9531 відвідувач онлайн

Ніхто в Польщі не сумнівається, що ми повинні підтримувати Україну, - Туск

туск

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що його країна не має сумнівів щодо необхідності підтримки України у війні проти Росії.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на канцелярію прем’єр-міністра Польщі.

Туск, який прибув до Києва, зазначив, що на зустрічі із Зеленським йшлося про польсько-українські відносини.

"В одному ніхто в Польщі не має жодних сумнівів, що ми повинні підтримувати Україну, тому що на кону стоїть і наша безпека", - наголосив Туск.

Він додав, що Україна не самотня у війні. "Ви не самотні, ця боротьба за цінності відбувається в усьому світі", - зауважив глава польського уряду.

Туск також наголосив, що "глибоко вірить" у місію Зеленського принести в Європу та Україну мир.

"Сьогодні у світі немає більш авторитетного політика, який би працював заради миру, ніж президент Зеленський", - додав прем'єр Польщі.

Топ коментарі
+3
Не треба лицемірити. Всі ! Ой як не так ! На кордоні протестувальники блокують кордон від солідарності ?
показати весь коментар
22.01.2024 14:48 Відповісти
+2
",,ніхто в Польщі не має жодних сумнівів, що ми повинні підтримувати Україну, тому що на кону стоїть і наша безпека", - Так пане Туск. Тіки зокрема отіх кацапів, що кордон блокують та тих, хто їми керує!,( , Це так--при всій Повазі,
показати весь коментар
22.01.2024 14:51 Відповісти
+1
навіть блохатори не сумніваються біля пунктів пропуску... ************ машини, носять пиріжки водіям...
показати весь коментар
22.01.2024 14:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Респект
показати весь коментар
22.01.2024 14:45 Відповісти
Не треба лицемірити. Всі ! Ой як не так ! На кордоні протестувальники блокують кордон від солідарності ?
показати весь коментар
22.01.2024 14:48 Відповісти
ви ні панімаєтє, ета другоє
показати весь коментар
22.01.2024 14:50 Відповісти
Вже нічого ніхто та ніде не блокує. Туск сказав - Туск зробив.
Я вчора їхав через Шегині-Медика - фура одна за другою бігає.
показати весь коментар
22.01.2024 15:32 Відповісти
СПОДІВАЮСЬ, ЩО ТАК І Є. Проте і Україні не треба ставати у позу абіжєної дівки. Польща допомагає. З податків тих же польських сільхозвиробників, які невдоволені у різниці цін на польське зерно та українське.
показати весь коментар
23.01.2024 21:24 Відповісти
",,ніхто в Польщі не має жодних сумнівів, що ми повинні підтримувати Україну, тому що на кону стоїть і наша безпека", - Так пане Туск. Тіки зокрема отіх кацапів, що кордон блокують та тих, хто їми керує!,( , Це так--при всій Повазі,
показати весь коментар
22.01.2024 14:51 Відповісти
Марафєт мізки з*їв повністю!!!Поляки не дебіли і бачили,як скидувалась продукція в Польші,звідси і скандал с кордоном.Хитровиєбаних зелених ***** послали просто!!!!
показати весь коментар
22.01.2024 14:59 Відповісти
Як таке сталося, то підіть нові мізки закажіть,),Хто вам доХтор,),