6635 відвідувачів онлайн
4 783 33

Україна планує відкрити ринок РЕБ для підприємців, - Федоров

реб

Україна має намір перевести виробництво РЕБ на ринкові рейки, як це вже раніше відбулося з виготовленням дронів.

Про це заявив віцепрем'єр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Економічну правду".

За його словами, Україна має амбіції відкрити ринок РЕБ для підприємців.

"Працюємо над тим щоб повторити успіх як по дронах. Максимально відкрити ринок, зробити конкуренцію", - зазначив Михайло Федоров.

За результатами компанії будуть конкурувати між собою за контракти з Міноборони.

"РЕБ доєднали до дронової нормативки, щоб у компаній була маржинальність, щоб було легше укладати договори", - додав міністр.

Як зазначається, Міноборони вже почало активне контрактування РЕБу.

Федоров також зазначив про можливе створення окремої бригади РЕБу.

Топ коментарі
+14
"як це вже раніше відбулося з виготовленням дронів"
Це в якій реальності?
показати весь коментар
11.02.2024 14:54 Відповісти
+13
Они видать не вкурсе что война идёт два года ?
показати весь коментар
11.02.2024 14:56 Відповісти
+13
Вони мабудь росіян чекають. Ось генералів радянських замість українців керувати назначили
показати весь коментар
11.02.2024 15:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"як це вже раніше відбулося з виготовленням дронів"
Це в якій реальності?
показати весь коментар
11.02.2024 14:54 Відповісти
В наркоманській. Як прихід спіймають, так й пре.

А потім, як підприємці налагодять виробництво - їм маски-шоу, і років по п'ять з конфіскацією майна.
показати весь коментар
11.02.2024 15:12 Відповісти
не парся!!!
це ще лиш в планах.
**** спішити???
лиш вчора проблема з"явилася,
суки!!!!
до вчора ж ніхто про РЕБ навіть не чув.
показати весь коментар
11.02.2024 17:30 Відповісти
Почекайте, вони через рік (якщо виживемо, в чому є великі сумніви) "внєзапно" згадають, що можна ж виробляти міни для мінометів, яких не те, що не вистачає, їх фактично немає.
показати весь коментар
11.02.2024 17:48 Відповісти
Они видать не вкурсе что война идёт два года ?
показати весь коментар
11.02.2024 14:56 Відповісти
-- містєр Фікс, у вас єсть план?
-- у містєра Фікса увсєхда єсть план!
показати весь коментар
11.02.2024 14:58 Відповісти
"...можливе створення окремої бригади РЕБу" - та давай відразу армію!!!
показати весь коментар
11.02.2024 15:00 Відповісти
Вони мабудь росіян чекають. Ось генералів радянських замість українців керувати назначили
показати весь коментар
11.02.2024 15:03 Відповісти
максимальна маржинальність спостерігається на закупках мо - там ціни можуть на порядок перевищувати ринкові
показати весь коментар
11.02.2024 15:00 Відповісти
Мишя, хотя бы что-то сделай в этой жизни нормально, начни с Дии.
показати весь коментар
11.02.2024 15:01 Відповісти
П'яні піонєри з цього приводу, дуже влучно висловились...
показати весь коментар
11.02.2024 15:11 Відповісти
$ sudo rm -rf /srv/diya /src/diya
Щось таке?
показати весь коментар
11.02.2024 17:51 Відповісти
Матюків не вистачае на цей пистеж

пистун Федоров - геть у відставку і , мабудь, у вʼязницю ЗА ДВОРИЧНИЙ САБОТАЖ
показати весь коментар
11.02.2024 15:01 Відповісти
Пропозиція для Федорова в дії в режимі реального часу відкрити опцію:
Місця для шашликів і іншої незламності
показати весь коментар
11.02.2024 15:24 Відповісти
Так-так, вже дронами війська закидали. Так само і з РЕБами буде. Піарщики бісові!
показати весь коментар
11.02.2024 15:07 Відповісти
Чому тоді бригада, що захищає Авдіївку, отримала за січень лише 250 дронів від держави?
показати весь коментар
11.02.2024 15:09 Відповісти
Цього вистачить лише на 2 дні економного використання.
показати весь коментар
11.02.2024 15:17 Відповісти
Шо ж то робицця, людоньки! Цілий ВПК з мільярдами фінансування і десятками тисяч службовців неспроможний виробляти оті РЕБи? То нашо він такий здався?
показати весь коментар
11.02.2024 15:16 Відповісти
Ви хоча б виробить РЕБ "Буковель" в достатній кількості.
показати весь коментар
11.02.2024 15:27 Відповісти
А кто даст пидпрыемцям дешёвые кредиты под это дело?
показати весь коментар
11.02.2024 15:29 Відповісти
Брехуни зелені живуть на іншій планеті , цей п@зд@ж вже нікого не дивує , хіба адептів верховного зебобіка .1-го квітня нах .
показати весь коментар
11.02.2024 15:34 Відповісти
шо в любом АТБ можна будет купить ?
показати весь коментар
11.02.2024 15:36 Відповісти
Коли вже ВСІ хто при владі буде говорити ВИРОБЛЕНО,ЗРОБЛЕНО,ПОСТАВЛЕНО,ЗБУДОВАНО, ВИРОЩЕННО,ВПРОВАДЖЕНО, а ми чуємо ---плануємо, обговорено. домовлено,зустрінемось, і т.інш. Ми вже жили.коли нам обіцяли молочні ріки і комунізм на горизонті. Але ж при владі "нові ліца" ,ой пробачте--нові брехуни,піарщикі,зрадникі, шахраї,крадії,првда ще нахабніші і цинічні
показати весь коментар
11.02.2024 15:41 Відповісти
Можно я отвечу? Потому, что они смотрят в будущее, а не прошлое. Будущее - это как минимум "планируем".
показати весь коментар
11.02.2024 17:17 Відповісти
Вангую головний біль СБУ, МВС, ДБР та інших шавок ОП.

Бо тепер у "захоплюючихся радикальними ідеями націоналістів" будуть системи, здатні покласти зв'язок.
показати весь коментар
11.02.2024 15:44 Відповісти
Астрадамую - очередь выстроиться
показати весь коментар
11.02.2024 15:56 Відповісти
Головне не поспішайте, добряче обкладіть податками виробників РЕБ, забороніть їм мати прибуток.
показати весь коментар
11.02.2024 15:45 Відповісти
-Куме,йдіть покуштуйте сало!!
-та у Вас злий собака...
-Так отож..
Україна має намір перевести виробництво РЕБ на ринкові рейки...
Так у вас ГЕТЬманцев!!
-так отож...
показати весь коментар
11.02.2024 16:09 Відповісти
Не нужно нести херню - Гетьманцев тут ни к чему.
показати весь коментар
11.02.2024 17:18 Відповісти
Воно ну зовсім ніяке, і дронів вже мульони і скоро реби на колінах мулярди... Шапіто.
показати весь коментар
11.02.2024 16:17 Відповісти
Да, армию дронов он таки сделал. Как говорил.
показати весь коментар
11.02.2024 17:20 Відповісти
А яка буде ставка "атката" на цьому "ринку"?
показати весь коментар
11.02.2024 16:19 Відповісти
Мінистерство зазирання в майбутнє.
показати весь коментар
11.02.2024 19:06 Відповісти