8438 відвідувачів онлайн

Болгарія знову затримує постачання обіцяних Україні 100 бронетранспортерів, - ЗМІ

бтр

Болгарія затримує постачання 100 бронетранспортерів для України, оскільки міноборони країни просить НАТО покрити витрати на транспортування.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Euractiv.

"Болгарія може допомогти, але це не відбувається необхідними темпами, і я сподіваюся, що ситуація покращиться. Ми проголосували за рішення про бронетранспортери майже три місяці тому, але за три місяці ми не можемо перевезти сотню БТРів з Софії до Русе (місто на річці Дунай на північному сході Болгарії, - ред.)", - зазначив депутат парламенту Мірчев.

Рішення про відправлення машин було ухвалено в парламенті понад три місяці тому, і міністерство внутрішніх справ Болгарії та міністерство оборони України підписали угоду про постачання бронетранспортерів.

За словами міністра оборони Болгарії Тодора Тагарєва, затримка сталася через те, що Софія перевіряла, чи зможуть союзники по НАТО профінансувати транспортування БТР.

"Це не проста транспортна операція, у ній має бути задіяна велика кількість потягів", - додав він.

Видання звернулося до болгарського оборонного відомства з проханням назвати причини, чому поставка БТРів ще не відбулася, проте відповіді не отримало.

Топ коментарі
+13
100 одиниць радянського мохом покритого мотлоху, який на фронті не зробить ніякої погоди, й ті не можуть передати. Дно!
показати весь коментар
20.02.2024 10:38 Відповісти
+13
Здібності сексологині виявилися набагато завищеними....
показати весь коментар
20.02.2024 10:38 Відповісти
+6
Вже подумав що в нас інфраструктура для них не готова
показати весь коментар
20.02.2024 11:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
100 одиниць радянського мохом покритого мотлоху, який на фронті не зробить ніякої погоди, й ті не можуть передати. Дно!
показати весь коментар
20.02.2024 10:38 Відповісти
кажуть,там все-таки поміняли двигуни..
показати весь коментар
20.02.2024 11:12 Відповісти
По два на рило газонівські?
Там все згнило, проводка, гума. Предавати бронекорпуси під бензин.
Мабуть соромно.
показати весь коментар
20.02.2024 11:47 Відповісти
а якби путіну передали - то згодилося б?
показати весь коментар
20.02.2024 12:03 Відповісти
В України немає платформ для 5 ешелонів щоб перевезти ті БТР, які дуже потрібні, хоча б для евакуації поранених
показати весь коментар
20.02.2024 13:34 Відповісти
Здібності сексологині виявилися набагато завищеними....
показати весь коментар
20.02.2024 10:38 Відповісти
Проста нада было послать туда чота помоложе да посимпатичней
показати весь коментар
20.02.2024 10:50 Відповісти
Так потрібно збір оголосити Стерненкові і на Цензорі - за два дні би зібрали гроші ! Чому спимо ?
показати весь коментар
20.02.2024 10:41 Відповісти
чи Притулі D
показати весь коментар
20.02.2024 11:01 Відповісти
Стерненко, Притула - ДЕ ГРОШІ?! Ой, на рекламу зборів для дронів пішли? Пробачте! А ті гроші на дрони куди підуть? А, на рекламу зборів на чергову проплату за супутник що не відрізняє завдяки "якості" людину від каменюки?! Ну добре, добре, продовжуйте, ще не усі лохи вам гроші віддали!
показати весь коментар
20.02.2024 11:18 Відповісти
супутник що не відрізняє завдяки "якості" людину від каменюки?

НЕ МАЄ СУПУТНИК такої роздільчої здатності,фантазере !

на ньому авто-2 пікселі,а танк-4..
показати весь коментар
20.02.2024 11:23 Відповісти
показати весь коментар
20.02.2024 11:25 Відповісти
Ну все, ти мене "викрав"! А з яких це часів я винен визнавати "волонтерами" тих, хто купує щось, як виявляється, за завищеними цінами за рахунок грошей донатів?! Тих хто був викритий на примушені військових підписувати документи про "отримання" того що НЕ БУЛО НАДАНО, а часто міжнародна допомога від інших держав видавалась за "допомогу від фонду Притули"?! А його фоткі на фоні того що НЕ ВІН придбав розповсюджені у інтернеті?! А от "Повернись живим", "Справа громад", то реально підтверджено чесні волонтерські фонди, не кажучи про багатьох відомих волонтерів що на практиці підтвердили свою відданість Україні та бійцям ЗСУ!!! А от те що саме Притулу рекламує ЗЕзидентьський телемарафон теж не таємниця, а враховуючи що "рибак рибака", тобто "шахрай шахрая" бачать здалеку мене це не дивує!
показати весь коментар
20.02.2024 11:53 Відповісти
Керівники країн НАТО та ЄС, мабуть, глибоко зхвильовані …
Але, усе рівно, Українці вдячні за допомогу Західним Партнерам!
Слава Україні!!
показати весь коментар
20.02.2024 10:44 Відповісти
ну так НЕ своїй же ріднесенькій законнообраній бубочці ЗЄлічке дякувати
показати весь коментар
20.02.2024 13:39 Відповісти
Бтры сами не едут? Теоретически можно и морем, основную разргрузку сделать в румынии, потом паромами в Орловку. По идеи цена перевозки в районе 20 тысяч долларов. Просто болгары пытаются морозиться
показати весь коментар
20.02.2024 10:46 Відповісти
Своїм ходом вони до України моторесурс спалять. Доведеться знову вже тут міняти дригло та ходову.
показати весь коментар
20.02.2024 12:23 Відповісти
Вже ж грузили на залізничні платформи - і шо зняли - та ну нах -- а своім ходом вони не доідуть?
показати весь коментар
20.02.2024 10:48 Відповісти
'теоретикам'.

у бронетехніки є 'ресурс ходу'..
показати весь коментар
20.02.2024 11:13 Відповісти
По ходу і перевірили якии в них ресурс
показати весь коментар
20.02.2024 11:16 Відповісти
танки,наприклад,ТІЛЬКИ ДОВОЗЯТЬ..

СВоїм ходом ДУЖЕ ДОРОГО.
показати весь коментар
20.02.2024 11:20 Відповісти
Танки да -- а ці ж на колесах - 80км ч - за день через Румунію були б в Украіні
показати весь коментар
20.02.2024 11:25 Відповісти
Ясна річ що будь яка військова техніка менш економна ніж цивільна, але БТР дійсно дуже непогано йдуть своїм ходом і на сотні км у той час як будь яка гусенична техніка просто руйнує дорожнє покриття, тож відмазки Варни якісь дивні. Їм просто гроші потрібні, хоч на паливо, хоч на потяги, бо у бюджеті на це не закладено ані копійки. А може просто ці БТР НЕ ЗДАТНІ їхати, бо зламані, а нам тут очі замилюють???!!!
показати весь коментар
20.02.2024 11:42 Відповісти
Вже подумав що в нас інфраструктура для них не готова
показати весь коментар
20.02.2024 11:01 Відповісти
дЕрмак запретил все поставки в Украину..можно было уже и догадаться с осени...
показати весь коментар
20.02.2024 11:12 Відповісти
"Павло Дудра", я правильно зрозумів твій коментар що дЄрмак дорівнює Зе, а до Зе, через усі його "досягнення" та "велику купу" добрих справ треба відноситись добре, як і до дЄрмака?! То може перерахуєш тут нам усі "досягнення" Зеленського, та добрі наслідки його керівництва для України аби ми тебе у цьому підтримали?! Не соромся, я згоден сам рахувати, ти тільки їх просто переліч. Про дороги краще не кажи, бо усі відремонтовані при ньому у 20-21 роках, принаймні у Одеській області, назвати дорогами язик не повертається, а от відремонтовані навіть у 2014-му досі у більш придатному стані ніж нові!
показати весь коментар
20.02.2024 11:25 Відповісти
ПНХ.

------------

інтерв'ю інтернет тролям не даю.
показати весь коментар
20.02.2024 11:27 Відповісти
Ну поки, за усіма ознаками лише ти відповідаєш визначенню "інтернет троль", бо із сенсом у твоїх коментарях щось не дуже. То що, про "досягнення" ЗЕзидента нагадаєш, аби ми почали "поважати" НАЙвеличнішого?! Може ми не праві, але БУДЬ ЯКА розумна людина поважає іншу ЗА ЩОСЬ, а просто так поважають лише дурні!
показати весь коментар
20.02.2024 11:33 Відповісти


дЕрмак запретил все поставки в Украину.

-------------------

- це концентрована ненависть до Зе..

Для якої'всі засоби' хороші..

в тому чРслі і брехНя.
показати весь коментар
20.02.2024 11:26 Відповісти
Дубль: "Павло Дудра", я правильно зрозумів твій коментар що дЄрмак дорівнює Зе, а до Зе, через усі його "досягнення" та "велику купу" добрих справ треба відноситись добре, як і до дЄрмака?! То може перерахуєш тут нам усі "досягнення" Зеленського, та добрі наслідки його керівництва для України аби ми тебе у цьому підтримали?! Не соромся, я згоден сам рахувати, ти тільки їх просто переліч. Про дороги краще не кажи, бо усі відремонтовані при ньому у 20-21 роках, принаймні у Одеській області, назвати дорогами язик не повертається, а от відремонтовані навіть у 2014-му досі у більш придатному стані ніж нові!
показати весь коментар
20.02.2024 11:35 Відповісти
Копать не охота. Но теме бтр из Болгарии вроде уже на второй год повернуло. Как же мы лоханулись тогда в 94--96 гг отдав все подписав не читая и не думая!? Капец!
показати весь коментар
20.02.2024 11:13 Відповісти
Ох и крендели ) Вроде и да, но в итоге нет...
показати весь коментар
20.02.2024 11:14 Відповісти
Краще б таку інформацію не публікували, бо іноді, коли дізнаєшся що саме стає перешкодою передачі озброєння або ***********, то стає сумно і вже не дуже впевнений у тому що НАТО це організація, бо більше схоже на якийсь дитячий гурток!!!
показати весь коментар
20.02.2024 11:15 Відповісти
НАТО- це офіс,не більше..
показати весь коментар
20.02.2024 11:19 Відповісти
Ні, ну тоді Московія (т.з. "роССія") це точно не більше ніж офіс у Кремлі, максимум місто Москва, бо турбуються лише про них, а усе інше справа мешканців цих інших територій в котрих до Кремля забрали майже усі їх гроші! Але ж ти диви - лайном кидається як велика країна-лайномет! Я мав на увазі інше, що деякі члени альянсу дійсно як діти, бажають щоб ХТОСЬ про них турбувався, а вони лише у колясці гойдались та бульбашки зі слюни пускали!
показати весь коментар
20.02.2024 11:30 Відповісти
Що це за бред?
показати весь коментар
20.02.2024 11:22 Відповісти
После бананового геноцида Эквадор тоже дал заднюю.
показати весь коментар
20.02.2024 11:34 Відповісти
Тому було б непогано, аби Штати передали Україні усе те що обіцяли Еквадору в обмін на радянську техніку! А Еквадор нехай банани Кремлю продає і ними ж себе обороняє!
показати весь коментар
20.02.2024 11:37 Відповісти
Цікаво, що росія заборонила купувати в Болгарії?
показати весь коментар
20.02.2024 12:24 Відповісти