13833 відвідувача онлайн
7 764 67

Ми хочемо, щоб чоловіки повернулися з-за кордону, але насильно це зробити не вийде, - Данілов

данілов

Секретар РНБО Олексій Данілов вважає, що Україна не зможе повернути чоловіків мобілізаційного віку з-за кордону силоміць.

Про це він заявив в інтерв'ю виданню азербайджанському виданню Report, передає Цензор.НЕТ.

Данілов розуміє, що люди, які перебувають на території іншої країни, також підкоряються і законам цієї країни.

"Ми б хотіли, щоб вони повернулися, але насильно це зробити не вийде. Якщо громадянин офіційно має статус біженця, який постраждав від військової агресії, ми не зможемо втрутитися. Адже в кожній країні є свої закони щодо людей зі статусом біженця", - пояснив він.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський наголосив, що чоловіки мобілізаційного віку мають перебувати в Україні та працювати на державу.

Топ коментарі
+47
а сынки твои уже подают пример???
показати весь коментар
18.01.2024 17:01 Відповісти
+43
Тихо! Тссс!! Чуєте цей тупіт? Це синки Данилова біжуть в військомат, аж тапки роняють!
показати весь коментар
18.01.2024 17:04 Відповісти
+29
Чучело, оптимизируй количество не нужных чиновников внутри страны и у тебя появится резерв в 500 тыщ., не меньше.
показати весь коментар
18.01.2024 17:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а сынки твои уже подают пример???
показати весь коментар
18.01.2024 17:01 Відповісти
Тихо! Тссс!! Чуєте цей тупіт? Це синки Данилова біжуть в військомат, аж тапки роняють!
показати весь коментар
18.01.2024 17:04 Відповісти
Ну одягніть на нього на фотці червоний пінжак з цепурою - так буде правдиво.
показати весь коментар
18.01.2024 17:19 Відповісти
Покажи зразок патріотизму, Данілов.

Твої сини? Закордоном?

Поверни їх в Україну, в ЗСУ. Оце буде нормальний крок. Як це було в явеликоі Брітаніі, коми сини королеви та усіеі знаті воювали у WWII.

Підкажи Зеленському що орденоносці Кошевий та пікало з 95 кв. Повинні першими пійте до ЗСУ.

От тоді , можливо, громадяни тобі повірять…
показати весь коментар
18.01.2024 18:07 Відповісти
Кирдык скоро Америке.
Чем докажешь о сыновьях Данилова?
Мне Данилов похер. Я пути *****.....жа исследую
показати весь коментар
18.01.2024 21:16 Відповісти
Він же сказав - насильно не повернуть. А він, як рекєтір 90-х насильство не сприймае.
показати весь коментар
18.01.2024 18:39 Відповісти
Оце його "штирить", мабуть, не одну доріжку занюхачив.
показати весь коментар
18.01.2024 19:01 Відповісти
Шария уважаете?
показати весь коментар
18.01.2024 21:13 Відповісти
Азохенвей
Потроху почало доходити? А відправити ТЦКшників за кордон в відрядження? Нехай в Польщі мужиків наловлять і в бусіку привезуть. Можно блокувальників прямо з кордону. А не запишуться добровольцями - відкиздите.
показати весь коментар
18.01.2024 17:02 Відповісти
Лучше сразу блокировщиков,сформируетмпольско,румынско-словацкую бригаду.
показати весь коментар
18.01.2024 17:04 Відповісти
Я ж і кажу - "блокіровщіков". 1) далеко їхати не треба, 2)пацани мабудь здорові - зимою дороги блокувати, 3) проїзд розчиститься.
З усіх сторін - одні плюси.
показати весь коментар
18.01.2024 17:06 Відповісти
Надо что бы тцкашник ловили тцкашников
показати весь коментар
18.01.2024 17:42 Відповісти
А чо! Классна ідея! Зробити всіх - ТЦКшниками. І нехай всі один одного ловлять!

--
"Бєспрєдєл в Чєчнє - чєчєнскіє терорісти захватілі автобус с чєчєнскімі терорістамі" (С)
показати весь коментар
18.01.2024 17:47 Відповісти
Давайте фото толпы мажоров с рюкзаками в наших консульствах в Франции,Щвейцарии и Англии.
показати весь коментар
18.01.2024 17:02 Відповісти
Зніміть для них серіал за участю Зе про те, що він не 4-кратний ухилянт, а 4-кратний герой України. Може хтось і поведеться на ту лабуду, як перед виборами...
показати весь коментар
18.01.2024 17:02 Відповісти
Чучело, оптимизируй количество не нужных чиновников внутри страны и у тебя появится резерв в 500 тыщ., не меньше.
показати весь коментар
18.01.2024 17:02 Відповісти
Это только самих чиновников. А если взять всех, кого эти чиновники отмазали, родных, друзей, водителей, массажистов, их детей, эта цифра будет в разы больше.
показати весь коментар
18.01.2024 17:05 Відповісти
В Україні в 2021-му було 180 тисяч чиновників. Із них 70% - це жінки. Де ти знайшов 500 тисяч?
показати весь коментар
18.01.2024 21:18 Відповісти
ймовірнішше він мав на увазі "бюджетників"- яких е понад 2, 5 міліона осіб....- тоді "чоловічого" із них які підпадають під мобілізацію 500 тис набереться...
показати весь коментар
18.01.2024 22:15 Відповісти
Начни со своих выпердышей, олигофрен. Верни и отправь на ноль простыми стрелками.
показати весь коментар
18.01.2024 17:03 Відповісти
та і він ще не старий....
Командосом у них буде на нулі
показати весь коментар
18.01.2024 17:05 Відповісти
А хто тоді країною буде рулити? "Ну нє Порошенко же!" (С)
показати весь коментар
18.01.2024 17:07 Відповісти
Я бы Борьку Джонсонюка пригласил. Или Блинкена после отставки.
показати весь коментар
18.01.2024 17:12 Відповісти
Борька британцям запіліл брексіт, після якого їх валюта впала на третину і огроменна кількість компаній звалила з ВБ в ті ж Нідерланди. І зараз Шотландія каже, шо вони взагалі то на референдумі голосували за те шоб залишитися в межах ВБ коли брексіту не було, а тепер вони хочуть переголосовувати.
А щодо Блінкена, нічого поганого не скажу, але і перемог ніяких нема.
показати весь коментар
18.01.2024 17:35 Відповісти
Короче, великие бриты тоже херню наголосовали, как и мы в 2019-м.
показати весь коментар
18.01.2024 20:00 Відповісти
100%. Але їх воно не так торкнуло, як нас..
показати весь коментар
19.01.2024 10:18 Відповісти
Зробили з країни концтабір, і хочуть щоб до них поверталися...
показати весь коментар
18.01.2024 17:07 Відповісти
В Украине у дворняги сейчас прав больше чем у простого мужика
показати весь коментар
18.01.2024 17:10 Відповісти
Молодець, до своїх дітей завжди ставився ПРИНЦИПОВО, хоть і ветеринар, але ж посада біля приЗедента , ЗОБОВЯЗУЄ!
Роби, як Я, це гасло в РНБОУ, уже впродовж 10 років московської війни!!!
Започаткувала його, теж лікар-гінеколог від ригоАНАЛІВ, на посаді в Рнбоу, Багатирьова!!
Ось такі там, ЧОЛОВІКИ в РНБОУ!!!
показати весь коментар
18.01.2024 17:08 Відповісти
Какая вообще роль у этого тела в Совбезе ? Что оно там делает ? Сидит иплом торгует ?
показати весь коментар
18.01.2024 17:09 Відповісти
А я вже був подумав, що данілов повернувся до своєї основної професії ветеринара і займався підготовкою бойових кіз!
показати весь коментар
18.01.2024 17:10 Відповісти
День заканчивается, а алкаш (ветеринар по совместительству) никак не исчезнет из новостей. День трезвости, чтоль?
показати весь коментар
18.01.2024 17:11 Відповісти
О.....апять фонтанирует идеями!Давно не было чуты....Видлыгав после свят!Апять в работе!!!
показати весь коментар
18.01.2024 17:11 Відповісти
Хотеть не вредно. Помирать за таких как это тело в кресле дураков уже нет.
показати весь коментар
18.01.2024 17:11 Відповісти
Крепостной не имеет права ********* от своего слуги. Запомните это, товарищи!!!
показати весь коментар
18.01.2024 17:11 Відповісти
Це падло каже що нема неякої опозиціі.Це педло каже що керувати має тіки єрмак і фсб.Хто нам буде допомогати,якщо кгбшні тварі перетворили краіну гірше навіть ніж зімбабве.
показати весь коментар
18.01.2024 17:12 Відповісти
Отправьте все военкоматы на фронт,а раненных посадите на их места.
Мусоров под Авдеевку,а с окопов на их места и может народ к вам потянется
А пока все срали на твои хотелки и зарплату солдату 20 тыщ.гривен.
показати весь коментар
18.01.2024 17:18 Відповісти
Там еще надбавка "от Зэ" 30 тысяч. Которая сёдня есть, а завтра скажут, что денег нет, все вопросы к Байдену и республиканцам.
показати весь коментар
18.01.2024 17:24 Відповісти
Вы сначала посадите/отправьте на фронт всех тех, кто позволил им уехать - кто пропускал, кто делал левые разрешения/справки, кто звонил и давал указания и получал за это БАБЛО !!!
А потом уже беритесь за тех, кто выехал не законно.
К тем, кто уехал законно (до войны) вопросов быть не должно....
показати весь коментар
18.01.2024 17:20 Відповісти
Як так -- в Монако цілии корпус добровольців рветься в Украіну
показати весь коментар
18.01.2024 17:22 Відповісти
🤡 зеленські ...ми хочемо ...хочемо ...і.т.і...ми теж хочемо ,шоб ви бандюкі зелені пішли нах...
показати весь коментар
18.01.2024 17:24 Відповісти
"але насильно це зробити не вийде" - але дуже хотілось би
показати весь коментар
18.01.2024 17:26 Відповісти
95 квартали-ліги сміху. Гончарук, його кабмін. Зомбімарафон, їх сини- чоловіки. Резніков. Халімони-тимошенки. Чоловіки слуг. Арістович і тому подібне.
Де?
показати весь коментар
18.01.2024 17:29 Відповісти
епать они дегенераты
показати весь коментар
18.01.2024 17:40 Відповісти
вже пора б було йому визначитися))
показати весь коментар
18.01.2024 17:41 Відповісти
Ми хочемо щоб зїбнуло зелене керівництво, але насильно це зробити неможливо?
показати весь коментар
18.01.2024 17:42 Відповісти
что ни день, то мегавысер.
показати весь коментар
18.01.2024 17:43 Відповісти
Домовлятися треба з країнами про рекрут добровольців за кордоном з забезпеченням від країни відправлення, з з/п й гарантіями виплати при пораненні чи загибелі, з гарантією лікування, з збереженням статусу в країні відправлення, з гарантією відпустки.
Можливо тоді хтось й повернеться в Україну та піде у ЗСУ.
Людина живе 15-25 років за кордоном , має фінансові зобов'язання (кредити житло й т.п.) родину за кордоном й тепер має все кинути й поїхати з можливістю 10 років чи 25 не побачити своїх дітей бо назад навіть у відпустку не випустять, не кажучи про меньшу з/п за ризик втратити життя. У той час коди мородери безкарно крадуть міліардами!
показати весь коментар
18.01.2024 18:04 Відповісти
Майже третина українців залишаються без роботи - опитування

18 Січня 2024 | 17:52
Канєшна давай повернемо. Хай або воюють ( правда союзники ще одягу і трусів не дали) або працюють (правда союзники ще робочі місця не створили), як сказав президент
показати весь коментар
18.01.2024 18:05 Відповісти
Чомусь згадалось... Бідоносець.
Пригадуєте про кого то? А ми ще сміялись, бо де б воно не поїхало, всюди щось ставалось: то повінь, то пожежа, то ще якась біда. А про себе й не думали, напевно, а воно он як, більшої біди не буває, напевно.
Пригадую, два роки тому черги біля військкоматів. Скандали, а чого мене не берете? Мій добрий знайомий, йому вже тоді було поза 60 дійсно скандалив, бо його додому відправили. а він фізично ще о-го. В людей був запал, в людей була лють...
Пройшло трохи часу трохи більше року і все! Постійні скандали постійні срачі, постійна херня і все ж то зелена. Як не Коля-котлета, то Безугла., як не Щурма то Рєзніков... І чого ж то сьогодні маємо не черги, а потопельників в Тисі, не добровольців, а втікачів.
А чому ж то так? Бо дебіли в 19-му вибрали бідоносця, а воно ж таке, і браму відкрило і війну до хати впустило, і зі всіма навколо пересралось. всі кордони заблоковані, і народ втікає, бо ж як на то все пілятство дивитись...
От курва, як тої біди нам тепер позбутись?
показати весь коментар
18.01.2024 18:09 Відповісти
Ви краще почистіть свої владні кабінети по областях, міністерствах, Києва, воєнкоматах, ТРО місцевих - де поховалися синочки чиновників, а вже потім можете з за кордону просити людей вернутися, яких самі і повивозили...
показати весь коментар
18.01.2024 18:15 Відповісти
К сожалению - добавил он. Мясник! Они к таким уродам не вернуться никогда
показати весь коментар
18.01.2024 18:18 Відповісти
Данілов, іди *****! Де твої діти? І діти твоїх підарасів-"побратимів"?
показати весь коментар
18.01.2024 18:26 Відповісти
І не треба насильно. Боїться - не солдат і не держслужбовець. Якщо такий є, звільняти з анулюванням спецстажу, стажу держслужби і з забороною в майбутньому на зайняття будь-яких державних посад, позбавляти всіх звань і держнагород, пенсія мінімальна. Чи хтось вважає, що хлопці на фронті повинні захищати їх "конституційні гарантії за плювання на конституційний обов'язок захищати Україну" ?
показати весь коментар
18.01.2024 18:36 Відповісти
Закон зворотньої сили не має. Можете там собі сердито помріяти.
показати весь коментар
18.01.2024 19:11 Відповісти
Такі чоловіки віком від 27-ми до 45-ти є соціальними інвалідами. Статус такий потрібно ввести. А як соціальним інвалідам їм протипоказано категорично - служити в армії, поліції, суді, митниці, прокуратурі, болатуватись в депутати і т.і.. Інвалід по здоров'ю може, а соціальному інваліду зась!
показати весь коментар
18.01.2024 18:41 Відповісти
Pandamonium

@RudijLis

Волохатий рот єрмака кока..ик і діджей Лєщєнко виїхав в Давос, а Залужний в Брюсель не виїхав. Їж-те
показати весь коментар
18.01.2024 19:03 Відповісти
Оп-па ... Скільки бажаючих послужити збіглося і усі розказують, чому не хочуть, чи не можуть.
показати весь коментар
18.01.2024 19:10 Відповісти
Одна історія офігітельніша за іншу, як казав один персонаж з Зеленого слоника. Один хоче всіх біженців, не проти і емігрантів повернути, інший всіх чоловіків. При цьому в людей і питати не хочуть нічого чи потрібно їм це. Якийсь вже не цирк, а кривавий абсурд.
показати весь коментар
18.01.2024 19:23 Відповісти
А втікачі, які поїхали в службове відрядження за державний кошт і здриснули? Всі, хто втік незаконно можуть бути повернені! В суд і оголосити в розшук!
показати весь коментар
18.01.2024 19:30 Відповісти
Таке міг ляпнути тільки Дибілов.
показати весь коментар
18.01.2024 20:34 Відповісти
Я готовий знов пiти на вiйну,та захищати Неньку,Але хочу вiд ради ,мiнiстрiв,та оп приклад бачити,бо грошiбули для них,а менi тiлькiпоранення та iнвалiднiсть? Кожного з моiх синiв забератимуть при досяжностi 18 рокiв,а дiти тогож Стефанчука пiзнавати мир? Шановне панство пробачте Але я не поверну дiтей в Укрiну ,Доки вони будуцi дорослими самi так не вирiшать