8756 відвідувачів онлайн
5 232 37

Киянам рекомендують знову носити маски в місцях скупчення людей

дети,маски

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) закликає продовжити дотримання маскового режиму й соціальної дистанції, щоб уникнути зараження COVID-19. Тож киянам рекомендують повернутись до маскового режиму в місцях скупчення людей для зменшення ризику зараження.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

"Відповідну заяву генеральний директор ВООЗ зробив після того, як у багатьох країнах протягом кількох тижнів зростала кількість респіраторних захворювань, спричинених COVID-19, грипом та іншими патогенами. У Києві це питання теж актуальне. Адже щотижня фіксуються нові випадки захворювання на коронавірус. Серед пацієнтів, яких госпіталізовано, є й важкі пацієнти", – зазначив Поворозник.

Він підкреслив, що киянам доцільно повернутись до маскового режиму в місцях скупчення людей для зменшення ризику зараження.

"Йдеться в першу чергу про ваше здоров’я, яке потрібно берегти. Зокрема, при погіршенні стану і перших симптомах недуги слід обов’язково звертатись до свого сімейного лікаря та, за потреби, яку визначить лікар, вчасно проходити тестування на COVID-19", – зауважив  Поворозник та нагадав, що найнадійнішим захистом від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби є вакцинація.

Топ коментарі
+9
генеральний директор ВООЗ зі своїми масочками іде в с..ку.
показати весь коментар
08.01.2024 20:17 Відповісти
+8
Знов маски? А далі що? Знов карантин введуть? Зелена падаль зовсім знущається?
показати весь коментар
08.01.2024 20:12 Відповісти
+8
паралельні світи,все ж таки існують
показати весь коментар
08.01.2024 20:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну хоч не в памперсах, як на банковій)
а так - норм тема сховатись від воєнкомів))
показати весь коментар
08.01.2024 20:07 Відповісти
Твк тема супер, побачив ТЦК, що йде за тобою, відразу кашляти в маску.
показати весь коментар
08.01.2024 22:32 Відповісти
Цікаво, а згідно нового закону ті, що перехворіли на ковід, звільняються від мобілізації? А вакциновані?
показати весь коментар
08.01.2024 23:30 Відповісти
Мабуть, ті чоловіки, тіла яких після звільнення знаходили на вулицях і в домах в Бучі зі звязаними руками, скористалися такою порадою.
показати весь коментар
09.01.2024 09:58 Відповісти
Знов маски? А далі що? Знов карантин введуть? Зелена падаль зовсім знущається?
показати весь коментар
08.01.2024 20:12 Відповісти
Більше трьох - нє собірацца!
показати весь коментар
08.01.2024 20:17 Відповісти
генеральний директор ВООЗ зі своїми масочками іде в с..ку.
показати весь коментар
08.01.2024 20:17 Відповісти
паралельні світи,все ж таки існують
показати весь коментар
08.01.2024 20:20 Відповісти
Шооо Апять 🤔🤔🤣🤣🤣
показати весь коментар
08.01.2024 20:24 Відповісти
показати весь коментар
08.01.2024 20:25 Відповісти
Здорових маски не захищають, в хворих маска трохи зменшує кількість і дальність викиду вірусів, але в замкненому просторі громадського транспорту це немає значення. Носіння масок усіма - це знущання і приниження громадян та імітація діяльності чиновників.
показати весь коментар
08.01.2024 20:52 Відповісти
Ви забули про прибутки виробників, мереж аптек й маркетів. Наступним кроком буде - вакцинація, й рекомендації на рахунок ліків. Реклама й виводу бабла через неї на офшори..
показати весь коментар
08.01.2024 21:00 Відповісти
А ви забули прибутки ритуальних агенств.
https://www.dw.com/uk/statystyka-po-ievropi-de-menshe-vaktsynovanykh-tam-bilshe-smertei-a-59573977/a-59573977 Боснія і Герцеговина: 15 відсотків вакцинованих, найбільше смертей Найвищі в Європі показники смертності з початку пандемії, за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, спостерігаються у Боснії та Герцеговині. Від коронавірусної хвороби у цій країні померли з початку пандемії понад 11 тисяч людей, тобто 342 людини на сто тисяч населення. Частка летальних випадків у співвідношенні до кількості підтверджених випадків інфікування також є найвищою серед країн Європи. За даними Університету Джонса Хопкінса, вона становить 4.6 відсотка. У країні вакциновані близько 15 відсотків дорослого населення. Це - найнижчий показник на континенті. На тлі низького рівня вакцинації показники смертності нинішньої і попередньої хвилі захворюваності суттєво не відрізняються. Нинішня хвиля захворюваності у Боснії поки є суттєво слабшою за весняну. Якщо у березні-квітні кількість нових діагностованих випадків на піку становила 9-10 тисяч на добу, то зараз - від 4 до 5 тисяч. Схожою залишилася і смертність. Навесні на тиждень фіксували 400-500 смертей. Нині - 200-250.
показати весь коментар
08.01.2024 21:37 Відповісти
А, ну так. Мінімальна вартість пакету ритуальних послуг з кремацією, без поховання у Києві 21 тис грн, а місця у колумбаріях від 30 тис грн.
показати весь коментар
08.01.2024 22:06 Відповісти
https://www.dw.com/uk/chy-riatuiut-masky-y-sotsialna-dystantsiia-vid-koronavirusu-novi-dani-vchenykh/a-60047442 Ще шість досліджень, в яких взяли участь 389 228 людей (2627 заражені коронавірусом) показали ефективність носіння масок. Згідно з їхніми результатами, небезпека зараження при цьому знижується також на 53 відсотки. Австралійські та британські вчені порівняли дані з 200 різних країн, де носіння масок сприймається суспільством з різним ступенем серйозності. При цьому, як показали дослідження,рівень смертності від коронавірусу в країнах, де носіння маски є обов'язковим, на 47,5 відсотка менше, ніж там, де маски не носять. Якщо ж окремо розглянути ситуацію в США, то небезпека зараження у штатах, де носіння маски є обов'язковим, на 29 відсотків нижче, ніж в інших. Тут, імовірно, грає роль те, що у США менше ніж в інших країнах користуються громадським транспортом. Інші дослідження з Гонконгу та США підтверджують цей тренд. Висновок однозначний: носіння маски допомагає запобігти захворюванню на COVID-19.
показати весь коментар
08.01.2024 21:31 Відповісти
Антивакцинатори-антимасочники схожі на любителів розбирати вдома снаряди. Ті також вважають себе саперами-професіоналами, бо вміють користуватися болгаркою
показати весь коментар
08.01.2024 21:58 Відповісти
Капіталісти заради зайвих прибутків замовлять будь-яке дослідження з потрібними результатами. Маски, антисептики, вакцина - це в світовому масштабі трильйони доларів. В часи коронабєсія в померлі від ковіду для статистики кого тільки не записували: сердечників, древніх стариків з купою хронічних болячок і т.д...
показати весь коментар
08.01.2024 23:28 Відповісти
Маю до вас питанячко - ногомяч дивитесь?
показати весь коментар
09.01.2024 00:35 Відповісти
Ні.
показати весь коментар
09.01.2024 07:54 Відповісти
Переходьте на натуральне господарство. Тільки так Ви позбавите клятих капіталістів прибутків.
показати весь коментар
09.01.2024 09:29 Відповісти
Все одно не вийде - розділення праці все одно нікуди не дінеться ( тиж не будеш сам і ковалем і столяром і мельником і каменярем і далі далі ). Такшо тре вертатись в камяний вік - і селитись біля екватора ( шоб проблем з одягом не мати ).
показати весь коментар
09.01.2024 11:40 Відповісти
Якщо людина хоче позбавити капіталістів прибутків, то єдиний вихід - ведення натурального господарства або бомжування. Другий варіант я не пропонував, а в першому йому доведеться ставати і кавалем і теслею і кравцем і конюхом і землеробом...
показати весь коментар
09.01.2024 18:55 Відповісти
Не вийде одночасно всім займатись - не вийде і все .Тіко бактерії можуть рахуватися повністью автономними - і то не всі.
показати весь коментар
09.01.2024 19:06 Відповісти
В історії людства в Темні віки люди довгий час вели натуральне господарство. При цьому, я не ставлю за мету позбавити капіталістів прибутків. Цього хоче От йому це і розповідайте, може він вважає, що у нього вийде?
показати весь коментар
09.01.2024 19:25 Відповісти
о, ковидопропаган доно-боты, с антипкой во главе вылезли, нанесли бреда и подчистили комменты
показати весь коментар
08.01.2024 21:56 Відповісти
О, виліз черговий розкривач світових змов. Тобі вже мало планети Нубіру і рептилоїдів, ти вже почав і про мене маячню видумувати. Ти диви, як цікаво в тебе хвороба прогресує...
показати весь коментар
08.01.2024 22:40 Відповісти
Так званий ковід це насправді хімічне отруєння ДІОКСИДОМ АЗОТУ та іншими отруйними речовинами, які у великій концентрації викликають довготривалий нежить або хімічний пневмоніт тобто симптоми дуже схожі з ГРВІ на перший погляд. Ось, наприклад по Києву обсерваторія Срезневського оприлюднює відомості про забруднення повітря ДІОКСИДОМ АЗОТУ та іншими отруйними речовинами.
Як можете бачити, забруднення повітря у м. Києві ДІОКСИДОМ АЗОТУ та іншими отруйними речовинами зашкалює. І це не теорія змови, а офіційні результати досліджень повітря обсерваторії Срезневського.
http://cgo-sreznevskyi.kyiv.ua/uk/diialnist/khimichne-zabrudnennia?id=180
показати весь коментар
08.01.2024 22:47 Відповісти
Ну якшо це правда - то тоді ковідом мали хворіти ше в Британії 19 століття https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%B4_%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D1%82%D1%83(IV)
показати весь коментар
09.01.2024 00:40 Відповісти
Діоксид азоту і міському смозі фіксували досить давно. Але люди хворіють на ковід навіть у віддалених селах.
показати весь коментар
09.01.2024 09:31 Відповісти
Вірус вражає тільки киян?
показати весь коментар
08.01.2024 22:58 Відповісти
Невже люди так і не навчилися думати своєю головою? Так і будуть крутить бидлом - маски, вакцини, обмеження, з підприємств виганяли... (а були ще й штрафи). Весь цивілізований світ давно вже відійшов від непритомності, а у нас дурість починають з початку. Придурки хворі на голову
показати весь коментар
08.01.2024 23:12 Відповісти
В місцях скупчення людей? Тобто, заходячи в бліндаж на передовій, треба одягати маску? А вакцинація для тих, хто відправляється на нуль, обов"язкова?
показати весь коментар
08.01.2024 23:35 Відповісти
Це принцип - чи гнеться гілочка ще?
Може спробуєте на харчі знижки робити? На цитрусові?
Хоча - маски прибуткова справа, тут ви праві.
Хто завіз? Знову епіцентр? Та ще з Бориспіль не запрацював, не женіть.
Дайте гроші людям відмити. Що ви такі горячкуваті?
показати весь коментар
09.01.2024 06:05 Відповісти