9516 відвідувачів онлайн
3 902 25

Ухвалення у лютому законопроєкту про мобілізацію малоймовірно, - "слуга народу" Веніславський

мобілізація

Верховна Рада не встигне ухвалити у другому читанні законопроєкт про мобілізацію до кінця лютого, оскільки потрібно опрацювати поправки до документа.

Про це у коментарі Суспільному сказав нардеп від "Слуги народу", член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський, інформує Цензор.НЕТ.

"22 лютого фізично не зможемо встигнути, бо 21 спливає строк подачі законодавчих пропозицій поправок. Тому комітет ще має їх опрацювати. Думаю, це буде протягом кількох днів, потрібно, щоб комітет опрацював це 22-23-24 лютого. Точно ми його навряд чи встигнемо розглянути. Скажімо так, дуже мала ймовірність, що ми встигнемо розглянути у лютому", — пояснив Веніславський.

За словами нардепа, треба доопрацювати законопроєкт, провести комітет, і проголосувати за кожну законодавчу пропозицію.

"Малоймовірно. Я не виключаю, але дуже малоймовірно. Комітет буде розглядати (правки, — ред.) як тільки закінчиться строк подачі цих законодавчих пропозицій, правок. Далі комітет у режимі буде опрацьовувати, далі буде засідання комітету. Коли воно (засідання, — ред.) буде поки не можу сказати", — сказав "слуга народу".

Топ коментарі
+8
Для російської влади критично важливим фактором є захоплення Авдіївки, як символ правильності військової стратегії РФ і демонстрації її успішності напередодні виборів в РФ. Російська агентура в Україні використовується саме в цьому напрямку для блокування мобілізації резерву, позбавлення ЗСУ регулярного забезпечення боєзапасом і створення організаційного хаосу в керівництві міністерства оборони і командування ЗСУ.
показати весь коментар
14.02.2024 22:33 Відповісти
+8
У Зеленського ще з травня лежить на підписі закон, який опускав планку мобілізації з 27 до 25 років. Але чому мобілізації не з 18 років? Відповідно до Закону "Про військовий обовʼязок і військову службу", ця категорія вважається призовниками і підлягає тільки призову на строкову військову службу.

В СРСР було достатньо навчених офіцерів і прапорщиків, проте навіть дуже складну і відповідальну роботу довіряли вісімнадцятилітнім. Я в свої 18, як радист (після радіошколи ДОСААФ), забезпечував даними радарів літаки МІГ-25 проти розвідників SR-71 і ORION, які слідкували за базами Північного флоту і за Плесецьким військовим космодромом.

Вісімнадцятилітні більш здорові, спортивні і краще засвоюють нове. За даними ВООЗ, опублікованими у 2020 році, очікувана тривалість життя чоловіків в Україні становить 68. Тобто біологічно в 60 - це діди з купою болячок.
показати весь коментар
14.02.2024 22:39 Відповісти
+6
Що, блаЗЄнські, 73% ідіотів добре, коли треба прийти до влади з вірою у вашу блаЗЄнську брехню.

А от, коли треба зробити справжній громадянський вчинок, то блаЗЄні і 10% нашкребти не можуть. Тьху!
показати весь коментар
14.02.2024 22:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тягнуть час як можуть. Навіщо ? Мабуть, бояться дуже.
показати весь коментар
14.02.2024 22:19 Відповісти
Для російської влади критично важливим фактором є захоплення Авдіївки, як символ правильності військової стратегії РФ і демонстрації її успішності напередодні виборів в РФ. Російська агентура в Україні використовується саме в цьому напрямку для блокування мобілізації резерву, позбавлення ЗСУ регулярного забезпечення боєзапасом і створення організаційного хаосу в керівництві міністерства оборони і командування ЗСУ.
показати весь коментар
14.02.2024 22:33 Відповісти
Де 700 тис. військових????????????
https://novynarnia.com/2024/02/09/vid-syrskogo-chekayut-audyt-bo-z-1-mln-mobilizovanyh-voyuyut-do-300-tysyach-op/
показати весь коментар
14.02.2024 23:09 Відповісти
Выполняют тыловое обеспечение тех, кто в окопах. Ну, теоретически. Сторожат располаги, рисуют генералам кружочки на мапах, ремонтируют технику, возят боеприпасы и ГСМ, вытягивают из трамваев пожилых работяг с хроническими болезнями и трамбуют их в минибусы, а потом тех, кто не смог откупиться, учат в учебках по совковым учебникам копать окопы и дают пол рожка пострелять, типа подготовка такая.
показати весь коментар
15.02.2024 01:40 Відповісти
та-а, "агентури" там (депутати) не дуже багато, вважаю, більшість дуже боїться Майдану, кровавого, а от з приводу суду вони не напружуються
показати весь коментар
15.02.2024 00:28 Відповісти
Що, блаЗЄнські, 73% ідіотів добре, коли треба прийти до влади з вірою у вашу блаЗЄнську брехню.

А от, коли треба зробити справжній громадянський вчинок, то блаЗЄні і 10% нашкребти не можуть. Тьху!
показати весь коментар
14.02.2024 22:20 Відповісти
На Залужного тепер не повісиш цей закон, тому знову па-па залишкам рейтингу лідора.
показати весь коментар
14.02.2024 22:22 Відповісти
бідосі, пітніють, працюють, не сплять, але не встигають
показати весь коментар
14.02.2024 22:25 Відповісти
у парламенті все іде по... скажімо так - по плану коливана.
показати весь коментар
14.02.2024 22:26 Відповісти
Ну ясно ж сказав Оплескозалежний - не бачить він в упор необхідності в такій мобілізації. Буде проблема, будуть вирішувати. Фронт впаде, і посиплеться вся оборона, тоді поставлять на обговорення.
показати весь коментар
14.02.2024 22:32 Відповісти
А без нового закону типу мобілізація зупинена?
показати весь коментар
14.02.2024 23:06 Відповісти
Де ви беретеся такі *******? Мобілізація не припиняється в принципі. Хоч за новим, хоч за старим законом. Тільки одними людьми перемоги не добєшся. Як так переживаєш, вперед в армію.
показати весь коментар
14.02.2024 23:09 Відповісти
Їпануті не відриваються від цензурованих каналів Шмарклемарафону. Мобілізація йшла планово поки Зеленскій її остаточно не вбив демотивацією по ТВ, та переведення її в статус покарання. Та знявши всіх голів ТЦК одночасно. От тоді все рухнуло. І почались репресії з заламуванням рук, та лицем в асфальт, та ще й показово з відосиками по інету. Тепер всі ховаються, і добровольців вже нема. Не бачити, та не розуміти цю проблему вдається тільки повним зебілам.
показати весь коментар
15.02.2024 13:42 Відповісти
Діти депутатів, суддів, прокурорів та можновладців десь воюють, от і вам мобілізація.
показати весь коментар
14.02.2024 22:33 Відповісти
показати весь коментар
14.02.2024 22:39 Відповісти
Діди воювали.
показати весь коментар
14.02.2024 22:42 Відповісти
Ну так логично все. Дедов в утиль, шоб не платить пенсии, а молодым еще поднимать дерьмографию.
показати весь коментар
15.02.2024 01:44 Відповісти
Навіщо нам мобілізація?..навіщо нам тії генерали..розогнати всіх..Та й армія навіщо?Евробачення на носу..недотого..
показати весь коментар
14.02.2024 22:47 Відповісти
Коли більшість депутатів - ідіоти або дегенерати, то їм і опозиція непотрібна, щоб облажатись.
показати весь коментар
14.02.2024 22:47 Відповісти
показати весь коментар
14.02.2024 22:56 Відповісти
Тобто, ОПЗЄ та СН саботували потреби ЗСУ поповненні.
показати весь коментар
14.02.2024 23:24 Відповісти
Імпотентні сцикуни ледачі
показати весь коментар
14.02.2024 23:28 Відповісти
Беніславський і ко,своїми пропозиціями в закон про блокування карток і рахунків,сприяли зняттю грошей за січень 24р. з банків більше ніж за два роки війни.Тобто поки ви при владі тепер гроші ніхто в банки не понесе,а тільки з банків,тепер ви дау..и ще одну створили проблему для країни це крах банківської системи,про шо вам всі говорили що після першого читання народ почне знімати гроші з депозитів.Тепер маємо проблему мобілізації і занепад банківської системи,через ваші дурнуваті ініціативи!
показати весь коментар
14.02.2024 23:30 Відповісти
Це показник Законодавчої роботи Парламенту під час війни! Малоймовірно....Щоб вас гром побив, скотиняки!
показати весь коментар
14.02.2024 23:32 Відповісти
При владі вороги українського народу