8181 відвідувач онлайн
3 164 34

В Україні виявлено 17 штамів коронавірусу, - Ляшко

Ляшко повідомив про 17 штамів коронавірусу в Україні

Разом з новим варіантом COVID-19 "Дженні", в Україні циркулює 17 штамів вірусу.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"В Україні, за даними нашого епіднагляду, циркулює 17 штамів Covid-19, в тому числі і новий штам, який був виявлений нещодавно - "Дженні". Якщо ми подивимось, що у нас по захворюваності, то бачимо зростання до кінця січня кількості випадків захворювання на коронавірус, але ми бачимо і зростання кількості випадків захворювань на грип, що не характерно для попередніх епідсезонів", - зазначив міністр.

Він додав, що з середини жовтня на грип та грипоподібні захворювання перехворіло вже майже 2,5 млн людей, і, на жаль, є летальні випадки.

За його словами, кількість госпіталізацій зовсім не така, як була в 2020-2022 роках, інфекційні стаціонари спокійно справляються з тією кількістю пацієнтів, які потрапляють до лікарень.

Ляшко попередив, що другий пік захворюваності на грип та ГРВІ прогнозується на лютий.

Міністр нагадав, що вакцина проти коронавірусу є в наявності та безкоштовна, і для щеплення необхідно звернутися до свого сімейного лікаря.

Топ коментарі
+17
Іди за адресою відомого корабля, ідіот
показати весь коментар
26.01.2024 20:14
+15
У тебе нудне обличчя. Ніхто тобі гроші не дасть.
показати весь коментар
26.01.2024 20:18
+8
А чого цей здоровий лобуряка не на фронті ? Там що корони немає ?
показати весь коментар
26.01.2024 20:19
Коментувати
Сортувати:
Іди за адресою відомого корабля, ідіот
показати весь коментар
26.01.2024 20:14 Відповісти
це найприємніше сьогодні із політичних новин(((
показати весь коментар
26.01.2024 20:18 Відповісти
У тебе нудне обличчя. Ніхто тобі гроші не дасть.
показати весь коментар
26.01.2024 20:18 Відповісти
А чого цей здоровий лобуряка не на фронті ? Там що корони немає ?
показати весь коментар
26.01.2024 20:19 Відповісти
Так, починається ,наша пісня " хороша "як час підкрадається до каденції 🤡так і короновірус виявляють пропорціонально в більшості ...їдіть ...за маячком ...там у Чорному морі...
показати весь коментар
26.01.2024 20:21 Відповісти
це мабуть саме ті 17 арахамійських слугоуродців, шо думають втікать з тонучого корабля заразом зі своїми корабельними соснами.
показати весь коментар
26.01.2024 20:24 Відповісти
Дивно, що так багато штамів корони в Україні. Адже коронавірус до України потрапив в останню чергу з усіх європейських країн, і все через найбільш досконалу систему охорони здоров,я. До цього тисячами вмирали від ІХС, пневмоній там різних, але тільки не від корони. Правда ж, пане Ляшко?
показати весь коментар
26.01.2024 20:28 Відповісти
Ковід (coronavirus disease) був завжди з людством.
Так само, як і грип. Але їхні штами дуже мінливі. Тому час від часу вони можуть ставати більш агресивними. У цьому нічого нового немає.

показати весь коментар
26.01.2024 20:29 Відповісти
Коли мутація відомого виду вірусів призводить до аномально високої летальності, то саме новий штам призводить до пандемій на кшталт Іспанського грипу або COVID-19.
показати весь коментар
26.01.2024 22:46 Відповісти
Недоотримує фінансування, нема за що свій автопарк оновити. То вирішив про себе нагадати
показати весь коментар
26.01.2024 20:32 Відповісти
ковідне ШОУ..ви цілком правильно написали про фінансування.
показати весь коментар
26.01.2024 22:00 Відповісти
А ось ковідом здається і хворію.. не повірите, місяць хворію..
показати весь коментар
26.01.2024 20:45 Відповісти
враньйо!
показати весь коментар
26.01.2024 21:02 Відповісти
Базарю, і дружина, і тьоща.. а діти - не хворіють..
показати весь коментар
26.01.2024 21:19 Відповісти
Навіть не починай, придурок!
Нарід і так "на взводі"!
показати весь коментар
26.01.2024 20:49 Відповісти
Підуть лікарні громити?
показати весь коментар
26.01.2024 21:36 Відповісти
95 штам порахував?
показати весь коментар
26.01.2024 21:42 Відповісти
Щось я не чув щоб в Світі розмовляли про ковід,а він винайшов аж 17 штамів ?
ВОЗ хіба говорила про нову епідемію ковіду?
Як же так,як почалась війна ковід счез?
Всі без масок,без рукавичок ходять, не тільки у нас а й у Європі.
показати весь коментар
26.01.2024 22:04 Відповісти
показати весь коментар
26.01.2024 22:24 Відповісти
Курва, ще одне голодне вилізло і буде зазіхати на бюджет, щоб і собі урвати як востаннє.
показати весь коментар
26.01.2024 22:11 Відповісти
Вісімнадцятий штам - "ляшко"
показати весь коментар
26.01.2024 22:25 Відповісти
І всі 17 - у голові Ляшка.
показати весь коментар
26.01.2024 22:34 Відповісти
Мене дивують деякі коментарі. Невже ні в кого нема рідних чи знайомих, які померли від ковіду? У нас тільки родичів померло троє, моя мама в їх числі! А знайомих та їх рідних зо 2 десятки! 😢 Всі одразу пишуть якусь фігню про бюджет. Стаття має інформативний зміст, щоб люди дотримувались санітарних норм, аби не захворіти🤔
показати весь коментар
26.01.2024 22:49 Відповісти
приблизно ,через 10-12 років "виникають"у фармацевтичних компаній, нові віруси,гарантую що протягом цього періоду ,ми почуємо,якийсь новий вірус. пам'ятаєте препарат "Таміфлю" здається в 2008-10..тоді теж був грипп з штамом А і В..частково люди в масках ходили
показати весь коментар
26.01.2024 23:23 Відповісти
Боб не тупи , медицина не твоє До речі , щеплення від правця , дифтерії , та кіру зробив ? На всі сто впевнена що не зробив .
показати весь коментар
27.01.2024 12:21 Відповісти
Я Бомж.
показати весь коментар
27.01.2024 13:09 Відповісти
Тьху , тьху ..не жартуй так
показати весь коментар
27.01.2024 13:17 Відповісти
Боб !!! У тебе зруйнували кацапи житло ? Я можу допомогти з житлом і роботою .
показати весь коментар
27.01.2024 13:56 Відповісти
Якщо в Давос їздити по 150 чоловік, то все можливо.
На інавгурації, на коронацію - по всьому світу заразу збираєте.
А потім вилазить "оце горе" і каже - всі маски, шприцюємо всіх.
показати весь коментар
26.01.2024 23:26 Відповісти
отакот, позакривають все знову, всі будуть дома сидіти, а тцк по цим домам ходити ) спіймалися вкраїнчики.
показати весь коментар
27.01.2024 00:25 Відповісти
Не позакривають , бо не пандемія.
показати весь коментар
27.01.2024 12:23 Відповісти