10054 відвідувача онлайн
2 648 51

Працюємо над адаптацією інфраструктури під F-16, - Ігнат

f-16

Наразі Україна активно працює над адаптацією інфраструктури для передачі сучасних винищувачів F-16.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ми вже адаптовуємо інфраструктуру під цей вид літака. Адаптація - це те, що дозволить йому виконувати завдання з наших злітно-посадкових смуг і утримуватись на наших аеродромах", - сказав Ігнат.

Він зазначив, що інфраструктура для F-16 в Україні і її готовність є дуже непростим питанням, бо для того, щоб підготувати це капітально, потрібні роки.

"Ідеально сьогодні було б взагалі під землю заховати, як Іран це робить. І все, чистий спокій мати", - сказав Ігнат.

За його словами, інфраструктура повинна бути захищена засобами протиповітряної оборони, і проти балістики, і проти крилатих ракет та дронів.

Топ коментарі
+19
Закрий хлєбало дурень, назавжди
показати весь коментар
19.02.2024 11:01 Відповісти
+18
Не поспішайте. Часу вагон...
показати весь коментар
19.02.2024 11:01 Відповісти
+13
Бляха-муха, що ви омани зелені рік робили? Крали все що могли! Най би вас шляк трафив! Ото вже дійсно влада ворогів засіла в ОПі!
показати весь коментар
19.02.2024 11:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Закрий хлєбало дурень, назавжди
показати весь коментар
19.02.2024 11:01 Відповісти
Не поспішайте. Часу вагон...
показати весь коментар
19.02.2024 11:01 Відповісти
Під землю?( Поки якийсь стукач не здасть(
показати весь коментар
19.02.2024 11:03 Відповісти
Під землею здасть , на поверхні не здасть, так двбб?
показати весь коментар
19.02.2024 11:45 Відповісти
Підземелля дорожче.
показати весь коментар
19.02.2024 13:03 Відповісти
коли нема чого сказати краще мовчати.
показати весь коментар
19.02.2024 11:05 Відповісти
Бляха-муха, що ви омани зелені рік робили? Крали все що могли! Най би вас шляк трафив! Ото вже дійсно влада ворогів засіла в ОПі!
показати весь коментар
19.02.2024 11:05 Відповісти
Якісь желізобетонні ангари -- шо ше на скору руку придумаєш
показати весь коментар
19.02.2024 11:05 Відповісти
Ні вам хто не заважає. Вперед, до лав ЗСУ.
показати весь коментар
19.02.2024 11:34 Відповісти
Отак відразу?
Ні, требі з "нуля" починати.
Шоб вам стати генеральшою, треба вийти заміж за лейтенанта.
показати весь коментар
19.02.2024 11:39 Відповісти
Так то вам до лікаря треба. Псіхіатра. Він вам все та відразу і пропишить. І галоперидолу и буріданчику та інші корисні для такіх бажань речі.
показати весь коментар
19.02.2024 11:57 Відповісти
Наймаю ідіотів до зеленського.
Скажи мені.
На скільки відсотків ти готовий цілувати зад і дуже старанно цілувати, попри все ?
показати весь коментар
19.02.2024 12:10 Відповісти
Біля дупи будеш годуватись. Тим що випаде.
показати весь коментар
19.02.2024 12:16 Відповісти
А хіба глисти не цим харчуються чи ти гурман ?
показати весь коментар
19.02.2024 12:20 Відповісти
Менше в соцмережах сиди. Йди працюй.
показати весь коментар
19.02.2024 12:26 Відповісти
Но ви тількі шо народились, як я бачу тому вас не візьмут. Тай мабуть відразу у пологовому вам, десь з годину тому назад і білий квіток надали.
показати весь коментар
19.02.2024 11:36 Відповісти
аБрестович-2 вийшов погундосити.....
показати весь коментар
19.02.2024 11:06 Відповісти
Раніше це не могли робити ? А вже рік як чекаємо Ф16.
показати весь коментар
19.02.2024 11:07 Відповісти
Два роки як зезидент обіцяв!
показати весь коментар
19.02.2024 11:15 Відповісти
там знову над азовським морем два півня збили.Щось ігнат не договорює))Чи то петріот десь їздить,чи може вже поодинокі ф-16,та най вже буде.
показати весь коментар
19.02.2024 11:13 Відповісти
Новий главкомверх Дерьмак дозвіл дав ? Навряд. Тема літаків та іншого ефективного озброєнння пропала з дня звільнення Генерала.
Блазні з шапіто на Банковій заточені на мирняк з Х....... і про які літаки чи ракети може йти мова ? Блазні у свій час отримали догану за Хаймерси і Шедли, і будуть тягнути час.
А мирняк відкладається, Саллі усунувся. А у Оранжевого Донні шо то йде не так.
показати весь коментар
19.02.2024 11:13 Відповісти
От то таке! З'ясувалося,що не захід не давав F16,а зелені мародьори на чолі с зезидентом замість підготовки тупо крали гроші на підготовку летовищ?!

От це новина для зебілів,яки підтримують зезидента!
За умови,що їм вистачить того,що в їхій макитрі, зрозуміти що їх "зробили разом"!
показати весь коментар
19.02.2024 11:14 Відповісти
За умови,що їм вистачить того,що в їхій макитрі, зрозуміти що їх "зробили разом"!

та им похер...главное у них что не Порох
показати весь коментар
19.02.2024 11:26 Відповісти
Ці казочки про неймовірно складну інфраструктуру для F16 зайдуть бабкам на лавочці. Нехай цей Речник ВПС України подивиться в ютубі купу роликів, як ті самі F16 сідають на перекриті відтінки шосе, де на них чекає дві спеціальних машини та з десяток обслуги техніків, заправляють літак з автоцистерни та взлітають знову.
показати весь коментар
19.02.2024 11:16 Відповісти
ці казки вигідні зеленій владі, яка саботує прогрес в отриманні зброї. Також це підтримують наші корисні ідіоти, які дивляться кацапську тєлєгу та інші говноресурси, на яких розповідають, як ламається передня стійка шасі та засосується пилюка у повітрязабірник.
https://www.youtube.com/watch?v=Z3MxE3nLo6s&t=512s&ab_channel=%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%90%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%8E Ден Гемптон про інфраструктуру.
показати весь коментар
19.02.2024 14:53 Відповісти
Ігнат ти на телемарафеті ще розкажи які аеродроми ви будете готувати.
показати весь коментар
19.02.2024 11:16 Відповісти
Ну ледве почали! З липня місяця! Свято прямо!
показати весь коментар
19.02.2024 11:22 Відповісти
ну так, не спіши ігнат. пару-тройку років
показати весь коментар
19.02.2024 11:23 Відповісти
Працювати над цім стали ЗСУ ще у 2018 році, але прийшов травень 2019 року і бидлостадо баранім та овець з радістнім беее та мееее, змінили Порох для ЗСУ на ваЗЕлин у своїх сраках, якій і похерів цю важливу справу для обороноздатністі країни.
показати весь коментар
19.02.2024 11:33 Відповісти
Ботяра рашистська, йди нах звідси , щами та лаптями тхне через монітор
показати весь коментар
19.02.2024 11:51 Відповісти
Ну, досить стебаться з хворой людини. та годувати троля. нехай бежить до ланкового, вім по ведомості йому сечу віслюка "Клинське" видаст для годування.
показати весь коментар
19.02.2024 12:00 Відповісти
У тебе губи замурзані. ЗЕленим гівном.
показати весь коментар
19.02.2024 11:59 Відповісти
Імбіцил IV, у вас там ціле покоління виплодків чи що ?
показати весь коментар
19.02.2024 12:04 Відповісти
Хто такий "охотник" у вищих ешелонах СБУ ? дЄрмак знає ? Якщо НІ, то значить аеродромів не буде.
показати весь коментар
19.02.2024 11:34 Відповісти
Щось Єрьмак довго працює "над адаптецією".
Вже скоро травневі шашлики, 73% на низькому старті, а адаптації досі нема...
показати весь коментар
19.02.2024 11:40 Відповісти
Ото меньше бы болтали и больше бы делали...
показати весь коментар
19.02.2024 11:41 Відповісти
Складається враження,що "союзники" просто бздйохають надати ці літаки,щоб не обісратись з цим роспіареним літальним апаратом.Якщо трішки почитати джерела,то в конфліктах такого масштабу і з таким супротивником,майже ніколи не було використання цієї зброї .Те,що вони ганяли бідуінів в пустели-то таке собі.Пару збитих Су-24,та 21-23 Міг-ів ніяк не можуть бути показниками ефективності.Доречі,Міг-и також збивали F-16.
показати весь коментар
19.02.2024 11:58 Відповісти
... невігласи інформують покроково ,