8629 відвідувачів онлайн
9 306 24

У Бєлгородській області російські літаки впустили дві авіабомби ФАБ-250: евакуювали близько 150 росіян, - росЗМІ

фаб

Російські літаки у 2 населених пунктах Бєлгородської області впустили дві авіабомби ФАБ-250, якими збиралися вдарити по Україні. Через це довелося евакуювати близько 150 місцевих жителів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російське видання ASTRA.

Зазначається, що інцидент стався у суботу, 27 січня.

Бомби знайшли у Хуторі Постников Корочанського району та селі Стрілецьке Бєлгородського району. З останнього населеного пункту влада вирішила евакуювати 150 людей, які жили у радіусі пів кілометра від місця падіння авіабомби.

За даними росЗМІ, в результаті інциденту ніхто не постраждав, авіабомби знищили наступного дня.

Топ коментарі
+28
це трагедія бо жодний кацап не здох ! може хоч хтось обісрався ...
показати весь коментар
29.01.2024 09:55 Відповісти
+19
показати весь коментар
29.01.2024 09:58 Відповісти
+13
шкода, що ці 150 роzzіян не евакуювалися в пекло.
а так, взагалі, новина гарна.
показати весь коментар
29.01.2024 09:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Які вправні.. мабуть еліта..
показати весь коментар
29.01.2024 09:54 Відповісти
Сумна історія
показати весь коментар
29.01.2024 09:55 Відповісти
це трагедія бо жодний кацап не здох ! може хоч хтось обісрався ...
показати весь коментар
29.01.2024 09:55 Відповісти
Ай-я-яй!
Ну що ж ви такі малі бомбочки возите?
Хоча б 1500!
показати весь коментар
29.01.2024 09:56 Відповісти
Перед цим пілот випустив дещо у штани. Коли кацап обісравля перед Петріотами так смердить, що доводиться евакуювати всіх навколо
показати весь коментар
29.01.2024 09:56 Відповісти
Це ці ракети гіпотетично мали б по Парижу і Бєрліну впасти)
показати весь коментар
29.01.2024 09:57 Відповісти
показати весь коментар
29.01.2024 09:58 Відповісти
шкода, що ці 150 роzzіян не евакуювалися в пекло.
а так, взагалі, новина гарна.
показати весь коментар
29.01.2024 09:59 Відповісти
Нехай рашисти напишуть скаргу на їх виробників бомб з приводу того що вони не спрацювали при падінні і замість того щоб звинуватити українців у "терористичному акті" їм доводиться займатися евакуацією населення, викликати саперів, а так би просто погуляли на похоронах, випили б, закусили та пораділи за тих хто "відмучився"!
показати весь коментар
29.01.2024 10:10 Відповісти
Да там уже наверное некому писать... Это скорей всего советские запасы, многие с истекшим сроком давности.
показати весь коментар
29.01.2024 10:31 Відповісти
Якщо бомба впала і не розірвалася - тому є кілька причин:
Підривачі не спрацювали Але там ставляться ДВА! Головний (ударної дії) та хвостовий (інерційний) Чому не спрацювали обидва? Головний - або був несправний або бомба скинута з меншої висоти ніж виставлена крильчатка приведення підривача в бойовий стан
Інерційний - бо був несправний Або його взагалі не було!
А впали бомби тому що "роздовбані" замки бомботримачів або "долбойоб у кабіні сидів" і не контролював положення кнопок бомбоскидання
показати весь коментар
29.01.2024 11:38 Відповісти
Або все одночасно
показати весь коментар
29.01.2024 11:55 Відповісти
Ага! "Букет"!
показати весь коментар
29.01.2024 11:56 Відповісти
До речі - в Афгані були випадки, коли таке саме, самі літуни робили - скидали бомби, не долетівши до цілі І поверталися на аеродром Все одно бойовий виліт зараховували Це почалося, коли у "духів" з"явилися "Стінгери"
А на землі літуни "казки розказували" про "непроизвольное срабатывание замков бомбодержателя", чи про "сбой в системе бомбосбрасывания" А це - пряме звинувачення інженерного складу в поганій підготовці борту до польотів Однак, потім все "заминалося", бо коли-б почалися "розборки" - там запахло-б трибуналом І ще невідомо - хто-б "сів" Бо перевірку систем озброєння проводили-б не льотчики, а інженери!
показати весь коментар
29.01.2024 12:06 Відповісти
Пагано, 150 орків могли б водночас стати харошимі.
показати весь коментар
29.01.2024 10:11 Відповісти
Жаль шо ніхто не постраждав... Козлорилі повинні страждати, страждати і ше раз страждати як завьєшшал вЯлікій Чльєнін
показати весь коментар
29.01.2024 10:12 Відповісти
"Они отвалились"...
показати весь коментар
29.01.2024 10:19 Відповісти
Безпілотник атакував нафтопереробний завод в Ярославлі сьогодні вранці, - пишуть російські пабліки.
показати весь коментар
29.01.2024 10:33 Відповісти
БОЖЕ, БОМБИ БЄЛГАРОД!
показати весь коментар
29.01.2024 10:37 Відповісти
Прямував на Воронєж , але трохи не доніс ...?
показати весь коментар
29.01.2024 10:57 Відповісти
Сатана крутиться як вентилятор, щоб своїх підопічних кац...чиків врятувати.
показати весь коментар
29.01.2024 11:50 Відповісти
Слава Богу! Аби ще С-300 падали туди, звідки їх випускають. І розривалися!
показати весь коментар
29.01.2024 12:30 Відповісти
Просто дві авіабомби ФАБ-250, чи вже з "крильцями"? Бо якщо у звичайному виконанні, то виникає питання - де планували їх скидати?
показати весь коментар
29.01.2024 13:04 Відповісти
Цензор впустили куди? У двері?
показати весь коментар
29.01.2024 23:33 Відповісти