлять) чобіт в гівні?
показати весь коментар
12.01.2024 00:30 Відповісти
НУ ТАК ПО СИСТЕМЕ ЧАУШЕСКУ ЕГО !!!
показати весь коментар
11.01.2024 23:17 Відповісти
а госдеп не разачарован позицией Байдена по Атакамсам и Ленд-лизу?
показати весь коментар
11.01.2024 23:22 Відповісти
Орбан грає парою із Австрією …. Яка в свою чергу на кую вертіл США … Каріна Кнайсель тому підтвердження… а поряд німці яких лобіюють Австрійці….
показати весь коментар
11.01.2024 23:31 Відповісти
каріна кнайсль була викинута під зад. Австрію непокоїть виключно райфайзен.
показати весь коментар
12.01.2024 00:32 Відповісти
Орбан кончений і продажний виродок , який за кремлівське бабло
готовий на все , навіть зраду інтересів своєі країни 😡
показати весь коментар
12.01.2024 01:07 Відповісти
Он які Штати...розчаровані...а я чомусь не розчарований...ще ось орбана поставлять начальником над єс...
показати весь коментар
12.01.2024 06:10 Відповісти
Розчаровані? Де санкції?
показати весь коментар
12.01.2024 06:12 Відповісти
...ЕС должно ограничить дествия Орбана,вплоть до лишения полномочий..