8715 відвідувачів онлайн
15 615 66

НАТО готується до війни з Росією, - Bild

нато,росія

За даними німецького видання Bild, Бундесвер (Збройні сили Німеччини) готується до гібридної російської атаки на східний фланг НАТО в лютому цього року.

Як інформує Цензор.НЕТ, із посиланням на УП, про це пише Bild із посиланням на секретний документ Бундесверу

Видання зазначає, що згідно з документом, ескалація між НАТО і Росією може відбутися вже в лютому цього року.

У секретному документі ("Секретна інформація – тільки для службового користування") Міноборони Німеччини докладно викладає можливий "Шлях до конфлікту" між Росією і НАТО. Дії Росії та Заходу описуються місяць за місяцем, кульмінацією є розміщення сотень тисяч солдатів НАТО і неминучий початок війни влітку 2025 року.

BILD описує сценарій із документа, але з міркувань безпеки не відображає всієї інформації про чисельність і пересування військ НАТО.

Сценарій Бундесверу "Оборона Альянсу 2025" стартує в лютому 2024 року. Росія запускає чергову хвилю мобілізації та призиває в армію додатково 200 тисяч осіб. Потім Кремль починає весняний наступ в Україні, який до червня відкидає українську армію назад.

Спочатку прихована, а потім все більш явна атака Росії на Захід починається в липні. Очікуються кібератаки та інші форми гібридної війни, головним чином у країнах Балтії. Відбуваються зіткнення, які Росія використовує як привід для початку масштабних навчань на своїй території та в Білорусі.

Загострення цієї ситуації, згідно зі сценарієм, може статися в жовтні в разі перекидання Росією військ і ракет середньої дальності в Калінінград. З грудня 2024 року в районі "Сувалкського коридору" відбувається штучно викликаний "прикордонний конфлікт" і "заворушення з численними жертвами".

У той момент, коли США можуть залишитися без лідера протягом кількох тижнів після виборів, Росія за підтримки Білорусі повторює на території НАТО вторгнення 2014 року в Україну. У травні 2025 року НАТО ухвалює рішення про заходи стримування, у "день Х" НАТО перекидає на східний фланг 300 000 військових, зокрема 30 000 солдатів Бундесверу.

Сценарій закінчується через 30 днів після "дня Х". Чи буде Росія стримана НАТО, залишається в сценарії відкритим питанням.

Топ коментарі
+31
А де зброя України ? Ах ось де вона

- ☝️Завод Іскра (радіолокаційне об'єднання, РЕБ) став.
- ☝️Завод ХКБМ (бронетехніка) з початком 2022 року перейшов на 1 денний робочий тиждень. (вже були повідомлення західних партнерів про широкомасштабне вторгнення)
- ☝️Замовлень на КБ «ЛУЧ» (протитанкові комплекси) немає.
- ☝️Скасовано програму фінансування наших «Громів» (дальність 500 км), «Сапсанів» (дальність 50-480 км, «Нептунів» (крилата ракета, дальність 280 км), «Вільхи-М» (ракетний комплекс, дальність до 130 км.) Це те, чим можна було стріляти з тої ж Одеси чи Запоріжжя, чим можна було топити кораблі ворога, які обстрілюють Маріуполь і всю Україну.
- ☝️Ігнорування 28 -ми повідомлень США про вторгнення.

І це за часів гундосого , який репетує "дайте зброю"
показати весь коментар
15.01.2024 03:07 Відповісти
+23
Давали б нам зброю, яку ми просили і просимо в належній кількосьті, то й не треба було б НАТО до війни готуватися!
показати весь коментар
15.01.2024 02:01 Відповісти
+13
https://www.bild.de/politik/ausland/politik-ausland/bild-exklusiv-russlands-************-so-*******-putin-die-ukraine-vernichten-78425518.bild.html План вторгнення росії в Україну - Bild
показати весь коментар
15.01.2024 03:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Давали б нам зброю, яку ми просили і просимо в належній кількосьті, то й не треба було б НАТО до війни готуватися!
показати весь коментар
15.01.2024 02:01 Відповісти
Хочеш миру-готуйся до війни..
показати весь коментар
15.01.2024 02:16 Відповісти
повна хрєнь !!!! але для нас корисна, нехай цей таблоїд шугає бюргерів і прочих буржуа

.....Чи буде Росія стримана НАТО, залишається в сценарії відкритим питанням.
показати весь коментар
15.01.2024 02:51 Відповісти
показати весь коментар
15.01.2024 02:52 Відповісти
Шо, опять? (с) Та це ж було вже! (с)
показати весь коментар
15.01.2024 03:08 Відповісти
А де зброя України ? Ах ось де вона

- ☝️Завод Іскра (радіолокаційне об'єднання, РЕБ) став.
- ☝️Завод ХКБМ (бронетехніка) з початком 2022 року перейшов на 1 денний робочий тиждень. (вже були повідомлення західних партнерів про широкомасштабне вторгнення)
- ☝️Замовлень на КБ «ЛУЧ» (протитанкові комплекси) немає.
- ☝️Скасовано програму фінансування наших «Громів» (дальність 500 км), «Сапсанів» (дальність 50-480 км, «Нептунів» (крилата ракета, дальність 280 км), «Вільхи-М» (ракетний комплекс, дальність до 130 км.) Це те, чим можна було стріляти з тої ж Одеси чи Запоріжжя, чим можна було топити кораблі ворога, які обстрілюють Маріуполь і всю Україну.
- ☝️Ігнорування 28 -ми повідомлень США про вторгнення.

І це за часів гундосого , який репетує "дайте зброю"
показати весь коментар
15.01.2024 03:07 Відповісти
нічого дивного !!! зелені запроданці, колоборанти, тупо агенти фсб були згодні здати під окупацію кацапам 60-70% території України (ймовірно в кордонах на01.01.1939 року окупованої червоними-комуно-нацистами, кцапо-совками, так званої "усср" ), лиш би )(уйло залишив цього "найвеличнішого зе-лідора, **************", 4-х разового ухилянта від служби у ЗСУ, тупий висер та жетву невдалого аборту кацапо-совка гаумляйтером усіє окупованиї частини України, на кшталт чіпсового недобольбофюрера луки !!! )(уйло ж витягнув зі смітника історії єнакієвського тричі несидимого завгара вітю ялинковича та свого кума метверчука !!!







показати весь коментар
15.01.2024 05:39 Відповісти
вторжение произошло в 2014м. оказывается, если тупо закрыть глаза и сказать, что ничего страшного не произошло\йдет - то можно подаваться на премию Дарвина.
показати весь коментар
15.01.2024 10:39 Відповісти
Cаме так.

Але у 2015-2019 над головами українців літали міжнародні авіарейси

А за часів помилки 2019 після трьох років марадерства - лише ракети та шахеди
показати весь коментар
15.01.2024 11:27 Відповісти
Не проср...ли б з самого початку свою зброю - не просили б у других. І починати потрібно не тільки від зелепуги...
показати весь коментар
15.01.2024 06:48 Відповісти
******* від нього бо вторгнення рашистів було лише за каденції двох президентів
показати весь коментар
15.01.2024 09:07 Відповісти
***** буде коридор в Калінінград пробивати, а згодом скаже: бажаєте, щоб я зупинився, припинить допомогу Україні.
показати весь коментар
15.01.2024 02:08 Відповісти
Там ситуація "трішки по-іншому" виглядить : захопить Україну "наскоком" і "поставить Європу перед фактом" - не вдалося Перемогти в боях - не вдається Залишається останній варіант - " почесна капітуляція" Але не перед "хахлами" Перед ними - СОРОМНО Та й "бидло" власне не зрозуміє А от капітуляція перед НАТО - цілком їх влаштовує Буде привід вивести війська з України взамін на гарантії залишення "кремлёвских" при владі От вони й "нагнітають ситуацію" саме для цього!
показати весь коментар
15.01.2024 06:03 Відповісти
Додам тобі до уже мною сказаного: кацапи сьогодні уже повідомляють про ракетну атаку хуситів на американський есмінець А тепер "приміряй" цю атаку до того що я написав! Це така собі спроба розпалювання всесвітнього конфлікту На перемогу в ньому вони не надіються А от "розпорошить сили" НАТО - щоб виграть побільше "преференцій" для "почесної капітуляції" - можна
От вони на це й мають надію!
показати весь коментар
15.01.2024 06:30 Відповісти
Кадри "ракетної атаки на есмінець" виявилися із відеогри.
Отже, не все так "однозначно".
Хуситські мавпи з гранатою зробили замах на основи світових моських вантажоперевезень, а там такі мільярди вкладені і морські страховки настільки підскочили, що церемонитися з ними не будуть.
А активна фаза війни продовжуватиметься до 17.03. Далі невідомо, але до 17.03. потрібен будь-який результат і за будь-яку ціну. А перетворити взяття провінційного райцентру Авдіївка на "штурм Берліна 21-го століття", це кремлівські політтехнологи вміють.
показати весь коментар
15.01.2024 06:44 Відповісти
Розумієш у чому справа: для "кремлёвских" головне - не бажання, чи небажання НАТО воювать Для них головне - підготувать власне бидло до подібного сценарію Адже це вони пишуть лише на своїх пабліках - а не в світових ЗМІ (щоб не висміяли) Для цього і жмуть на те, щоб ввести цензурування Інтернет в Росії
Згадай "Перемогу збірної КНДР на чемпіонаті з футболу"! Або "висадку космонавтів КНДР на Сонці"!
Подібне - "з тієї ж опери"!
показати весь коментар
15.01.2024 07:03 Відповісти
koridor s Belorus,tak srazu pojdiot udar po Belorus vsem sto jest ,a jest mnogo sto realno s Belorus armiji necego neostantsia za neskolko casov,kak i lukosenka.Belorus eto otdelnaja strana po kotorj mozno bit vsem sto jest NATO vojskam.Kak Jemene projdut,
показати весь коментар
15.01.2024 15:37 Відповісти
Якась маячня..
показати весь коментар
15.01.2024 02:14 Відповісти
не якась, а повна.

але нехай стращають - нам більше допомоги буде
показати весь коментар
15.01.2024 02:53 Відповісти
не повна і не маячня !!! шишофренічне, й*бнуте на усю голову )(уйло хоче відродження одразу двох імеперій: червоної, комуно-нацистької, кацапо-софкової (срср, сев, варшавській договір) та царської імперії часів петьки1 - кольки2 - а в обох цих імперіях були Фінляндія, Польща, країниБалтії і не тільки !!! )(уйло хоче нового поділу світу, анологічно до того, що так необачно, зробили США та В.Британія, по завершенні 2Світової війни, з червоною,комуно-нацистькою, коцапо-совковою імперієї зла і тюрмою народів - срср, віддавши червоним нацистам під окупацію усю східну Європу - від країн Балтії на півночі до Болгарії, колишньої югословії на півдні, 1/3 Німетчини (так звана гдр) на заході !!! до речі такі рішення були прийняті в основному на "ялтинській конференції" !!! )(уйло хоче нуву "ялту 2.0" !!!
показати весь коментар
15.01.2024 05:50 Відповісти
ти би сходив води попив, чи що. А то шось несеш неїроздільне. ПиСи. Ядерна зброя
показати весь коментар
15.01.2024 10:46 Відповісти
І чому це маячня?
Особисто я ще 23.02.2022 вважав напад ********* на Україну теж маячнею.Не знаєш,на які дії здатна хвора на всю голову відморожена істота,ватажок таких же істот.
показати весь коментар
15.01.2024 06:07 Відповісти
нууу.. та було 50/50. Причому з свіжою і навченою армією. З танками відносно новими та літаками. І ракетами. І ресурсами. Так так. Ресурси теж мають властивість закінчуватися. І шо, на Т-55 та пару десятками Т-90 залітаємо у НАТО? Ви впевнені? Ну то тоді хай то відбудеться наскорше, бо тоді раші тошно п..ць прийде швидко
показати весь коментар
15.01.2024 10:49 Відповісти
Обычные штабные учения. Реально там воюют красные и синии, но Бильд им имена присвоил.
показати весь коментар
15.01.2024 08:51 Відповісти
Хороший учєнія!

і побільше публікацій про них в європейських змі - нам на користь
показати весь коментар
15.01.2024 09:15 Відповісти
Не маячня. Для того щоб торгуватися. Але почнуть скоріше з Латвії.
показати весь коментар
15.01.2024 09:08 Відповісти
Вони хочуть добратися до Польщі, щоб викликати великий потік біженців. Так думають буде простіше заставити німців підписати їх вимоги.
показати весь коментар
15.01.2024 09:19 Відповісти
bullshit
показати весь коментар
15.01.2024 02:30 Відповісти
Bild - это жёлтая пресса, с байками фантазиями и предположениями почитать их материалы можно, но воспринимать в серъёз не стоит. Они как раз были в лидерах про тезу "Киев за 3 дня" среди европеских СМИ
показати весь коментар
15.01.2024 02:30 Відповісти
https://www.bild.de/politik/ausland/politik-ausland/bild-exklusiv-russlands-************-so-*******-putin-die-ukraine-vernichten-78425518.bild.html План вторгнення росії в Україну - Bild
показати весь коментар
15.01.2024 03:30 Відповісти
таблоїд, одним словом
показати весь коментар
15.01.2024 03:34 Відповісти
Це карта дворічної давності від Bild. В чому вони були неправі, на твою думку?
показати весь коментар
15.01.2024 09:24 Відповісти
тим не менше, задовго до 24.02.2022 року ця "жовта преса" виклала нам проктично 100% план нападу кацапів на Україну !!! зе-влада замість готуватися до війни несла дороду пургу про "8 марта", "1 та 9 мая", шашлики ... тим не менше свої родини вони веивезли в ЕС, Ізраєль , тощо ...
показати весь коментар
15.01.2024 06:00 Відповісти
А який ще міг бути інший план? Зразу на Львів?
показати весь коментар
15.01.2024 07:34 Відповісти
так кацапи на початку широкомаштабного вторгнення, невиликими дрг, були під Бродами, а це адмінмежа Львівської, Тернопільської, Рівненської областей ... їх там прпавда перестріляли як куропаток ...
показати весь коментар
15.01.2024 07:50 Відповісти
Що вони курять?
показати весь коментар
15.01.2024 02:39 Відповісти
звучить трохи фантастично, але тільки на перший погляд

гітлер теж не збирався нападати на Францію та Британію після анексії Чехословаччини та Польщі

весь генералітет вермахту був проти бліцкригу, крім манштейна, який його й придумав

ми інколи раціоналізуємо поведінку людей які @бнулись (гітлер, путін) і тут важко щось вирахувати

"ідейна база" для "русіфікації всєя Європи" вже готова : академік фомєнко опублікував десятки книжок де йдеться про те, що хронологія історії вигадана, Єрусалім знаходиться в Константинополі, а алєксандр нєвскій насправді є Ісус Христос

якою б шизухою це не здавалось - в гітлера теорії були такого самого штибу (арії і все таке решта),
так що "чорний лебідь" вже пасеться десь поруч
показати весь коментар
15.01.2024 02:43 Відповісти
ви з цього списку забули попередника )(уйло, дибіла, деренерата з половиною мозку, червоного комуно-нациста - йоську сталіна (джугашвілі) !!! саме йоська привів до влади у 1933 році адольфа до влади в Німетчині, допоміг йому побудувати його 3Райх (Вермах, СС, Люфтвафе, Гестапо, СС) !!! самеи йоська та адольф ділили Європу у вересні 1939 року згідно підписаного раніше пакту "молотова ребінтропа" !!! а взагалі червоні комуно-нацисти йоськи сталіна марили "пабедой міравой соцревалюції" що по факту означало окупацію червоними нацистами усієї Європи !!!
показати весь коментар
15.01.2024 06:10 Відповісти
Нічого страшного!
От, якби вони до шашликів готувалися, ось тоді би я й перелякався.
показати весь коментар
15.01.2024 03:04 Відповісти
Є у НАТО якийсь ореол міфізації, але все це може вмить щезнути.
показати весь коментар
15.01.2024 03:05 Відповісти
Мы не будем вмешиваться и с выбранным президентом, так побомбим чуток и все, чисто для приличия. На оружие и боеприпасы можете рассчитывать. Насчёт денег, ну разве что на самое необходимое. Так что европейцы стройте укрепления, ройте окопы, переезжайте туда жить, привыкайте, учите матчасть.
Честно говоря мне надоело что Украина одна воюет, а поляки со словаками в спину ей плюют, да и болгары тоже. Про венгров я вообще молчу. Пора, пора приземлить высокие полеты их самомнения и самооценки. Жалко конечно балтийцев и финнов, ну, будем надеяться что попрут в Польшу в основном.
Привет большой ухилянтам на европейских пособиях.
показати весь коментар
15.01.2024 03:22 Відповісти
Вітаємо Desara!
Достроково обраного президента США!
показати весь коментар
15.01.2024 03:35 Відповісти
Деколи найдурніша, найнеможливіша ідея(план) і виявляється правильним. Я б не став так іронізувати
показати весь коментар
15.01.2024 06:57 Відповісти
У кацапської еліти все бабло і майно в країнах НАТО. Навіть, як бальной путін дасть наказ напасти на НАТО, ніхто цього не виконає
показати весь коментар
15.01.2024 03:23 Відповісти
"нє всєм досталось !"

підросло нове "покоління гардємарінов", яким теж треба "вкусіть от жізні"
показати весь коментар
15.01.2024 03:43 Відповісти
Не треба.Вже єсть випадки конфіскації майна у раші «за нєвиполнєніє гособорон заказов»
Тим білтше,ьагато активів закордоном заарештовано.
показати весь коментар
15.01.2024 06:12 Відповісти
"Росія запускає чергову хвилю мобілізації та призиває в армію додатково 200 тисяч осіб. Потім Кремль починає весняний наступ в Україні, який до червня відкидає українську армію назад."--ну для начала надо взять авдеевку,а то что то за 4 месяца усиленных штурмов не береться а потом как начнут воевать по настоящему что до львова за неделю)))помойму бильд еще летает в облаках по поводу реальной силы кацапов)200 к на авдос и купянск может и хватит и то на год прорывания,ну полгода,это даж с учетом что у нас будут фпвшки и одни палки с калашами)
показати весь коментар
15.01.2024 03:45 Відповісти
мажуть дупцю вазеліном
показати весь коментар
15.01.2024 04:18 Відповісти
Рівень правдивості цієї писанини відповідає рівню секретності документа Бундесверу.
показати весь коментар
15.01.2024 05:03 Відповісти
отакої), вам погрожують і провокують а ви тільки роздуплилися
показати весь коментар
15.01.2024 05:37 Відповісти
я щось пропустив? мосКАЛі вже зібрали хоча би 50 тис. м'яса на східних кордонах нати, як це вони зробили перед нападом на Україну? та й навіть, якщо зберуть м'ясо, то на чому будуть наступати? пішки? нАтА якось "забула", що мосКАЛі вже втратили в Україні ДЕСЯТКИ ТИСЯЧ одиниць військової техніки?
показати весь коментар
15.01.2024 05:45 Відповісти
Секретний документ?В більді?200тисяч чмобіків відкидають ЗСУ?При допомозі бєларусі?І вони так просто про це говорять,без ембарго за місяць до війни?Сейозно?(((
показати весь коментар
15.01.2024 05:50 Відповісти
кацапський вкид.
показати весь коментар
15.01.2024 06:29 Відповісти
Цікаво, як вони готуються? Висловлювати ще більш "глибоке занепокоєння"?
показати весь коментар
15.01.2024 07:55 Відповісти
от як авдіївський коксохім возьмуть, так одразу в сувалки попруть. як же заї:али ці хайпожери тупі
показати весь коментар
15.01.2024 08:41 Відповісти
я от чьото дику ржу з тих стратегів))) дійсно - авдіівку з 14-го взяти не можуть, а тут як намобілізують ще +200 тис на північний фронт, так у них все вийде. Звісно пу ідіот, але це самогубство
показати весь коментар
15.01.2024 10:56 Відповісти
все вірно
патяканням скажену навалу не зупинити
тількі знищенням, а це буде з полегшенням зроблено, коли щось типу яз буде застосовано нападником
показати весь коментар
15.01.2024 08:51 Відповісти
Пока Московія зв'язана в Україні - наступати деінде вона може лише у фантазіях європейських генералів, яким потрібні нові бюджети.
Але якщо Московія закінчить війну в Україні - пісєц Європі може бути в будь який момент
показати весь коментар
15.01.2024 08:55 Відповісти
Не потягне плюгаве наступ по декількох фронтах. Навіть при всій його і@нутості у ********** нема сил. Тому Балтам просто треба повисилати «любітєлєй русскаго» додому і жити спокійно. Пс. Ну тин на кордоні і рів з крокодилами само собою must have
показати весь коментар
15.01.2024 10:16 Відповісти
Схоже на кацапське ІПСО, щоб європейці Україні менше зброї давали. Тільки з"явилася новина про 1 мільйон снарядів з ЄС для України вже у березні і тут же вигулькнула ця стаття в Більд. Савпадєніє?
показати весь коментар
15.01.2024 10:33 Відповісти
цікаво чим вони наступать зібралися? тобто, по інформації більда єдине, що весь цей час кацапам не вистачало - 200к чмонь? а решта усе ок було?
для довідки: на початку вторгнення у кацапів в строю було ~3к танків. зараз можуть ледь 1300 нашкребти. на буханках наступатимуть?
показати весь коментар
15.01.2024 10:42 Відповісти
"повторить вторжение 2014го" - что-то у них прям с логикой не то. ну, или докУмент старый.
показати весь коментар
15.01.2024 10:43 Відповісти
Ні ну з вибитими на половину танками, санціями і не можливість потім буде дістати приціли, на третину вибитими літаками та шгелікоптерами, артилерією, ракетами і снарядами... і вести іненсивні бої тепер ще на +1000 км фронту... Емм... Я звісно вірю в то шо путнін довб..б (повірив після 24.02.2022), але це вже точно буде самогубством. Тому, якщо він на то піде, то хай як можна швидше. Тоді йому і тій помийці прийде п.да вже в 25-му. Та й по тому.
показати весь коментар
15.01.2024 10:55 Відповісти
Єдине шо... то мене смущає як укріплюють саме білоруську сторону. А не шляхи відступу на донбасі. Оце дійсно дивно виглядає
показати весь коментар
15.01.2024 11:00 Відповісти
а компанії країн НАТО й надалі продають в рашку деталі для її зброї за цим сценарієм?

чи все ж цьому хтось покладе край?
показати весь коментар
15.01.2024 10:56 Відповісти