11290 відвідувачів онлайн
1 987 12

Нідерланди звинуватили Китай у кібершпигунстві - зафіксовано втручання у мережу для військових

хакер,шпигунство

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише"Європейська правда" з посиланням на Reuters

Це перший випадок, коли Нідерланди публічно звинуватили Китай у кібершпигунстві на тлі зростання напруженості у сфері національної безпеки між двома країнами.

Агентства, відомі під абревіатурами MIVD і AIVD, заявили, що хакери розмістили шкідливе програмне забезпечення, яке приховувало їхню діяльність, в мережі збройних сил, яку використовували 50 осіб для проведення несекретних досліджень.

MIVD і AIVD підкреслюють, що цей інцидент не є незалежним, а є "частиною ширшої тенденції китайського політичного шпигунства проти Нідерландів та їхніх союзників".

Міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен заявила: "Важливо забезпечити, щоб шпигунська діяльність такого роду, вчинена Китаєм, стала надбанням громадськості, оскільки це допоможе підвищити міжнародну стійкість до цього виду кібершпигунства".

Пекін зазвичай заперечує звинувачення в кібершпигунстві і заявляє, що виступає проти всіх форм кібератак.

Топ коментарі
+3
Ну хто б сумнівався, що ці онуки Маодзедуна, та не нагадили у Західних Партнерів
показати весь коментар
06.02.2024 18:51 Відповісти
+2
Зате заощадили три копійки, купуючи світчі Huaway, а не Juniper і не Cisco.
показати весь коментар
06.02.2024 19:49 Відповісти
+1
Жовті!
В пустелю Гобі!
Повертайтеся до термосів та кедів!
показати весь коментар
06.02.2024 18:46 Відповісти

Завантаження...