9331 відвідувач онлайн
1 709 18

Будь-який заморожений конфлікт може спалахнути знову, - Зеленський

володимир,зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що будь-який заморожений конфлікт може спалахнути знову.

Про це він заявив на Всесвітньому Економічному Форумі у Давосі, інформує Цензор.НЕТ.

"Чи може бути замороження війни в Україні її кінцем? Я не хочу задовольнятися альтруїзмом. Будь-який заморожений конфлікт зрештою спалахне знову. Нагадаю вам, що після 2014 року були спроби заморозити війну на Донбасі. Коли дуже-дуже впливові гаранти цього процесу: тодішні канцлер Німеччини та президент Франції... Але Путін є хижаком, який не задовольняється замороженим продуктом. 

Нам потрібно захищати себе, дітей, будинки, життя. Ми можемо це зробити, можемо побороти його на землі. Ми довели це. І на морі, та в небі. Ми нарощуємо виробництво озброєння, ми досягли економічного зростання в Україну. Наш ВВП зростає попри війну. Плюс понад 5% минулого року. Отримали рішення ЄС про відкриття переговорів, нормалізуємо ідею про те, що агресора можна побороти. Навіть агресію Путіна, яка триває вже 10 років", - зазначив президент.

Топ коментарі
+4
********? Нє, гєостратєг!
показати весь коментар
16.01.2024 16:02 Відповісти
+4
Зеленський заявив

Раз по раз те ж саме.
Певно, облишивши президентське кріселко, він геть розучиться розмовляти людською мовою.
Тільки заявлятиме.
показати весь коментар
16.01.2024 16:07 Відповісти
+2
І тут Остапа понесло... ВІн теперь дійде і до сказочок бабушки Орини - він побачив багаато вільних вухів!
показати весь коментар
16.01.2024 16:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
********? Нє, гєостратєг!
показати весь коментар
16.01.2024 16:02 Відповісти
СТРАТЕГИ..... И...
+ дЄрмак ще
показати весь коментар
16.01.2024 16:03 Відповісти
Зелена Гнида стільки приклала для нападу кацапії, тепер буде сцьяти про вогонь!
показати весь коментар
16.01.2024 16:14 Відповісти
І тут Остапа понесло... ВІн теперь дійде і до сказочок бабушки Орини - він побачив багаато вільних вухів!
показати весь коментар
16.01.2024 16:02 Відповісти
використовуй паузу для озброєння, для розробки далекобійних ракет, для облаштування обороної лінії, для встановлення систем реб всюди, де це надважливо, тренуй населення і меньше кради...
показати весь коментар
16.01.2024 16:05 Відповісти
Зеленський заявив

Раз по раз те ж саме.
Певно, облишивши президентське кріселко, він геть розучиться розмовляти людською мовою.
Тільки заявлятиме.
показати весь коментар
16.01.2024 16:07 Відповісти
А твої ''мирні формули'' передбачають перемогу України? Бо даже виведення кацапських військ з території України не гарантують що *уйло чи ще якийсь ''царь'' через кілька років не полізе знову війною в Україну.
показати весь коментар
16.01.2024 16:08 Відповісти
А пожежа, яка сгасла - може загорітись знову, тому нехай краще постійно горить.
показати весь коментар
16.01.2024 16:08 Відповісти
та нє,не може бути...а якже "просто надо пєрєстать стрілять" і "я ж не лох"?
показати весь коментар
16.01.2024 16:08 Відповісти
Тепер вже "не тряпка".
показати весь коментар
16.01.2024 16:28 Відповісти
Як тут потужно і пафосно язиком не поплескать , якщо запахло великими грошима, ...
показати весь коментар
16.01.2024 16:10 Відповісти
показати весь коментар
16.01.2024 16:11 Відповісти
Спокіи нам тільки сниться
показати весь коментар
16.01.2024 16:14 Відповісти
Прорвало дамбу..й словоблуддя знову заполонило все.🤬
показати весь коментар
16.01.2024 16:14 Відповісти
А в девятнадцатом ты по другому пел.
показати весь коментар
16.01.2024 16:14 Відповісти
За шо платілі, то і пєл...
показати весь коментар
16.01.2024 16:17 Відповісти
зеленая плесень просто хочет избавить Украину от мужчин. Все. Точка.
и он это делает любыми путями - законностью в этой стране и не пахло!!!!
о какой победе это чучело мычит?!... кем или чем оно собралось воевать? своими детьми или родственниками, палками и камнями?!...
показати весь коментар
16.01.2024 16:16 Відповісти
Абир абир абирвалг