10608 відвідувачів онлайн
7 437 87

Європа більше не може розраховувати на "безпекову парасольку" США, - Financial Times

єс,євросоюз

Побоювання Європи щодо ізоляції Америки за можливого другого президентства Дональда Трампа стають реальністю. Трамп ще не затвердив свою кандидатуру від республіканців для участі в цьогорічних перегонах за Білий дім, а до президентських виборів ще багато місяців, але він вже працює над тим, щоб підірвати НАТО та безпеку найближчих союзників Вашингтона.

Про це пише видання Financial Times, передає Цензор.НЕТ.

Видання нагадує, що раніше Трамп заявив, що заохочуватиме Росію робити "все, що їй заманеться", якщо члени Альянсу не зможуть досягти цільового показника витрат на оборону в розмірі 2% валового внутрішнього продукту. 

Своїм нападом на Україну Росія розпочала найбільш руйнівну війну на європейській землі з 1945 року. Вона становить найбільшу загрозу безпеці Альянсу за останні десятиліття. Якщо Трамп не вступає в змову з президентом Росії Владіміром Путіним, він, безсумнівно, служить його інтересам, пише FT.

Обіцянка НАТО про взаємну оборону ґрунтується на впевненості в тому, що вона буде дотримана більше, ніж будь-яке юридичне зобов'язання. Трамп зруйнував цю впевненість. Навіть подвоєння європейських військових видатків завтра не відновить її. На жаль, дедалі більше законодавців-республіканців погоджуються з Трампом щодо обмеженої цінності Альянсів. Це повинно викликати занепокоєння у всіх союзників Америки по всьому світу.

Єдине, що викликає захоплення в посланні Трампа - це його ясність. Це чіткий сигнал європейцям, що вони повинні почати готуватися до захисту безпеки свого континенту без участі США, наголошує видання.

"Насправді тривога вже давно б'є на сполох. Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну європейські уряди взяли на себе подекуди значні зобов'язання збільшити витрати на оборону і поповнити виснажені запаси озброєнь", - пишуть журналісти.

Хоча це й обнадіює, в більшості країн існують сумніви щодо того, як ці збільшення будуть підтримуватися в довгостроковій перспективі. У багатьох столицях все ще заперечують масштаби інвестицій, необхідних для розвитку технологій, нарощування оборонних промислових потужностей і розширення своїх збройних сил для стримування російської агресії.

"ЄС також повинен відігравати більш активну роль у просуванні спільних розробок і закупівель систем озброєнь поряд з іншими спільними проєктами, можливо, під егідою європейського комісара з питань оборони. Європейці повинні почати думати про немислиме: як планувати війну без Америки", - зазначає Financial Times.

Велика Британія та інші країни-члени НАТО, які не є членами ЄС, повинні бути тісно залучені до цього процесу. Це робота на десятиліття. Але європейці повинні продемонструвати цілеспрямованість і рішучість вже зараз, щоб надіслати сигнал до Кремля.

Як наголошує FT, почати треба з озброєння України. Поки що результати роботи Європи розчаровують, всупереч всім зусиллям Німеччини й, зокрема, Європейської комісії. Уряди надто повільно підписують контракти й надто несміливо субсидують розширення виробничих потужностей, особливо для артилерійських боєприпасів.

Вони повинні зробити те ж саме щодо протиповітряної оборони та безпілотників, а також поділитися технологіями радіоелектронної боротьби з українськими військами. 

"Можливо, такі амбіції схилять Трампа на бік НАТО, якщо він знову стане президентом. Але європейці не можуть на це розраховувати. Вони повинні готуватися до нового світу, в якому вони самі дбатимуть про власну безпеку", - додає FT.

Топ коментарі
+14
***** дебіл. Був би розумний - взагалі б не поперся в Україну, а відразу атакував би НАТО. І поки жирні пінгвіни в шоці б бігали по різним ООН і радилися про 5 поравку, захавав би собі Балтію. Заходу пощастило, що Україна йому поперек горла встала, і що українці, ледве не єдиний народ, хто має яйця, щоб протистояти оскаженілій бєнзоколонці. А от нам - не пощастило.
показати весь коментар
13.02.2024 15:05 Відповісти
+8
Вони також схавали літак президента Качинського разом з владною верхівкою, !
показати весь коментар
13.02.2024 15:11 Відповісти
+6
Весь світ кинувся читати 5ту статтю статута НАТО до кінця. Yay!

От я тепер відіграюсь на знайомих з Європи. Так приємно буде говорити "я ж вам казав, довбні". А вони очі опускають "ну хто ж знав...". А я такий "я казав, а ви не слухали, оболтуси!". Ооооо, такий кайф.....
показати весь коментар
13.02.2024 14:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
цікаво, цей процесс викидання теж буде проходити нескінченну процедуру затвердження в нескінченній кількості владних інститутів і, врешті-решт, залежитеме від настроїв якоїсь окремої людини, яку проспонсорували москалі?
показати весь коментар
13.02.2024 15:03 Відповісти
А Українських громадян значить можна вбивати???? Ти там часом не о*уїв!!!
показати весь коментар
13.02.2024 15:10 Відповісти
хіба Трамп закликає до продовження війни ?
я від нього чув формулу що він хоче її закінчити за 24 години
я думаю, якби із сторони України був не єрмак а хтось з патріотів, то і формула звучатиме інакше
Трамп об'єктивно бачить що українці обрали коміка під час війни - які він з цього має зробити висновки ?
показати весь коментар
13.02.2024 15:45 Відповісти
а як ви зробили висновок, що "руда макушка", то Трамп?
я гадаю, що в суді вас так само запитають?
1. З чого ви взяли, що в тому реченні натяк на американського громадянина?
2. З чого ви взяли, що в тому реченні натяк саме на Трампа?
показати весь коментар
13.02.2024 15:50 Відповісти
начать с того, что трамп такой же комик и фрик. Кто бы говорил
показати весь коментар
14.02.2024 01:00 Відповісти
ну ризик є, бо Трамп відкосив тричі від в'єтнамської мобілізації коли вчився, тому зпрогнозувати як він поставиться до цієї війни важко

але Руді Джуліані, який знищив мафію в Ню-Йорку, не пішов би до "коміка" в правники - репутація не дозволила б

може єрмак якусь мафію знищив, га ?
показати весь коментар
14.02.2024 04:53 Відповісти
Трамп пі#ор чи нє, як ви гадаєте?
показати весь коментар
13.02.2024 15:11 Відповісти
ну повинні ж бути якісь процедури... спочатку слідчий має завести діло, зібрати матеріали, потім має зібратися суд, який прийме рішення провести лінгвістичний аналіз, мають зібратися експерти і вирішити чи є в тому реченні дійсні заклики, чи то метафорична форма... потім мають заслухати особу, яку звинувачують, що саме вона сказала і чим обумовлені його заяви...
показати весь коментар
13.02.2024 15:14 Відповісти
А ти що тут робиш мексиканець, а ну піздуй отсюда !
показати весь коментар
13.02.2024 15:15 Відповісти
чи як все відбувається в свєточє світової дємократії, для якої Закон на першому місці, а ГОЛОВНЕ - дотримання всіх процедурних рішень?
показати весь коментар
13.02.2024 15:16 Відповісти
путєну повези
показати весь коментар
13.02.2024 15:22 Відповісти
Обіцянка про взаємну оборону ґрунтується на впевненості в тому, що вона буде дотримана більше, ніж будь-яке юридичне зобов'язання. Трамп зруйнував цю впевненість.
Тільки за це ***** може навіть піти на тимчасовий договорняк по Україні.
Знаючи, що згодом візьме собі у багато разів більше.
показати весь коментар
13.02.2024 14:45 Відповісти
***** дебіл. Був би розумний - взагалі б не поперся в Україну, а відразу атакував би НАТО. І поки жирні пінгвіни в шоці б бігали по різним ООН і радилися про 5 поравку, захавав би собі Балтію. Заходу пощастило, що Україна йому поперек горла встала, і що українці, ледве не єдиний народ, хто має яйця, щоб протистояти оскаженілій бєнзоколонці. А от нам - не пощастило.
показати весь коментар
13.02.2024 15:05 Відповісти
Він в неадекваті, але не дебіл.
Спецоперації йому вдаються на ура.
показати весь коментар
13.02.2024 15:08 Відповісти
Та да, це ми побачили по виборах 19 року, та по геополітичній обстановці. Справжній спрут, який півсвіту скупив, а в нагрузку ще й Маска захапав. В принципі, якщо він на Заході приведе до влади своїх ставлеників, то й воювати йому буде не потрібно.
показати весь коментар
13.02.2024 15:12 Відповісти
На те і розрахунок. Нащо лізти війною, коли можна підпорядкувати адміністративно, а потім вже і "об'єдініть под давлєнієм нєпєрєборних обстоятєльств", як БРСР.
показати весь коментар
13.02.2024 15:14 Відповісти
Дивно, що ***** з війною до нас поліз. Бо Зєльц 100% його креатура, а Дєрьмак - агент. Хіба що сподівався на бліцкріг, який би підняв його рейтинг у бидла до небес, але тут його обламали. Тепер грає в довгу.
показати весь коментар
13.02.2024 15:17 Відповісти
Так, сподівався. Показати всьому світу Новую Русскую Імпєрію.
Стаття на РІА за 26.02.2022 тому підтвердження.
показати весь коментар
13.02.2024 15:20 Відповісти
О, пам'ятаю ту феєричну крінжатіну про "трі брацкіх народа" і "Малоросію". Шкода, не заскрінила.
показати весь коментар
13.02.2024 15:24 Відповісти
На вебархіві копія збереглась.
показати весь коментар
13.02.2024 15:26 Відповісти
https://web.archive.org/web/20220226224717/https://ria.ru/20220226/rossiya-1775162336.html
показати весь коментар
13.02.2024 15:27 Відповісти
Дякую. О, "наступлєніє нового міра". ))
показати весь коментар
13.02.2024 15:47 Відповісти
На менше русня не згодна. Вялічіє у всі поля.
Уявляєте, в якій вони зараз люті.
Коли замість РІА-дійсності - потоплена мосва, збиті "Кинджали", А-50 та ІЛ-22, попалені С-400, дрони по нафтобазам, статті про зечьі арміі у провідних виданнях світу та випизжування з Херсону та від Києва.
показати весь коментар
13.02.2024 15:50 Відповісти
Скаженіють, що якісь там "хахли" обламали вялічіє під самий корінь.
показати весь коментар
13.02.2024 15:55 Відповісти
Балтія йому небезпеки не становить. Йому небезпечна успішна демократична Україна. Вторгнення в Україну одночасно показує і головний недолiк, і головну перевагу автократії. Недолік: ризик прийняття катастрофічних рішень на підставі неправильної інформації, оскільки диктатору говорять лише те, що він хоче чути. Перевага: можливість швидкої мобілізації для вирішення конкретного завдання без розпорошення сил на суперечки з опозицією та переконання населення (використовується тільки найпростіша пропаганда та репресії незгодних)
показати весь коментар
13.02.2024 15:34 Відповісти
Весь світ кинувся читати 5ту статтю статута НАТО до кінця. Yay!

От я тепер відіграюсь на знайомих з Європи. Так приємно буде говорити "я ж вам казав, довбні". А вони очі опускають "ну хто ж знав...". А я такий "я казав, а ви не слухали, оболтуси!". Ооооо, такий кайф.....
показати весь коментар
13.02.2024 14:46 Відповісти
Скорей бы ***** пошло на прибалтику и открыло второй фринт Посмотрим чо там 5 статья стоит и как они каждый дюйм земли будут защищать
показати весь коментар
13.02.2024 14:47 Відповісти
Навіщо бажаєте смерті нашим найкращим друзям?
показати весь коментар
13.02.2024 14:54 Відповісти
Я не желаю. Но если НАТО не впишется, нас скорее всего вырежут и оккупируют полностью территорию. Между друзьями и своей шкурой я выбираю свою. Прибалтика это единственное направление куда кацапы могут сунуться на данный момент. Второй фронт нам нужен кровь из носа
показати весь коментар
13.02.2024 14:57 Відповісти
Може, вам і потрібен, але русні - зараз ні.
Вони ж не тупі.
Спочатку показово розправляться з Україною.
Потім зберуть залишки ждунів з нових суб'єктов і... кинуть на країни Балтії.
показати весь коментар
13.02.2024 14:58 Відповісти
Скорее в Сибирь товарняками вывезут мудрый нарид, а сюда, по старинке, завезут свой быдло скот в виде бурятов и прочей мрази.
показати весь коментар
13.02.2024 15:01 Відповісти
Когось в Сибір, а когось - під польські та литовські "Хаймарси".
Вони ж не дурні, кістками своїх єдинокровних прокладати дорогу, коли для цього є безкоштовні та шкідливі для росії хохли. До того ж це так приємно - бачити, як вбивають один одного колишні друзі.
Це буде називатись "наказаніє за грєх прєдатєльства братского народа".
показати весь коментар
13.02.2024 15:04 Відповісти
Вот по этому нужно мочить кацапов всем миром прямо сейчас. Захреначить томагавками всю инфраструктуры и заводы ВПК. А не ждать еще больших потерь в будущем. А страх перед ядерной войной, так все равно мы умрем когда-то. так что пусть не очкуют
показати весь коментар
13.02.2024 15:08 Відповісти
Нащо томагавки? Достатньо дати нам багато зброї, в тому числі далекобійної, щоб порти і термінали винести, і припинити купляти у русні сировину.
показати весь коментар
13.02.2024 15:10 Відповісти
Томагавки, что бы наши солдаты не гибли. Оружие какое оно бы ни было это все будут потери личного состава. А так разбомбить там все к черту и дело с концом.
показати весь коментар
13.02.2024 15:12 Відповісти
Хоч би і Томагавки. Аби по їх ГТС і ВПК прилітало.
показати весь коментар
13.02.2024 15:22 Відповісти
вы отказываетесь от томагавков?? вы странный
показати весь коментар
14.02.2024 01:04 Відповісти
Я - за будь-яку зброю. Але хто такий я?
показати весь коментар
14.02.2024 08:36 Відповісти
Нащо томагавки? - хто написав?
показати весь коментар
14.02.2024 23:16 Відповісти
Не факт. До того часу НАТО може й переозброїтися, якщо Зєльц швиденько не капітулює. В цьому питанні час грає таки проти *****. А от якщо стрибне на Балтію зараз, можливо, шанси ще є.
показати весь коментар
13.02.2024 15:10 Відповісти
Зараз розвідки не фіксують підготовки до вторгнення.
показати весь коментар
13.02.2024 15:11 Відповісти
Зав'яз в Україні поки що. Але ж збирається подвоювати війська на кордонах Балтії, побачимо, чи не перетворяться вони на ударні угрупування.
показати весь коментар
13.02.2024 15:14 Відповісти
час грає таки проти нас, перш за все
показати весь коментар
14.02.2024 01:05 Відповісти
Зачем им это? Что бы что? Последняя портовая инфрастуктура была уже готова лет 10 назад, они полностью заменили балтийские грузовые порты на свои. Что там еще может быть ценного? Только если сухопутный коридор до Кенинсберга. То я сомневаюсь, что кремль совершит ошибку Гитлера и развяжет вторую войну до окончания украинской.
показати весь коментар
13.02.2024 16:28 Відповісти
Есть еще Казахстан
показати весь коментар
13.02.2024 17:10 Відповісти
А тепер давайте подумаємо, які найкращі друзі України живуть, наприклад, у Даугавпілсі. Чи у Нарві.

Впевнений, там тисячі (чи й десятки тисяч) "граждан ЄС" сплять і бачать, як йухло перетнуло кордон танками і "і наканєц разрєшіл нам нєізучать етот нєнавісний язик!!!11"

P.S. Коментатор не бажав нікому смерті. Він лише сказав, що зараз конче потрібне відкриття другого фронту.
показати весь коментар
13.02.2024 15:03 Відповісти
"гражданін ЄС" - ще не означає європеєць.
показати весь коментар
13.02.2024 15:06 Відповісти
Польша граничит с мордором только в границах Кенинсберга. Так что на поляков они не нападут никак. Там группировка слишком малая. На Финляндию тоже - слишком большая и историю они помнят, как дилдам дали просраться. Так что второй фронт, если он будет, это страны Балтии. И там они скорее всего пройдут маршем
показати весь коментар
13.02.2024 15:06 Відповісти
а что мешает россии напасть на Польшу через белорусь или даже вместе с белорусами
показати весь коментар
13.02.2024 15:18 Відповісти
Усатый Бульбафюрер может колидор сделать, но сам не полезет.
показати весь коментар
13.02.2024 15:21 Відповісти
надо будет заставят или фюрера поменяют на другого ну и можно ведь в крайнем случае саму Беларусь отменить
показати весь коментар
13.02.2024 15:28 Відповісти
5 статья нато и прямой конфликт с США, тк в Польше базируется около 30 000 солдат США и крайне сложно бить по ней так, что бы ни один из них не получил ранение. В общем должна быть крайне веская причина, даже если украинская кампания прямо сейчас завершится.
показати весь коментар
13.02.2024 16:30 Відповісти
ну так речь шла что нет границы , а впишется НАТО еще тот вопрос
показати весь коментар
13.02.2024 17:40 Відповісти
Краще на польщу, приемно побачити кішки фермера на гусені кацапського танка !
показати весь коментар
13.02.2024 14:58 Відповісти
А что Польше. Ну прилетело им тогда, убило там 2 колхозника каких-то ракетой, они схавали. А что их считать то, колхозников этих? А за зерно с этих пшеков нужно спросить
показати весь коментар
13.02.2024 15:03 Відповісти
Вони також схавали літак президента Качинського разом з владною верхівкою, !
показати весь коментар
13.02.2024 15:11 Відповісти
Привет из Латвии. Теоретически мы не против найти причину для скорейшего ************* орков с нашей стороны. Но есть один НО - размер стран Балтии не так уж большой. И получится что при нападении орков половина наших стран сразу станет условным лугандоном. Орков оттуда конечно выгонит, но последствия не радует. Лучше найти способ разобратся с орками сразу за иним поребриком.
показати весь коментар
13.02.2024 19:24 Відповісти
,,Безпекова парасолька сша" це велика голлівудська БУТАФОРІЯ, як і білий дім,сенат,конгрес , пентагон,...одним словом фуфель на фоні смугастозірковому прапору !!!
показати весь коментар
13.02.2024 14:52 Відповісти
Рижа шляпа робе америку великою( гарантії якої нехера не коштують)
показати весь коментар
13.02.2024 14:53 Відповісти
Вже ж промайнуло, що на роль "сил швидкого розгортання", тобто на заклання призначено Військо Польське...
показати весь коментар
13.02.2024 14:55 Відповісти
Тобто пуйло через океан тримає Трампа за яйця, а в Амеріці схопити рудого за дупу не можуть🤔
показати весь коментар
13.02.2024 14:55 Відповісти
В НАТО все було причудово, доки не було загроз. Але коли з'явилась реальна загроза в Європі - США почали зливатись. При тому, що США були ініціатором роззброєнь та скорочень всих видів зброї в Європі та Україні. А що заспіває трамп, коли розпочнется конфронтація Китаю проти США ???
показати весь коментар
13.02.2024 15:14 Відповісти
А что рыжее Падло будет воевать с Китаем? Оно так же сдаст Тайвань и остальных союзников китайцам как и Украину хочет сдать. Ему хватит за его президенский срок сдавать каждый год по какому то союзнику и рассказывать своим тупым избирателям что он везде добивается мирного урегулирования. А дальше хоть трава не расти. Весь мир будет 100 лет разгребать последствия и зализывать раны после царствования трампа
показати весь коментар
13.02.2024 15:23 Відповісти
тут я погоджуюсь з вами. трамп це кінець США. його виборці чимось нагадують пенсіонерів Луганська та Донецька в 2014р. - "хватіт карміть нахлєбніков із Європи"
показати весь коментар
13.02.2024 15:31 Відповісти
ніколи не був прихильником теорії змов, але іншого пояснення я не бачу: трамп - ставленик глобалістських еліт, що прагнуть роздмухати світовий конфлікт з метою зменшення чисельності населення. можна скільки завгодно розповідати, що трамп на гачку у х-ла, але хтось же несе йому гроші (і не малі) на передвиборчу кампанію. навть після усіх цих зашкварів.
показати весь коментар
13.02.2024 15:46 Відповісти
прошлу його кампанію фінансувала росія, трампу було переведено з росії до США 14 млрд баксів в криптовалюті, в основному біткоїнами.
показати весь коментар
13.02.2024 15:51 Відповісти
ЦЕ все пусте .що ви написали.Від них нічого незалежило. ЦЕ все для вати було.
показати весь коментар
13.02.2024 15:50 Відповісти
У Китая осенью будет шанс осенью решиться или нет.
Иначе окно возможностей скорее всего закроется.

Пока на словах "Украину хочет сдать", а если не станет президентом?
Что тогда?

А кто провоцировал?
прекратил полеты бомбардировщиков над територрией Украины
вывел флот из Черного моря
разрешил достроить СП2
заявил "если вторжение будет небольшое, то мы ничего делать не будем"
закрыл посольство и вывел его в Польшу
"зная про вторжение", имея от республиканцев лендлиз в Сенате в январе 2022 - не приняли, и не помогли до начала вторжения

Это сдача, или еще нет?
показати весь коментар
13.02.2024 17:06 Відповісти
А як браво Україну обезброїли від ЯО. А тепер всіх через *** кидають!
показати весь коментар
13.02.2024 15:14 Відповісти
Да ладно вам. Вон польские фермеры остановят любую армию.
показати весь коментар
13.02.2024 15:19 Відповісти
Американські компанії поки що є основними постачальниками ********* озброєння для країн НАТО і мають величезні пільги в усіх країнах НАТО. Де факто, те що європейські країни "не доплачували за безпеку" перекривалось в десятки разів пільгами та преференціями для всіх американських компаній як союзників по НАТО. Схоже що "аукціон добрих послуг" ретельно перерахують. Європейці будуть вражені "відкриттям" того що насправді вони "лохи" і американці після Другої Світової "юзнули" їх як переселенці в Америку місцевих аборигенів, а "гарантована безпека" виявилась "скляними бусами". Європейці мають позбавитись ілюзій мультикультуралізму і здихатись всіх паразитів які присмокталися до соціальних систем ЄС. Тобто, всіх муслімів та негрів які сидять на соціальних виплатах, тупо розмножуються «на випередження» як кролики (дітородний джихад), але не працюють "бо вони того варті". ... Дивно коли Пакистан (170) і КНДР мають ядерну зброю, а Німеччина ні. В Європі лише Франція (290) і Британія (225) мають ядерну зброю і її кількість навіть порівнювати не варто з тим що має ********* - 5 889 боєголовок (з них готові до використання 4489)…
показати весь коментар
13.02.2024 15:23 Відповісти
дитинка поважного віку Трамп і досі не уявляє, що стається з кінцівкою (навіть самою потужною), якщо її ізолювати від тіла, навіть простим джгутом?
сподіваймося, шо американці не повторять свій попередній експеримент з Трумпом і відчайдушню дурість вкраїнчиків, наш Вирок-2019
показати весь коментар
13.02.2024 15:29 Відповісти
Повільно у голови європейських толерастів доходить, що тільки Україна реально може забезпечити безпеку Європи. Всього навсього треба спрямувати гроші, про які говоров трамп на зброю та утримання українського війська. Тобто Україна при фінансовому забезпеченні Європи - це ідеальна схема колективної оборони, оскільки європейські потішні армії не будуть в змозі воювати з реальним ворогом як кацапи
показати весь коментар
13.02.2024 15:41 Відповісти
А чи був "мальчик"?
Поки Х-ло не рипалось... парасолька була...
А коли почалося то і невпевненність виникла..
Коротше світ - дерьмо, важлива тільки сила... Сподіватись реально можно тільки на себе

Do not look up!
3 світова розгоряється, бо аппетіти у Путлера і рузьких тільки зростатимуть...
показати весь коментар
13.02.2024 16:06 Відповісти
викинути його нах.. на свалку історії як довбойоба чи посадити за згвалтування
показати весь коментар
13.02.2024 16:06 Відповісти
Іронія в тому що - єдиний випадок коли була задіяна п'ята стаття статуту альянсу , це війна в Афганістані , після терактів 11 вересня ,, тоді країни НАТО без вагань стали на бік США , і надіслали свої війська . Тепер трампидло крутить НАТО дулю . І реднеки його в цьому підтримують .
Це все що треба знати про велику колись - країну .
показати весь коментар
13.02.2024 16:13 Відповісти
Сьогодні ми змусимо путіна пошкодувати про той день, коли він наважився оскаржити лідерство Америки, - Чак Шумер - про те, що Сенат схвалив відправку грошей Україні

Ми також донесемо до інших, на кшталт лідера Китаю Сі, не випробовувати нас.
показати весь коментар
13.02.2024 16:13 Відповісти
Чак Шумер

Лідер більшості в Сенаті США
показати весь коментар
13.02.2024 16:17 Відповісти
то що , ЗСУ отримають все необхідне ******* озброення щоб знищити кацапню в Українських кордонах....
показати весь коментар
13.02.2024 18:30 Відповісти
Дивіться на Україну, та робіть висновки - ніяких шляхів, обронні пидприємства повинні правцювати 24на7 на тиждень, ніяких шашликів, ніякого миру в очах ху..ла немає - не вірте зеленскому та йього посіпакам(хоча зараз вони інше кажуть) - накопичуйте для себе зброю, б/к, гроші - шоб потім не їздити по світу з протянутою рукою - та скажіть вже тому клоуну з України - роби вже свою зброю та недавайте йьому нічого - просре. Короче готуйтесь добре.
показати весь коментар
13.02.2024 16:14 Відповісти
Бывший президент США и лидер от республиканцев на номинацию на выборах Дональд Трамп раскритиковал страны НАТО и их вклад в помощь Украине, требуя платить больше.
показати весь коментар
13.02.2024 16:20 Відповісти
не треба вибирати трампа.... руду хвойду