4589 відвідувачів онлайн
4 101 28

Ексначальника херсонської колонії засуджено до довічного ув’язнення за державну зраду, - прокуратура

зрадник

До довічного ув’язнення засуджено ексначальника херсонської колонії за державну зраду. Він співпрацював з окупантами, надав безперешкодний доступ на територію очолюваної ним державної установи військовослужбовцям збройних сил рф, де забезпечував їм місця відпочинку та отримання медичної допомоги.

 Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Херсонська міська прокуратура.

"За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Херсонської обласної прокуратури у в порядку спеціального судового розгляду визнано винним колишнього начальника херсонської виправної колонії у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України)", - ідеться в повідомленні.

Йому призначено максимально можливе покарання — довічне позбавлення волі з конфіскацією майна. Також ураховуючи вчинення особливо тяжкого злочину його позбавлено спеціального звання - "майор внутрішньої служби".

Прокурори довели, що з перших днів окупації Херсонщини засуджений перейшов на бік ворога. Він розпорядився надати безперешкодний доступ на територію очолюваної ним державної установи військовослужбовцям збройних сил рф, де забезпечував їм місця відпочинку та отримання медичної допомоги. Він залучав засуджених до проведення ремонтних робіт ворожої техніки, а також схиляв інших посадових осіб Херсонської області до співпраці з представниками країни-агресора.

Згодом він отримав "посаду" від окупантів та став "начальником Управления службы исполнения наказаний по Херсонской области".

Спеціальне досудове розслідування здійснювалось слідчими територіального управління ДБР у місті Мелітополі. Оперативний супровід – УСБ України в Херсонській області.

Топ коментарі
+10
Нащо ці "дистанційні" засудження??? Нащо цей цирк? Цю падаль треба ліквідувати, а потім просто показати його розірвану в шмаття тушку, або прострілену макітру цього виродка. Саме це й буде справедливим вироком. А не оця вся нікчемна писанина ... Зрадив Україну? Здохни, курво! Це і є справжнє правосуддя. Все решта - імітація...
показати весь коментар
19.02.2024 15:20 Відповісти
+9
А ОПу ніхто не бажає перевірити на держзраду???
чи не на часі???
показати весь коментар
19.02.2024 15:22 Відповісти
+6
https://ua.korrespondent.net/ukraine/4664734-u-tretii-shturmovii-bryhadi-rozpovily-pro-vykhid-iz-avdiivky Під час боїв за Авдіївку військовослужбовці 3-ї Окремої штурмової бригади були у повному оточенні, але змогли вийти. Про це повідомив заступник командира 3 ОШБр Максим Жорін у Telegram в четвер, 19 лютого.
І от як, якщо заводили цю бригаду, як зараз кажуть, для "забезпечення відводу військ", могли самі опинитись у оточенні якщо саме від цього мали врятувати 110 бригаду?! Тож бреше Сирський, він хотів кинути їх просто у бій задля забаганок Зеленського, хоча усі благали про необхідність відходу, і лише коли вже й дурню стало вочевидь безглуздя цього, вирішив таки відступити!!!
показати весь коментар
19.02.2024 15:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Саме цікаве те , коли я особисто писала на електронну адресу миротворця починаючі з 14 року та повідомляла , хто перейшов на бік окупантів в місті норлівка , а саме керівництво виправних колоній , інші істоти на керівних посадах в тюрьмах .. результат мене вразив. Жодного не додано до списку зрадників.
показати весь коментар
19.02.2024 15:16 Відповісти
Назвіть будь ласка ПІБ, дату народження та посаду, я перевірю аби пересвідчитись що ви не пишите аби що!!!
показати весь коментар
19.02.2024 15:32 Відповісти
Де гроші лежать теж казати?
показати весь коментар
19.02.2024 16:24 Відповісти
Кагадий Валерий Владимирович а так же весь личный состав Никитинской ик 87
показати весь коментар
19.02.2024 21:01 Відповісти
Напиши электронную адресс. Накидаю
показати весь коментар
20.02.2024 09:21 Відповісти
Незаважайте, його прикрому самогубству…
Достатньо довічного утримання отих ************, як Кучмарик-парторг, Ющ …. Дармоїди, на шиї у Захисників України!
показати весь коментар
19.02.2024 15:18 Відповісти
"Олександр ВАЛОВИЙ", сповістить будь ласка чи не причетні до цього Богдан Хмельницький та Іван Мазепа, а то Ви чогось Януковича "забули" вказати і Зеленського з незрозумілих причин!
показати весь коментар
19.02.2024 15:35 Відповісти
Нащо ці "дистанційні" засудження??? Нащо цей цирк? Цю падаль треба ліквідувати, а потім просто показати його розірвану в шмаття тушку, або прострілену макітру цього виродка. Саме це й буде справедливим вироком. А не оця вся нікчемна писанина ... Зрадив Україну? Здохни, курво! Це і є справжнє правосуддя. Все решта - імітація...
показати весь коментар
19.02.2024 15:20 Відповісти
Так і є, а ці заочні вироки, потрібні щоб створити ілюзію бурной діяльності прокурорів і суддей, це як перед 22р. у Херсоні прокуратура Криму судила Берію зі Сталіним,сотню томів ісписали, а вихлоп - НУЛЬ.
показати весь коментар
19.02.2024 15:27 Відповісти
Заочно?
показати весь коментар
19.02.2024 15:20 Відповісти
я сподіваюсь цього зрадника-адепта руZZкого міра засуджено НЕ "заочно"...??
хто знає, напишіть, б.-л....
показати весь коментар
19.02.2024 15:21 Відповісти
Я знаю декілька фактичних зрадників України, за їх справами та наслідками, котрі займали, а деякі і зараз займають високі посади, але вони "недоторкані". Тому ми можемо бажати всіляких покарань зрадникам що вчинили порушення присяги, але поки не будуть покарані високопосадові, до того часу реальних висновків з цієї війни зроблено не буде, як це сталося із 2-ю світовою коли сталінський СРСР не було покарано за його співпрацю із гітлерівською Німеччиною та власні злочини на початку тої війни!!!
показати весь коментар
19.02.2024 15:26 Відповісти
Напишіть відкрито, хто ці саме, декілька зрадників, чому манівцями водите…, як вилами по вої! Не заводьте, рака за камінь, ви ж «танчик заброньований»… Чи маєте власне ім'я та прізвище?
показати весь коментар
19.02.2024 15:43 Відповісти
https://ua.korrespondent.net/ukraine/4664734-u-tretii-shturmovii-bryhadi-rozpovily-pro-vykhid-iz-avdiivky Під час боїв за Авдіївку військовослужбовці 3-ї Окремої штурмової бригади були у повному оточенні, але змогли вийти. Про це повідомив заступник командира 3 ОШБр Максим Жорін у Telegram в четвер, 19 лютого.
І от як, якщо заводили цю бригаду, як зараз кажуть, для "забезпечення відводу військ", могли самі опинитись у оточенні якщо саме від цього мали врятувати 110 бригаду?! Тож бреше Сирський, він хотів кинути їх просто у бій задля забаганок Зеленського, хоча усі благали про необхідність відходу, і лише коли вже й дурню стало вочевидь безглуздя цього, вирішив таки відступити!!!
показати весь коментар
19.02.2024 15:21 Відповісти
А ОПу ніхто не бажає перевірити на держзраду???
чи не на часі???
показати весь коментар
19.02.2024 15:22 Відповісти
Немає кому їх перевірити, там всі друзі баканова
показати весь коментар
19.02.2024 15:25 Відповісти
Може насамперед Зеленського, бо це він призначав Баканова та його заступників, а не навпаки!
показати весь коментар
19.02.2024 15:29 Відповісти
А коли дЄрмака ? Він же втече ось-ось. І захопить ... нашого ВеліШного!
показати весь коментар
19.02.2024 15:25 Відповісти
Най, НАЙвеличнішого!
показати весь коментар
19.02.2024 15:28 Відповісти
а баканова забули???
показати весь коментар
19.02.2024 15:28 Відповісти
Нас оточують нопперапони!
Ратуйте! Пробі!
показати весь коментар
19.02.2024 15:35 Відповісти
На якій мові ви пишите? Спробую використати перекладач аби зрозуміти Ваш коментар!
показати весь коментар
19.02.2024 15:37 Відповісти
Ноперапони - японська міфологія. Істоти без облич.

Натяк, що в нас когось постійно "ловлять", але ніяких данних, фото не дають.

Тому перевірити - чи це не ІБД - неможливо.
показати весь коментар
19.02.2024 15:46 Відповісти
Мы в заочных приговорах впереди всей планеты
Лучше бы сделали как во времена дикого Запада, обьявляли награду охотникам за головами, за живого или мертвого. Пользы больше было бы
показати весь коментар
19.02.2024 15:37 Відповісти
Я б на таке теж зкинулась..
показати весь коментар
19.02.2024 15:43 Відповісти
Дуже цікавий хід думок і подачі інформації.
Евакуації не було для мешканців, за засуджених і тим паче ніхто не думав.
І ось - випіхнули людину, і кажуть - сюди кидайте каміння.
І люди кидають. А те що, в такому випадку нічого не зробиш. На горбу в'язнів не перевезеш, треба конвоювати і місце для тримання було?! Які протоколи? Випускати всіх, щоб не вербували вороги? А як же місцеві?
Це та сама атомна станція, яку не кинеш. Тільки ще гірше.
І тут все вирішили. А те що ув'язнені двічі стали розмінною монетою за гратами, то пусте. Ось, ось, ось.
Без мату - тупою масою, можна багато о таких "спогадів" перевернути на якісь персоналії. А ми такі рожеві, такі не при справах.
показати весь коментар
19.02.2024 16:00 Відповісти
Що цікаво - на "довічні" терміни засуджують тільки тих зрадників, до яких не можуть дістатися.
А тим, кого змогли заарештувати - дають по пару років усього...
показати весь коментар
19.02.2024 16:26 Відповісти
Так с "замиленою" пикою і жив?
показати весь коментар
19.02.2024 19:15 Відповісти