10849 відвідувачів онлайн
14 904 115

Україні доведеться мобілізувати більше людей, - генерал Бундесверу Фройдінг

Крістіан Фройдінг

Україні потрібна мобілізація для заповнення втрат на полі бою та відновлення бойових підрозділів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю RND заявив очільник Спецштаб України в Міністерстві оборони Німеччини, координатор підтримки Києва генерал-майор Крістіан Фройдінг.

"Україні, безумовно, доведеться мобілізувати більше солдатів – хоча б через цифри втрат, наскільки ми можемо судити", – сказав Фройдінг.

Також він наголосив, що мобілізація необхідна для заміни деяких підрозділів, які перебувають на фронті вже 24 місяці.

"Тип і масштаби мобілізації зараз обговорюють в Україні. Це політичний і соціальний переговорний процес, в якому демографічна ситуація в Україні також відіграє певну роль", – сказав німецький генерал.

Фройдінг додав, що військові дії завершаться, коли Україна виграє війну.

Топ коментарі
+34
показати весь коментар
05.02.2024 12:38 Відповісти
+25
Таурасів не дамо тому воюйте багнетами ! дякую хер генерал !
показати весь коментар
05.02.2024 12:41 Відповісти
+22
Може, дасте сотню ракет? Ні? Ваш план стримувати кацапів ціною життів українців вже давно зрозумілий
показати весь коментар
05.02.2024 12:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Та ні, німчику, мобілізовувати прийдеться більше і вам, щоб парашники знову не ґвалтували ваших баб.
показати весь коментар
05.02.2024 13:58 Відповісти
Не доведеться, переживай за себе.
показати весь коментар
05.02.2024 15:54 Відповісти
Оце вже тобі нємєц буй там! Алєксандравіч сказал,що так багато не треба.
показати весь коментар
05.02.2024 14:11 Відповісти
Вашу,фріцо -європейську мать, гниди,котрі хочуть су...чари відсидітися за могилами похоронених захисників України,котрих буде знищувати рашистський кровопивця, через те,що американо- натівські і європейські аферисти,,, не можуть мобілізувати постачання обіцяної необхідної зброї Україні і замість обіцяного мільойона ***********.(з котрих налади 260тисяч) поставили Україні1,5 млн.а чи 2,0млн.Потвори
показати весь коментар
05.02.2024 14:14 Відповісти
Німеччина не роззброювала Україну в 90-х і не підписувала Будапештського меморандуму. Тому дійсно нічого нам не винна.
показати весь коментар
05.02.2024 16:25 Відповісти
завербований кгб німецький канцлер -меркель в лиці Німеччини і ЄС , на протязі 20 років і до сьогодні винна Україні ,українському народові і десяткам тисяч,якщо не більше сотні тисяч невинно рашистським нелюдом і кровопивцею вбитих українців , блокування вступу її в НАТО.що гн дозволило б чинити сьогодні геноцид українського народу.окупацію української території і руйнацію України...проходь мовчки...
показати весь коментар
05.02.2024 18:10 Відповісти
Люта маячня. Це особиста справа кожного, з ким дружити, а з ким ні. Якщо я тебе не бажаю бачити поряд з собою, то що, я тобі щось винен? Проходь мовчки. Треба було не просирати своє. А от той, хто силоміць і обманом його у нас в 90-і відібрав - той так, винен.
показати весь коментар
05.02.2024 18:19 Відповісти
зате не маячня ,лобіювання інтересів куйла німцями до сьогоднішнього дня,як не маячня ,що завербована меркель,до сьогодні має вплив на свого касіра "Шольца",котрий по її вказівці проти вступу України в НАТО І В НИНІШНІХ ЧАСАХ.Німеччина зовсім би інакше "крутила задницею",якщо б Україна не знищила свої ракети з ядерними боєголовками.Хоча все можливе...Тобі потрібно бачити перед своїм носом - гармату рашистсього танка.Чи може Ти забу з якою метою будував рашист газогони.котрі проштовхувала в ЄС ?Або збудував рашисту війсковий полігон і насилав війскових інстукторів.котрі навчали рашистів на цьому полігоні методі окупаційної війни.що згодом і було використано при окупації Криму....тчк.
показати весь коментар
05.02.2024 18:49 Відповісти
їм потрібна Україна без українців.якщо якийсь .уй скаже що це не так - то чому не дають зброю ? чому тягнуть з допомогою ? кому є інтерес в великих втратах людей на полі бою ? чий це план - а це план і нема ніякого сумніву.така *** мотивація що ну його на.
показати весь коментар
05.02.2024 16:23 Відповісти
Може треба дати ракети Таурус, почати їх знову випускати і давати їх нам на постійній основі. Як і більше іншої зброї і ***********. Це треба було одразу ж робити і тоді б все було зовсім інакше. Це у ваших інтересах. Ви ж в курсі тоді усіх наслідків для вас. Що потім буде з Європою і світом. Може потім дійти все до застосування ЯЗ і знищення великої частини людей в північній півкулі. Ви ж вже знаєте, що це не фантастичний сценарій на найближче майбутнє.
показати весь коментар
05.02.2024 18:24 Відповісти
Вони все надіються, що путін вгамує апетити поглинувши Україну і що до них черга не дійде..
показати весь коментар
05.02.2024 19:55 Відповісти
Може ви, ви же знаете. Что за мямление. Еще извинитесь перед ними. Аххах.
показати весь коментар
06.02.2024 00:09 Відповісти
Так мобілізація також потребує величезних капіталовкладень і які потрібні вже, а не завтра.Взагалі дивно слухати цих порадників коли наявні війська відчувають снарядний голод. Авіації немає,ракет нема, грошей на забезпечення в бюджеті бракує.
показати весь коментар
05.02.2024 20:02 Відповісти
Один раз ну мобілізуєте далі кого?Могили виривати і мертвих підіймати?
показати весь коментар
05.02.2024 22:52 Відповісти
Сторінка 2 з 2