Ніякої опозиції в Україні не існує, - Данілов

Секретар РНБО Олексій Данілов вважає, що в Україні не існує опозиції, а керувати країною мають люди, які наразі перебувають на фронті.
Про це він заявив у коментарі LIGA.net, інформує Цензор.НЕТ.
Данілова запитали, як він ставиться до ідеї створення "уряду національної єдності", формат якого "просувають, зокрема, в опозиції".
"Треба розуміти, що ви маєте під словосполученням опозиція? Де ви її бачили?" - зазначив секретар РНБО.
Журналіст відповів, що це "в першу чергу парламентські партії, які представлені у нинішньому скликанні Верховної Ради".
"З чого ви вирішили, що вони є опозиція? Ніякої опозиції у нас не існує. Це люди забрали собі це гасло і з ним бігають, відомі постаті сучасності. Яке вони взагалі мають відношення до опозиції? Опозиція - це люди, які відповідальні за процеси, які сьогодні є на нашій території", - сказав Данілов.
Журналіст поставив те саме запитання, замінивши слово "опозицію" на "окремих політиків".
"Окремих політиків я знаю з, умовно кажучи, 1994 року. Їхнє місце, їхню роль, в який спосіб вони будували цю країну, накопичуючи собі статки за рахунок українського народу. А зараз вони знову мають велике бажання розповідати, як нам треба жити. Вони ж не хочуть розповідати, як вони мали спільний бізнес із Медведчуком. Як вони грабували цю країну. І багато-багато інших речей. А вони зараз кажуть, що ми маємо знову сідати та керувати країною. Є кому керувати цією країною. Людей, які достойні керувати, дуже багато. Величезна кількість із них зараз перебуває на фронті. З якого переляку саме ці (політики) мають бути керуючим органом?" - додав секретар РНБО.
Та нічого абсолютно "0".
Хай краще повторить для себе про ,що його патрон в програмі "мріяв " , коли з подачі Бені розводив голобородьковатних лохів на гешефт з повноваженнями :
Передвиборча програма
кандидата на пост Президента України
Володимира Зеленського
Я розповім Вам про Україну своєї мрії.
- Україну, де стріляють лише салюти на весіллях та днях народженнях.
- Україну, де відкрити бізнес можна за годину, отримати закордонний паспорт - за 15 хвилин, а проголосувати на виборах - за одну секунду, в Інтернеті.
-Де немає оголошень «Робота в Польщі». А в Польщі є оголошення «Робота в Україні».
-Де в молодої сім'ї є один клопіт - обрати квартиру в місті чи заміський будинок.
-Де лікарі та вчителі отримують реальну заробітну плату, а корупціонери - реальні строки.
-Де недоторканими є Карпатські ліси, а не депутати.
-Де бабця отримує гідну пенсію, а не інфаркт від рахунку за комуналку.
-Де підставою призначення на посаду є розум, освіта, талант і совість, а не те, що разом хрестили дітей.
-Де дороги є, а дурнів - немає.
Це - Україна реальної та здійсненної мрії. Україна найближчого майбутнього.
Україна, в яку повертаються.
Україна, якою ми будемо пишатися та цінувати, а решта - знати і поважати.
Україна, з якої не поїдуть наші діти.
Чого не ржем телепки ?