9575 відвідувачів онлайн
2 352 25

Частина аптечок на складах Командування медсил потребує перекомплектування через неякісні складові, - Міноборони

аптечки,міноборони,калмикова

Заступниця міністра оборони Наталія Калмикова разом із представниками Командування медичних сил та командою "Leleka Foundation/БФ Лелека України" провели перевірку складу медичного майна й оцінили стан та наявність аптечок і наплічників бойового медика.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу МО.

Наразі на складах зберігають близько десяти видів аптечок, більшість з яких передані як благодійна допомога. Вони по-різному укомплектовані, а їхні складові відрізняються за якістю.

"Серед аптечок є такі, що відповідають потребам військових. Але є й аптечки укомплектовані, наприклад, неякісними турнікетами, які не можна використовувати. Нині перед нами стоїть завдання - перекомплектувати наявні аптечки так, щоб їх можна було використовувати у військах. Якісних складових для цього достатньо", - наголосила Калмикова.

Заступниця міністра зауважила, що це тимчасове рішення: "Ми маємо використати наявний ресурс для того, аби оперативно закрити потреби. Однак в подальшому ми орієнтуємося на закупівлю якісного медичного майна за стандартами країн НАТО. Це відбудеться в найближчий час".

Топ коментарі
+10
Волонтери не могли закупити непотріб, благодійники теж. Питання до МО - що за хню ви продовжуєте купувати?
показати весь коментар
19.01.2024 16:44 Відповісти
+10
от за ці неякісні аптечки і турнікети когось закриють????? ілі ето другоє??????
показати весь коментар
19.01.2024 16:45 Відповісти
+9
А де той під@р Рєзніков? Що йому буде за зраду?
показати весь коментар
19.01.2024 16:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Волонтери не могли закупити непотріб, благодійники теж. Питання до МО - що за хню ви продовжуєте купувати?
показати весь коментар
19.01.2024 16:44 Відповісти
Влітку турнікети "TM" у штатній аптечці ПМД "RR" завдяки скандальним депутаткам і журналюгам несподівано стали "неякісними". Зрозуміло, що в нових аптечках на складах ще лишились "ТМ".
показати весь коментар
19.01.2024 17:09 Відповісти
Вони в інеті по 500 грн продаються..цікаво, склади МО - ревізії нормальні колись були?
показати весь коментар
19.01.2024 17:39 Відповісти
Хочуть на CAT за 1500-1900 грн. поміняти (самі аптечки ще при Порошенко купували за 1362 грн.).
Так, взагалі можна багато що, видавати краще ніж зараз. Нема меж досконалості є обмеження за фінансами.
показати весь коментар
19.01.2024 18:13 Відповісти
То як з одягом. Такі очуєнні куртки можна просто купити на польському мілітарі сайті. Й дешевше, ніж наші десь купували/шили.

Іноді отих, що забезпечують армію від імені держави придушити велике бажання.
показати весь коментар
19.01.2024 18:32 Відповісти
вони справді гімно, закрутка ломаеться, інша справа що списати іх не дают і вони "зависают" на балансі медичного складу.
показати весь коментар
19.01.2024 17:57 Відповісти
У нас турнікети, шини і м'які ноші обліковуються як витратне майно. Китайські турнікети списуємо на тренування.
показати весь коментар
19.01.2024 18:21 Відповісти
от за ці неякісні аптечки і турнікети когось закриють????? ілі ето другоє??????
показати весь коментар
19.01.2024 16:45 Відповісти
це навіть не другоє
І не перше
Перше - відосики!!!!!
показати весь коментар
19.01.2024 16:49 Відповісти
Атож. Закриють. Волонтерів, бо в повідомленні сказано, що то аптечки, передані в якості гумвнітарки. МО не вінаватає.
То все волонтери. От зараз МО закупить якісні турнікети по 5к гривень за штуку і все виправить.
показати весь коментар
19.01.2024 17:02 Відповісти
Це штучно інспірована проблема, краще розібратися справжніми злочинами.
показати весь коментар
19.01.2024 17:25 Відповісти
і на ті неякісні складові витрачені шалені кошти
показати весь коментар
19.01.2024 16:46 Відповісти
Неякісні? Чи вийшов термін зберігання? Нумо.......
показати весь коментар
19.01.2024 16:47 Відповісти
Наприклад, китайські турнікети... за бюджетні кошти.
показати весь коментар
19.01.2024 16:59 Відповісти
А де той під@р Рєзніков? Що йому буде за зраду?
показати весь коментар
19.01.2024 16:47 Відповісти
Ви що не чули?

Резніков повертається до адвокатської діяльності
показати весь коментар
19.01.2024 17:00 Відповісти
він відновив адвокатську ліцензію і вийшов на роботу у контору,в якій працював ло2020р.,свідомі киівляни могли б завітати до нього на консультацію (не з пустими руками)
показати весь коментар
19.01.2024 17:21 Відповісти
МО оголосило що закупило неякісні аптечки
тому дайте ще грошей, замінити їх на якісні
це якмйсь зелений пісдєц...
а ці аптечки, *****, я вам на склад привіз, чи, ****, ви???
показати весь коментар
19.01.2024 16:48 Відповісти
Ну а ви як хотіли? За нормальний товар готелі в Хорватії не побудуєш.
показати весь коментар
19.01.2024 16:51 Відповісти
Тому що питання повинно стояти інакше - хто рекомендував, проводив перевірки, і допустив стару очільницю КМС до цієї посади? І чому, незважаючи на шквал скарг на КМС як від волонтерів, так і самих бійців, вона залишалась на посаді? І чому вона зараз не під слідством за нанесення шкоди обороноздатності країни, і багаточисленні смерті бійців у військовий час у тому числі і через закупівлю отих неякісних складових?
показати весь коментар
19.01.2024 16:54 Відповісти
Хм а яке **** їх закупило? Нехай оте **** своїм коштом і переукомплектовує!
показати весь коментар
19.01.2024 16:55 Відповісти
Візьміть аптечку, що видали, і сховайте разом з протигазом і ОЗК у баул, а собі купіть і укомплектуйте аптечку за власним уподобанням. Бо аптечки - майно інвентарне і за її втрату, пошкодження чи розукомплектування отримає їзди начмед, командир, а вам доведеться відшкодовувати її вартість за поточними цінами.
показати весь коментар
19.01.2024 17:15 Відповісти
Так робіть те, що належить вам робити, а не глаголите для ЗМІ!
Незнаєте, як це робити, йдіть з посади, заявивши про таке, теж ГОЛОСНО!
Я прокукарікала, а там, хоть Сонце не сходь…
показати весь коментар
19.01.2024 17:51 Відповісти
Тобто у всьому винні волонтери. Справи ще не почали на них відкривати?
показати весь коментар
19.01.2024 19:53 Відповісти