9483 відвідувача онлайн
3 487 19

Повернення мита на імпорт українського зерна вимагають п’ять країн Євросоюзу

зерно

Міністри сільського господарства Угорщини, Болгарії, Польщі, Румунії та Словаччини просять у Єврокомісії повернути імпортне мито на українське зерно через "недобросовісну конкуренцію".

Про це заявив міністр сільського господарства Угорщини Іштван Надь, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міністерства сільського господарства Угорщини.

За словами міністра, відсутність мита на українську сільськогосподарську продукцію завдала значної шкоди фермерам східних країн Євросоюзу, вони витісняються зі своїх традиційних експортних ринків

"Саме тому Брюссель має вжити заходів, які захистять ринки держав-членів, що межують з Україною, і водночас дадуть їм можливість використовувати свій експортний потенціал. Одним із таких варіантів може стати введення тарифів на найбільш чутливу сільськогосподарську продукцію", - заявив Надь.

Він також додав, що Болгарія, Польща, Румунія, Словаччина та Угорщина дотримуються спільної позиції, спрямованої на те, щоб український сільськогосподарський експорт не чинив негативного впливу на європейський сільськогосподарський ринок.

"Тому Брюссель також має забезпечити послідовне застосування сільськогосподарських стандартів ЄС до всіх продуктів, пропонованих європейським споживачам. Ми закликаємо Єврокомісію представити звіт про відповідність виробничих стандартів України стандартам сільськогосподарської продукції ЄС", - підкреслив політик.

Топ коментарі
+28
Тобто, якщо у Норвегії почнуть вирощувати банани у теплицях, то вони заборонять постачання з Еквадору, щоб не було ,,нечесної,, конкуренції?
показати весь коментар
15.01.2024 22:43 Відповісти
+18
Ах ви ж .......! Така підлість під час війни!
показати весь коментар
15.01.2024 22:42 Відповісти
+13
Тому вступити у ЄС буде важко бо Угорщина й Польща 99% будуть проти. Вони розуміють що конкуренції витрмати буде важко.
показати весь коментар
15.01.2024 22:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мито чи мило....
Ви там розберіться і не факт, що 5 років потрібно!!!!
показати весь коментар
15.01.2024 22:41 Відповісти
Ах ви ж .......! Така підлість під час війни!
показати весь коментар
15.01.2024 22:42 Відповісти
Тобто, якщо у Норвегії почнуть вирощувати банани у теплицях, то вони заборонять постачання з Еквадору, щоб не було ,,нечесної,, конкуренції?
показати весь коментар
15.01.2024 22:43 Відповісти
Абсолютно вірно.
показати весь коментар
15.01.2024 23:03 Відповісти
Норвегія - не член ЄС))
показати весь коментар
16.01.2024 00:09 Відповісти
Добре. У Бельгії.
показати весь коментар
16.01.2024 00:53 Відповісти
Добре що хоч Ватикан не вимагає, але ....!
показати весь коментар
15.01.2024 22:46 Відповісти
ЕС та НАТО.....веде влада нас туди....вже довго.Вони нас бояться,бо ми велика держава ми туди не входимо....бо вони лопнуть
показати весь коментар
15.01.2024 22:49 Відповісти
Тому вступити у ЄС буде важко бо Угорщина й Польща 99% будуть проти. Вони розуміють що конкуренції витрмати буде важко.
показати весь коментар
15.01.2024 22:55 Відповісти
Швидше за все, проти буде більшість країн ЄС, а не тільки ці дві.
показати весь коментар
15.01.2024 23:04 Відповісти
Думаю, що за вступ будуть Данія, Швеція, Іспанія, Португалія, Італія, Франція, Німеччина. Страни Балтії. А цих сусідів примусять.
показати весь коментар
16.01.2024 03:15 Відповісти
Хто зна. Я б не був таким категоричним. І щодо примусу. Тут одного Орбана примусити не так просто. А якщо їх буде десяток?
показати весь коментар
16.01.2024 07:58 Відповісти
Як раз на Орбані вони примус і відпрацюють)
показати весь коментар
17.01.2024 17:35 Відповісти
ЕС це просто якась контора для лохів

Тобто можете продавати все ТО ШО У ВАС НЕ КУПЛЯТЬ (машини, меблі, кораблі) - все що дорого і погано

А от то шо у вас дешевше чи краще продавати не можете бо інші не витримують конкуренції

Англія вийшла з цього цирка і правильно і зробила
показати весь коментар
16.01.2024 00:24 Відповісти
ДОВИЙОБУЮТЬСЯ, бо дядько Голод іноді в гості ходить незвано, особливо за відсутності мізків, навіть тоді, коли про його візит попереджені, але попередження належно не сприйняті. АРХ М
показати весь коментар
16.01.2024 04:35 Відповісти
...як казав Михайло Булгаков - Симоняньші достатньо вимазати пику жовтим кремом, і опа - зіньки завузились, але не "по-японістіше", а де небудь в Сахарі, чи на болотах, звідки прилетить "чорний ворон", накшталт сталінського, тільки вже від БОГА, бо наразі наступає час, коли виконуються такі дії. Симонян не любить Булгакова? Ну та мені *****! АРХ М
показати весь коментар
16.01.2024 04:46 Відповісти
Cобівартість продукції українського аграрного комплексу (залишимо питання його власників) набагато менша, ніж в країнах Болгарія, Польща, Румунія, Словаччина та Угорщина. Це об*єктивно так.
І нехай аграрне лоббі в ЄС звиздить про "недобросовісну конкуренцію" скільки йому завгодно.
На відміну від прямих ворогів в Україні банди, які безпосередньо блокують кордони, офіційні органи цих країн хоч не варнякають про демпінг. Бо розуміють значення цього слова, яке до претензій названої п*ятірки ніякого відношення не має.
Зрозуміло також, чому більшість країн в ЄС проти вимог аграрної п*ятірки.
Бо їх цікавлять в першу чергу інтереси власного населення - чим дешевша продуктова сировина і продукція, тим дешевші готові харчові продукти.
показати весь коментар
16.01.2024 07:56 Відповісти
Вчора 6000 німецьких тракторів І 10000 німецьких селян блокували весь Берлін, то на мітингу вони також звиздять про дешеву агропродукцію з України.

Щось в Україні так катастрофічно дешево?! (ще й додати кошти зберігання і перевозу фурою в Європу)
показати весь коментар
16.01.2024 10:30 Відповісти
Думаю, що якщо в Україні будуть заборонені багато хімічних речовин, які вживаються як добриво ( які неможна застосовувати в Європі) , то урожайність українських земель спаде серьіозно, а звідси і експорт.
Піратські виробляється, піратські продається, піратські десь діваються гроші.
показати весь коментар
16.01.2024 11:06 Відповісти