12428 відвідувачів онлайн
2 344 18

Санду заявила, що "геополітична можливість" вирішити питання Придністров’я з’явиться протягом кількох наступних років

санду

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє молдовське видання Infotag.

"Для нас, як і раніше, основною метою залишається підтримання миру і стабільності в країні. Ми намагаємося вирішувати питання поетапно, без особливого галасу... Жителі лівобережжя теж хочуть жити в мирі, зараз вони налякані, оскільки регіон межує з Україною. Ми будемо демонструвати позитивні ефекти євроінтеграції - і я не уявляю, як там можуть відмовитися від євроінтеграції", - сказала президент.

За словами Санду, основною проблемою залишається присутність російських військ.

"Ми бачимо, як "кремлівські слуги" тут з ранку до вечора висловлюють занепокоєння нейтралітетом Молдови. Але статус нейтралітету Молдови порушує виключно РФ. Жодна інша країна не порушує нейтралітет", - сказала Санду.

Топ коментарі
+8
Ота проблема може вирішитися ''сьогодні'' і за декілька днів. Була би політична воля.
показати весь коментар
10.02.2024 18:34 Відповісти
+6
Коли ми виженем кацапів -- тои придністров"я піде в небуття
показати весь коментар
10.02.2024 18:33 Відповісти
+5
Ще одні гімноїди. Такого шикарного шансу їбошити цю щурятню вже не буде скоро. А вони продовжують жувати шмарклі
показати весь коментар
10.02.2024 19:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Через пару років подаруємо молдаван ще й колиму, нехай бавляться...
показати весь коментар
10.02.2024 18:32 Відповісти
Все буде добре ще у цьому 2024 році. І для нас, і для Молдови.

І навіть Такеру Карлсону, цьому правому журналісту, дивно було слухати Путіна. Він весь час запитував Путіна: в чому справа? А Путін починав йому розповідати, що ніякої України не існує, Україну створив Ленін, і промивати мізки іншими побрехеньками, на що Карлсон справедливо запитував: чому ви говорите про це тільки зараз, чому ви не говорили про це раніше? Старий дід Путін, кашляючи, тікав від відповіді.
показати весь коментар
10.02.2024 18:32 Відповісти
Взагалі-то казав про це і раніше, тільки цей двійник, що на інтерв'ю їздив, якийсь зовсім поц.
показати весь коментар
10.02.2024 19:03 Відповісти
Коли ми виженем кацапів -- тои придністров"я піде в небуття
показати весь коментар
10.02.2024 18:33 Відповісти
Ота проблема може вирішитися ''сьогодні'' і за декілька днів. Була би політична воля.
показати весь коментар
10.02.2024 18:34 Відповісти
Так собирай войска, открывай второй фронт
показати весь коментар
10.02.2024 18:37 Відповісти
Є лише одна можливість-
У Молдови
У Болгарії-
У інших...

Підпалити пердак московії-
І дати в проміжність...
показати весь коментар
10.02.2024 18:38 Відповісти
Так Молдова мала б вже розпочати війну і гнати кацапів а не чекати п'яти років
показати весь коментар
10.02.2024 18:50 Відповісти
Та хоча б відключили електрику, воду
показати весь коментар
10.02.2024 21:23 Відповісти
Попросила б героїчного буданова допомогти у швидкому звільнені Придністровʼя. У того вже є досвід зі звільнення Криму. Він, навіть, героя за це отримав!
показати весь коментар
10.02.2024 18:51 Відповісти
язык до героя доведе
показати весь коментар
10.02.2024 18:53 Відповісти
Приднестровье ? Да забирайте, я-то думал...
показати весь коментар
10.02.2024 18:52 Відповісти
Стамбульский саміт 1999року -- Росія повинна вивести свої війська
в термін - 2 роки. Росія погодилась і ...... - ось, що вийшло.
Так що, не треба гратися , а треба виконувати. Як що не розуміють,
то треба батагом, і все буде добре.
показати весь коментар
10.02.2024 19:14 Відповісти
Тю, тотальная блокада сруцкого гнидника со стороны Украины и Молдовы. Территориальная целостность будет восстановлена за месяц-два. Но нет, ***** ж обидется.
показати весь коментар
10.02.2024 19:14 Відповісти
ага, після окупації України молдавія нападе на московію та об'єднається з "пмр" у вигляді губернії московської федерації
показати весь коментар
10.02.2024 19:19 Відповісти
Ще одні гімноїди. Такого шикарного шансу їбошити цю щурятню вже не буде скоро. А вони продовжують жувати шмарклі
показати весь коментар
10.02.2024 19:24 Відповісти
румыны должны понимать, что кацап сам добровольно не уйдет, пока ему не дать по рогам.
нужно повторить уже готовый пример действий турков в карабахе.
пока есть возможность.
показати весь коментар
10.02.2024 19:28 Відповісти
Щось всі занадто оптимістичні. Кілька, три, п'ять років. Ви 2024 переживите спочатку. Він буде дуже довгий та х[censored]*.
* Вибачаюсь, але в цензурному словнику адекватного слова не знайшлось.
показати весь коментар
10.02.2024 20:55 Відповісти