4812 відвідувачів онлайн
3 369 14

Агітувала "голосувати за приєднання" до РФ: СБУ викрила зрадницю на Херсонщині

сбу

На Херсонщині затримано зрадницю, яка організовувала псевдореферендум під час окупації.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу СБУ.

Жителька села Дудчани Бериславського району після окупації добровільно вступила до "виборчкому" рашистів.

"Перебуваючи у лавах псевдоустанови, жінка агітувала односельчан "проголосувати за приєднання" регіону до складу росії. Для збору підписів вона брала з собою рашистські бюлетені та обходила двори у супроводі озброєних загарбників. У разі відмови брати участь у псевдореферендумі, людям погрожували ув’язненням та конфіскацією майна.

Крім того під час проведення фейкового плебісциту колаборантка брала участь в агітаційно-масових заходах, де вихваляли злочинну діяльність гауляйтера Сальдо", - йдеться в повідомленні.

За співпрацю з окупантами жінка отримала одноразову грошову "винагороду" у розмірі 50 тис. російських рублів та "привілей" щодо вільного пересування місцевістю. Співробітники СБУ розшукали зловмисницю і затримали її у ході стабілізаційних заходів на деокупованій території Херсонщини.

Їй повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність, вчинена за попередньою змовою групою осіб).

Наразі жінка перебуває під вартою. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину. Зловмисниці загрожує до 10 років тюрми з конфіскацією майна.

Топ коментарі
+14
по перше, як зазвичай, не зрозуміло з якого ***, заблюрюють рило!
по друге, судячи з сивини, це вже стера курво. Тож думаю її не варто саджати-стріляти, а краще депортувати на московію. Хай насолоджується всіми принадами рюзьке миру. Тоді вона зрозуміє що нахер не потрібна нікому!
показати весь коментар
23.01.2024 12:34 Відповісти
+6
Очередная старая совковая падла. Когда услышите вой про маленькие пенсии, вспомните, кому вы их платите. Такие мрази ездят бесплатно в общественном транспорте и собирают инфу о ЗСУ. Лечатся в поликлиниках, на которые потом наводят ракеты.
показати весь коментар
23.01.2024 12:43 Відповісти
+5
Хм, дехто теж розповідав про ''сайдьомся па срєдінє''. Чому йому жодної підозри не висунуто? Адже там теж було про відчуження територій!
показати весь коментар
23.01.2024 12:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Если ей выпустить рожок калаша в голову, то мозг не заденет, ибо его нет
показати весь коментар
23.01.2024 12:24 Відповісти
Еще одна жопакляк...
показати весь коментар
23.01.2024 12:25 Відповісти
Хм, дехто теж розповідав про ''сайдьомся па срєдінє''. Чому йому жодної підозри не висунуто? Адже там теж було про відчуження територій!
показати весь коментар
23.01.2024 12:25 Відповісти
Не так сталося як гадалося. А так хтілося повідпочивати в Криму, поспівати радянських пісень... Але все зруйнували.
показати весь коментар
23.01.2024 12:29 Відповісти
показати весь коментар
23.01.2024 12:43 Відповісти
Визіть цю "іскопаєму" бл*дюгу туди де прилетіло, хай своїми х*йовими руками людей викопує зпід завалів...
Курва сракоголова...
показати весь коментар
23.01.2024 12:45 Відповісти
+++
показати весь коментар
23.01.2024 13:16 Відповісти
Вона статист, епізодична роль. А де головні актори епічної епопеї зради під назвою "Здача Півдня"?
показати весь коментар
23.01.2024 12:48 Відповісти
Це називається з гармати по горобцям...Це робота звиклого дільничого...
показати весь коментар
23.01.2024 12:50 Відповісти
кацапка , що поробиш
показати весь коментар
23.01.2024 13:02 Відповісти
...і снова "сталінскайа дєвачька"!
Тьфу, гидота! Таке враження, ніби лихим парфумам у пеклі уже місця бракує на цих істот.
показати весь коментар
23.01.2024 14:14 Відповісти
Я вот думаю, а почему это всем им замывают лицо? И один из вариантов, чтобы потом это говно можно было подобрать и служить пристроить - он уже не взбрыкнет, потому как знает, что его лицо могут и показать. И кажись у Ермака с Татаровым 80% кадров, которые зашкварены. В уголовном мире их называют "торпеда" - они выполняют все!
показати весь коментар
23.01.2024 14:46 Відповісти