10562 відвідувача онлайн
1 398 18

Японія передасть Україні понад $100 млн для післявоєнного відновлення

україна,японія

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Kyodo News із посиланням на поінформовані джерела.

На конференції зокрема будуть присутні прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та голова Федерації бізнесу Японії (Keidanren) Масакадзу Токура.

Очікується, що уряди двох країни домовляться про участь Японії у післявоєнній відбудові України та підпишуть понад 10 меморандумів про співпрацю на японсько-українській конференції, яка відбудеться 19 лютого у Токіо.

Згідно з інформацією джерел, допомога Японії у розмірі 15,8 мільярда єн буде використана для надання обладнання для розмінування та тимчасових мостів. Також Японія виділить кошти на розширення сільського господарства, поліпшення гуманітарної ситуації, біотехнології та вдосконалення промисловості, інформаційні технології, а також посилення управління та антикорупційні заходи, зазначили джерела.

Водночас меморандуми про співпрацю Японії та України, які будуть підписані на конференції, стосуватимуться медичного обслуговування, кібербезпеки та проєктів вітрових електростанцій. Очікується, що на зустрічі буде підписана угода про усунення подвійного оподаткування для компаній, які ведуть бізнес в Україні.

Топ коментарі
+6
головне не лавати сьогодні бо скизхдять рехворматори козирі
показати весь коментар
11.02.2024 15:26 Відповісти
+4
Тобто тільки після закінчення війни?
показати весь коментар
11.02.2024 15:22 Відповісти
+4
Він "Кішіда" а не "Кісіда". В японськой немає складу "сі". Як немає і інших кацапізмів: тя, ся, дзя і т.д.
Не мавпуємо кацапню, говоримо японською правильно.
https://en.wikipedia.org/wiki/Fumio_Kishida
показати весь коментар
11.02.2024 15:44 Відповісти

Завантаження...