9230 відвідувачів онлайн
4 048 50

Канада прийняла вже понад 210 тисяч біженців із України

канада

Як інформує Цензор.НЕТ, про це свідчать дані Прикордонного агентства Канади.

Як зазначається, за програмою "Канадсько-український дозвіл на екстрені поїздки" (CUAET), створеною у березні 2022 року, до Канади прибули 210 178 українців. Програма надає право українцям, які тікають від війни, на термінове отримання трирічного дозволу на роботу й проживання у Канаді, а також фінансову допомогу та тимчасове безкоштовне поселення.

До Уряду Канади подано вже майже 1,2 мільйона заявок на цю візу, з яких уже затверджено більш як 936 тисяч. Прийом нових заявок на цю програму вже закрито, й власники такої візи, щоб скористатися нею, мають до кінця березня приїхати до Канади.

Нагадаємо, що Канада влітку 2023 року оголосила про відмову від продовження цієї тимчасової програми, однак уряд згодом затвердив нову міграційну програму, яка дає змогу певним категоріям українських біженців залишитися у Канаді на постійній основі.

Топ коментарі
+12
Більшість цих "біженців" приїздять отримати одноразову допомогу від держави і потім одразу тікають назад в ЄС. Квитки і проживання їм оплачує Канада.

Звичайний жлобський паразитизм.
показати весь коментар
20.01.2024 13:05 Відповісти
+11
А ще багато тих хто скористався цією програмою взагалі сиділи десь в Польщі і Чехії на початок війни і тільки й мріяти могли про Канаду чи США,куди попасти було вкрай важко. І тут як грім серед ясного неба починається війна і лицеміри відразу ж без встиду і совісті побігли реалізовувати свою мрію переїхати в Канаду
показати весь коментар
20.01.2024 13:31 Відповісти
+7
Після відкриття кордонів в Україні будуть старі, інваліди, недолугі і супренаціоналісти(десь 1-2 млн). Інші уїдуть. Бо платити податки шоб бути безправним рабом а чиновник їздив на тойота прадо якось нікому не вперлось
показати весь коментар
20.01.2024 13:22 Відповісти

Завантаження...