10729 відвідувачів онлайн

Польща призначить уповноваженого з відновлення України

Польський уряд призначить уповноваженого з питань відновлення України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на польське видання Onet.

Павел Коваль - претендент на посаду уповноваженого з питань відновлення України

На цю посаду буде призначено Павела Коваля - депутата Сейму, який очолює комітет у закордонних справах.

"До складу моєї делегації також входить пан Павел Коваль, якого уряд призначить уповноваженим з питань відбудови України. Ми захочемо брати дуже активну участь не лише в допомозі Україні у війні з Росією, а й у процесі відбудови", - сказав Туск.

Топ коментарі
+1
5-6 манагерів можуть і образитись...
показати весь коментар
22.01.2024 15:12 Відповісти
+1
міма каси, воно їм потрібно
показати весь коментар
22.01.2024 15:15 Відповісти
+1
наглядач!! Молодці. Отак треба з всіма проектами, де є іноземне фінансування.
показати весь коментар
22.01.2024 15:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
5-6 манагерів можуть і образитись...
показати весь коментар
22.01.2024 15:12 Відповісти
міма каси, воно їм потрібно
показати весь коментар
22.01.2024 15:15 Відповісти
наглядач!! Молодці. Отак треба з всіма проектами, де є іноземне фінансування.
показати весь коментар
22.01.2024 15:18 Відповісти
Головне на греблі нічого не відновлювати
показати весь коментар
22.01.2024 15:19 Відповісти
Мародерів з Банкової треба за законами воєнного стану. Але нажаль, в нас мораторій..
показати весь коментар
22.01.2024 15:21 Відповісти
Але ж можна на розбір завалів посилати.хочь якась користь
показати весь коментар
22.01.2024 15:46 Відповісти
Я в іншій темі таке пропонувала, для інших уродів..що тендери проводять)) на суспільно корисні роботи.
показати весь коментар
22.01.2024 16:05 Відповісти
Бажаємо тісної співпраці з пані Пріцкер! СМЕРТЬ МАРОДЕРНІ НА БАНКОВІЙ!
показати весь коментар
22.01.2024 15:21 Відповісти
Чекаю коли Молдова також призначить наглядача за своїми коштами. Ось реальне відношення Заходу до гундосого боневтіка, але він цього не помітить. Дєрмак йому увілллє у вуха, що Захід призначає своїх представників, щоб ті переймали досвід найвеличнішого керувати країною ) Вітаю 73% довбообів!
показати весь коментар
22.01.2024 15:34 Відповісти
Як всі ласи до ,,відновлення"! Війна ще йде повним ходом, а вони вже в чергу вишикувались!
показати весь коментар
22.01.2024 15:46 Відповісти
Невже хтось думає, що інші країни, в тому числі і Польща, буде вкладати свої кошти у відбудову України просто так, по доброті душевній?
показати весь коментар
22.01.2024 19:39 Відповісти