8010 відвідувачів онлайн

Отримання регіонами захисних систем РЕБ є одним із пріоритетів - Зеленський

реб

Президент України Володимир Зеленський вважає одним із ключових пріоритетів отримання регіонами захисних систем радіоелектронної боротьби.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він сказав у вечірньому відеозверненні. 

"Перш за все, я хочу подякувати всім нашим захисникам неба, які кожної ночі, кожного дня відбивають російські атаки дронами і ракетами. Настільки, наскільки це дозволяє сила нашої ППО зараз", - сказав він у відеозверненні в неділю.

За його словами, "лише з минулого вечора і до ранку сьогодні вдалося знищити 40 "шахедів", більшість із застосованих Росією. Майже весь цей результат - наших мобільних вогневих груп у різних регіонах - Київщина, Житомирщина, Вінницька, Одеська, Миколаївська, Херсонська, Кіровоградська, Черкаська область, наша Дніпровщина".

"Із початку року і дотепер збито вже 359 "шахедів". Робота РЕБ, підтримка кожного з наших партнерів по повітряному щиту - це буквально порятунок життів", - сказав він.

"Працюємо, щоб додати більше ефективності нашим мобільним вогневим групам і ще більше регіонів України отримали захисні системи РЕБ. Це один із ключових пріоритетів року", - сказав президент.

Топ коментарі
+10
И сколько ты их сделал или закупил? Нуль целых хер десятых. Только бла-бла-бла. Ах, я забыл, РЭБ же теперь тоже проблема местных властей и должны закупаться за их счет. Федоров уже сообщил.
показати весь коментар
11.02.2024 22:57 Відповісти
+4
так і ленд ліз обіцяли-але його нажаль немає...
показати весь коментар
11.02.2024 22:59 Відповісти
+4
https://focus.ua/opinions/626106-ptrk-stugna-p-nuzhdaetsya-v-modernizacii-chto-ee-sderzhivaet https://focus.ua/opinions/626106-ptrk-stugna-p-nuzhdaetsya-v-modernizacii-chto-ee-sderzhivaet
ПТРК "Стугна-П" нуждается в модернизации: что ее сдерживает

Кратко. Нужен госзаказ и последующее финансирование на модернизацию Стугны. Его нет. Есть клоун-марафон, на него у клоуна всегда найдутся деньги.
показати весь коментар
11.02.2024 23:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А колись нам обіцяли 50 петріотів, а є 6..
показати весь коментар
11.02.2024 22:54 Відповісти
так і ленд ліз обіцяли-але його нажаль немає...
показати весь коментар
11.02.2024 22:59 Відповісти
Союзники.. союзники пуціна.
показати весь коментар
11.02.2024 23:00 Відповісти
И сколько ты их сделал или закупил? Нуль целых хер десятых. Только бла-бла-бла. Ах, я забыл, РЭБ же теперь тоже проблема местных властей и должны закупаться за их счет. Федоров уже сообщил.
показати весь коментар
11.02.2024 22:57 Відповісти
То що підлітку у телесуфлер вписали, то він і прчитав. До Зеленьського які претензії?
Це все продовження мільярда дерев, бабусяфонів, 25 тисяч дронів, що лежали десь на складах у Федорова, які з грудня не можуть доїхати до фронту.
показати весь коментар
12.02.2024 01:06 Відповісти
Б****ь, РЭБ - це коли глушать мобільні телефони і радіозвязок навколо. І скажіть, нафіга те щастя Бердичіву?
Був мільярд дерев, тепер буде по зенітці в кожну хату!
показати весь коментар
11.02.2024 22:58 Відповісти
Бердичеву може і не треба, а от Космачу треба, бо як боротись з повістками у майбутньому кабинеті призовника?
показати весь коментар
11.02.2024 23:13 Відповісти
Це він про гроші на асфальт думав, а текст по дебільному написаний, як для добкіна, що ридав за убитого Кушнарьова …
Коли він правдивий буває? То про дороги з асфальтом, то про РЕБ в районах….
Щетельней треба …
показати весь коментар
11.02.2024 22:58 Відповісти
Не спится)))
показати весь коментар
11.02.2024 23:00 Відповісти
Цікаво на фронтові РЕБ збирають волонтери,А в тил будуть постачати за державний кошт....
А можна навпаки ?
показати весь коментар
11.02.2024 23:06 Відповісти
https://focus.ua/opinions/626106-ptrk-stugna-p-nuzhdaetsya-v-modernizacii-chto-ee-sderzhivaet https://focus.ua/opinions/626106-ptrk-stugna-p-nuzhdaetsya-v-modernizacii-chto-ee-sderzhivaet
ПТРК "Стугна-П" нуждается в модернизации: что ее сдерживает

Кратко. Нужен госзаказ и последующее финансирование на модернизацию Стугны. Его нет. Есть клоун-марафон, на него у клоуна всегда найдутся деньги.
показати весь коментар
11.02.2024 23:12 Відповісти
і ***** і не буде. За сорок днів нового року маємо "умєрєнне" фінансуванн виробництва дронів - держава не сплатила ні одного замовлення виробникам.
показати весь коментар
11.02.2024 23:17 Відповісти
.мільйон дронів головне пообіцяв...зелемарафон показав...ВСЕ. далі волонтери хай й....ся.. далі нові пусті ідеї...
показати весь коментар
12.02.2024 00:07 Відповісти
розраховувати "зе" і Україна можуть хіба, що на власні мобільні вогневі групи,які можуть із "шахедами" ще воювати. ППО західних партнерів,після того,як "зе" зняв Залужного надавати Україні надто небезпечно позаяк очевидно.що "зе2 збирається "кинути" західних партнерів.на догоду куйлу.рівно так само.як кинув.(продав)Україну.Сам друг куйла "трамбон" це підтвердив....
показати весь коментар
11.02.2024 23:22 Відповісти
Підари зелені. Ви вже хоч з РЕБом неробіть того що робите з безпвлотниками. Це не фпв як конструктор збирати. Треба чіткий держзаказ і оплату без затримок і маштабування. Бо поки ви створите ринок і наситите його помре дуже багато людей.
показати весь коментар
11.02.2024 23:31 Відповісти
Кожно вечора Зеленський доповідає про свої потужні результати і ще більш потужні плани, а віз і нині там - такій віслючій впевненості і продуктивності по генерації булшіта позаздрить будь-який політик
показати весь коментар
12.02.2024 00:01 Відповісти
Так він же за звичкою шоу веде. Випустив медіа контент, зібрав лайки репости і вперед новий контент робити. А щось для держави робити, а навіщо, союзники все дадуть. Ой не дають вже? Нічого закрутимо гайки громадянам України. А медіа контент і далі робиться про те як "растьот процент жиров у маслє.."
показати весь коментар
12.02.2024 02:39 Відповісти
А Цензор регулярно публікує ці висери з якою метою?
Яка в них інформаційна цінність?

Як на мене, то кожен притомний журналіст зараз повинен топити ЗЄ у його власному лайні, а не тиражувати його пустопорожні промови.
показати весь коментар
12.02.2024 01:28 Відповісти
После распада СССР на территории Украины остался огромный ядерный арсенал: 176 шахтных пусковых установок с межконтинентальными баллистическими ракетами СС-19 и СС-24, около двух тысяч стратегических ядерных боеголовок, около двух с половиной тысяч единиц тактического ядерного оружия, а также 44 стратегических бомбардировщика, способных нести ядерное оружие.

В 1991 году Украина стала третьей по количеству боеголовок - после России и США - ядерной державой
показати весь коментар
12.02.2024 06:31 Відповісти
РЭБ в кожну хату !
показати весь коментар
12.02.2024 07:42 Відповісти
Знову потужно перднув у калюжу.
показати весь коментар
12.02.2024 09:55 Відповісти