8030 відвідувачів онлайн
21 330 149

17 нардепів від "Слуги народу" написали заяви про складання мандата, - Арахамія

арахамія

Україні загрожує парламентська криза через депутатів, які хочуть перестати працювати. 17 "слуг народу" вже заявили, що хочуть піти.

Про це голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив під час дискусії "2024: сценарії для країни", організованої в рамках проєкту "Нова країна", передає Цензор.НЕТ із посиланням на LB.ua.

За його словами, наразі єдності у Верховній Раді немає, єдність була півтора року тому. Нині ситуація ще гірше, ніж до повномасштабної війни.

На думку Арахамії, Україні загрожує парламентська криза через депутатів, які хочуть перестати працювати.

"З парламентом взагалі велика криза наближається, тому що в мене тільки у фракції 17 є заяв на складання мандату. Тобто у нас уже 401 людина в парламенті, ще одну ми точно відпустимо за медичними обставинами – буде 400 людей. 226 (мінімально необхідна кількість для ухвалення рішення – Ред.) з 400 дуже важко збирати, чесно кажучи. В інших фракціях і партіях я теж знаю, що є люди, які хочуть піти", - пояснив він.

У ВР через це не будуть давати голоси за складання мандатів, зауважив Арахамія.

"Ми вирішили для себе, що не будемо давати голоси за складання мандатів, тільки якщо медично є дійсно ситуація, а так більше ніяких немає умов, за яких ми будемо голосувати за складання мандатів. Для того, щоб зберегти парламент легітимним", - додав голова фракції "Слуга народу".

Топ коментарі
+49
Побежали зеленожопые обезьяны с тонущего корабля! Не хотят висеть на киевских каштанах вниз головой!
показати весь коментар
26.01.2024 11:12 Відповісти
+31
Якась чуика в них прокльовується
показати весь коментар
26.01.2024 11:12 Відповісти
+31
хто їх туди повісить? скоріш за все, вони просто біжать, тому що вони прийшли в парламент не для того, щоб працювати на країну у важкі часи, а щоб заробляти, зараз, очевидно, заробляти не виходить, а нічого іншого вони не вміють...
показати весь коментар
26.01.2024 11:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
А як же, у ТЦК на ТАКИХ "зубрів" кігітки слабенькі та ікла ламаються, бо саме дЄрмако за них вступиться!
показати весь коментар
26.01.2024 11:41 Відповісти
Оті 17, то самі розумні, бо розуміють, що скоро будуть зелених пі-ти у турбо режимі, чи самі жадібні, бо бачать, що конвертів вже на всіх не вистачає?
показати весь коментар
26.01.2024 11:38 Відповісти
Cлуга народу це не партія, а бізнес проект. звичайно розпилювати бабло під час війни стає вкрай важко, а на це ніхто не підписувався.
показати весь коментар
26.01.2024 11:40 Відповісти
Якщо це не партія, а це таки і близько не партія, то у виборах вони брали участь і узурпували владу незаконно.
показати весь коментар
26.01.2024 23:06 Відповісти
ЗАЇБАЛИСЯ на СЛУЖБІ НАРОДНІЙ.
показати весь коментар
26.01.2024 11:43 Відповісти
Срок закончился,поддержка в обществе нулевая,а они рожу кирпичом и продолжают штамповать законы,получать зарплаты и компенсации,пользоваться крузаками с водилами,кататься по командировкам,как будто это так и должно быть.
показати весь коментар
26.01.2024 11:44 Відповісти
показати весь коментар
26.01.2024 11:44 Відповісти
"укроп"-"слуга народу"-"уйня єрмака" міграція утирків із партії в партію
показати весь коментар
26.01.2024 11:47 Відповісти
17 нардепів від "Слуги народу" написали заяви про складання мандата - зразу пройти в ТСК медкомісія , навчання 2 місяця та на фронт
показати весь коментар
26.01.2024 11:47 Відповісти
Агрохімия тоже піши заяву я нехочу щоб ти керував моєю державою у тебе є своя країна
показати весь коментар
26.01.2024 11:47 Відповісти
Агрохімію не можна просто так відпускати. Він ще має відповісти за всією суворістю закону за все, що накерував
показати весь коментар
26.01.2024 23:09 Відповісти
"члены антипартийной группы "семнадцати" #ипримкнувшийкнимабрахамия, став на путь фракционной борьбы, нарушили устав партии "хозяева наріда" и выработанное лично зелёным решение трускавецкого съезда партии "о единстве рядов, фотографов, тамадов, сексолонинь,...."
показати весь коментар
26.01.2024 11:50 Відповісти
Хочуть перестати працювати - потішило . А вони що , працювали ?
показати весь коментар
26.01.2024 11:50 Відповісти
Накшалт, - я не дам тобі розводу. Будешь мене любити і надалі.
показати весь коментар
26.01.2024 12:19 Відповісти
Яка там криза, нехай валять чим скоріше! Склад ВРпотрібно повністю змінити, у ВР потрібно обрати справжніх патріотів, тих, хто 2 роки дійсно захищав країну у гаячих точках
показати весь коментар
26.01.2024 11:54 Відповісти
Де воєнкоми з повістками для склавших повноваження депутатів?!
показати весь коментар
26.01.2024 11:54 Відповісти
У нас пів країни виїхало, отож, скоротити хочаб до 300
показати весь коментар
26.01.2024 12:00 Відповісти
В Україні у 2000 році було проведено всенародний референдум на якому більшість народу вирішило скоротити чисельність ВР до 100чол. Однак, результати референдуму досі не виконані цими мародерами шляхом внесення змін до Конституції.
показати весь коментар
26.01.2024 23:12 Відповісти
Ми вирішили для себе, що не будемо давати голоси за складання мандатів, тільки якщо медично є дійсно ситуація, а так більше ніяких немає умов, за яких ми будемо голосувати за складання мандатів. Для того, щоб зберегти парламент легитівним...

Працюють як раби на галерах, без права звільнення! 🤣
Як на мене, то зешобла, вже давно НЕЛЕГИТІВНА, бо що не висер, то зашквар повний!
показати весь коментар
26.01.2024 12:03 Відповісти
Парламентська більшість Національної єдності і Уряд Національної єдності -----
нє, не чули?
показати весь коментар
26.01.2024 12:10 Відповісти
Ну и *** с ними!

показати весь коментар
26.01.2024 12:18 Відповісти
Ну и рожа!
показати весь коментар
26.01.2024 12:31 Відповісти
..дуже мутна постать..виїхав абхазії після заходу орків, і вже через два роки цей біженець"" вже центрі укр.політики..
показати весь коментар
26.01.2024 14:24 Відповісти
Ага біженець, парашутист кацапський
показати весь коментар
26.01.2024 23:16 Відповісти
ему цилиндр на бошку и вылитый Голохвастов !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
26.01.2024 13:28 Відповісти
озолотилися, можна перепочити в Монако
показати весь коментар
26.01.2024 12:24 Відповісти
Все логічно. Всі депутати йдуть в парламент, щоб заробляти. З них велика частка кришує власний бізнес, або займається створенням нових корупційних схем. Але серед Слуг дуже велика кількість обранців збагачувалися за рахунок великих щомісячних платежів у конвертах, які йшли з чорної каси партії. Зараз такі транші є, але набагато менші і нерегулярні. От прагнення багатьох залишити мандат і виїхати за кордон де спокійно можна витрачати "зароблене", фактично не ризикуючи потрапити в сюжет Ткача або Бігуса.
показати весь коментар
26.01.2024 12:27 Відповісти
--- Головне : після ХАПКА -- своєчасно змитися... " Відслужили " народу то й кінці вводу !!!
показати весь коментар
26.01.2024 12:32 Відповісти
Ти диви - Україні загрожує криза від нестачі придурків.

видно, запахло смаженим
які ж вони всі потвори ментальні - без роду, та племені
показати весь коментар
26.01.2024 12:33 Відповісти
Дайте вгадаю - великий Зе+Є готується до запровадження президентського правління у зв'язку з раптовою парламентською кризою
показати весь коментар
26.01.2024 12:42 Відповісти
Після 31 березня легітимність щеневтіка закінчується...
показати весь коментар
26.01.2024 14:26 Відповісти
Списки в студію )
показати весь коментар
26.01.2024 12:44 Відповісти
Чому дивуватися? "Вход в банду-копейка,выход-рубль.Всё по "понятиям".
показати весь коментар
26.01.2024 12:45 Відповісти
А чому не заходять наступні за партійним списком?
показати весь коментар
26.01.2024 12:46 Відповісти
Ок.
Раз не хочуть велком до ТЦК
показати весь коментар
26.01.2024 12:50 Відповісти
ЗЕбанутое стадо , хоть они и конченные дебилы, поняли, что народ спросит с них, и решили смыться, пока война. А то после победы у этой ЗЕбанутой срани есть большая вероятность, что их развесят на Крещатике вверх ногами, и все проходящие будут плевать в их ЗЕленые рыла.
показати весь коментар
26.01.2024 12:55 Відповісти
Зелені курви написали заяви, знаходячись ДЕ???
За кордоном???
показати весь коментар
26.01.2024 12:56 Відповісти
скоротити парламент до 300 , більше й не треба.
а гроші пустити на оборону а не їхне обслуговування і їх помічників, з яких можно сформувати дакілька підрозілів для ВСУ.
показати весь коментар
26.01.2024 13:01 Відповісти
сложили мандат депутата? ну теперь в армию?
показати весь коментар
26.01.2024 13:08 Відповісти
На*ер вони в армії? Ще амністію цим мародерам запропонуйте. Нари по них плачуть з конфіскацією награбованого
показати весь коментар
26.01.2024 23:21 Відповісти
пф............................................................................и шо ты ноешь?на ноль пускай идут хлопцам помогать...................................................................***** трагедия.........меньше ******* надо у народа *****...........................................................................
показати весь коментар
26.01.2024 13:24 Відповісти
Єдність навколо зелених шмаркль тільки шкодить країні.
Так що це хорошо новина.
показати весь коментар
26.01.2024 13:37 Відповісти
Не ,ну просто керосином запахло , ті хто подалися ,неочікуванно побачили кінець у всіх варіантах , то чого вони будуть ризикувати своєю ду.ою ...?
показати весь коментар
26.01.2024 13:52 Відповісти
А що таке? Криси почали гуртуватися?
показати весь коментар
26.01.2024 14:44 Відповісти
Мабуть всі зібралися на фронт....
показати весь коментар
26.01.2024 15:33 Відповісти
"17нардепiв написали заяви на складання мандатiв,та вирiшили ïхать на фронт захищати Батькiвщину"-сказав Арахамiя!!!
показати весь коментар
26.01.2024 16:51 Відповісти
Варто пам,ятати: - СВЯТЕ МІСЦЕ У БОГА ПУСТИМ НЕ БУВАЄ. Арахамія не бог, але ж варто хоть по Пушкінськи вчитись, якщо по Шевченківськи "НЕ ВХОДИТЬ". АРХ М
показати весь коментар
26.01.2024 19:03 Відповісти
"Пріходіца рвать когті. Начальство пріказало мєнять точку. Пєрєбазіровацца".
показати весь коментар
26.01.2024 19:35 Відповісти
Причин две. Первая - ряду депутатов совершенно не нравится жить на официальную зарплату депутата парламента Украины. Она - невысокая. Кормиться же на стороне уже невозможно. Денег в стране нет, а бизнес откровенно огрызается.

🤦🏼Вторая причина - офис президента озвучил своим депутатам программу действий на ближайшее время. А там - отставка генерала Залужного, ряд шагов направленных на еще более глубокий разрыв с Западом, раскрутка на едином телемарафоне откровенно антизападной риторики и главное - поетапный выход на состояние "ни мира - ни войны", красиво названное "безоговорочным перемирием". Т е, офис Ермака, типа, окупацию украинских територий Россией не признает, но перемирие с окупантами реализует. Срок - до ноября текущего года. Т е, до выборов президента США.

😨Очевидно, ряд депутатов "Слуги народа" за такими планами увидели перспективу солдатских бунтов и реальную угрозу окончить жизнь в петле. Очевидно, после кровопролитной войны, никто ни с кем цацкаться не будет. События на Майдане в 2014 году курортом покажутся. (с)
показати весь коментар
27.01.2024 09:40 Відповісти
Сторінка 2 з 2