5979 відвідувачів онлайн
977 0

Двоє чоловіків підірвалися на російських мінах у селі на Херсонщині

розмінування

Про це повідомляє Херсонська ОВА, передає Цензор.НЕТ.

Як зазначається, 58-річний чоловік збирав дрова у лісосмузі, де натрапив на вибухівку, залишену російською армією. Унаслідок детонації чоловік зазнав вибухової травми та втратив частину ноги. Постраждалого доставили до лікарні, де йому надають необхідну медичну допомогу.

Крім того, до лікарні доставили 62-річного чоловіка, який також, як повідомили в ОВА, підірвався на ворожій міні у лісосмузі. У потерпілого – вибухова травма та травматична ампутація пальців стопи. Лікарі оцінюють його стан як середньої тяжкості.

"Нагадуємо, що більшість правобережжя Херсонщини – потенційно заміновано. Безпечно пересуватися й відвідувати лише ті території, де працювали сапери! Бережіть себе та неухильно дотримуйтеся правил мінної безпеки", - закликали в ОВА.

Завантаження...