10096 відвідувачів онлайн
3 853 28

Парламент Угорщини ратифікував заявку Швеції на вступ до НАТО

нато,швеція

Парламент Угорщини ратифікував заявку Швеції на вступ до НАТО, усунувши останню перешкоду на шляху країни до членства.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на  "Європейську правду".

За ратифікацію протоколу про вступ Швеції в НАТО проголосували 188 депутатів угорського парламенту, проти виступили шестеро.

Формально процес ратифікації завершиться після того, як ратифікаційний протокол підпише президент Угорщини й він буде опублікований в офіційному віснику. Це, як очікується, відбудеться протягом наступного тижня.

Угорщина, як відомо, була останньою країною-членом НАТО, яка не погоджувала вступ Швеції до Північноатлантичного альянсу.

Тривалий час Будапешт стверджував, що підтримує вступ Швеції та буде "не останнім", хто його схвалить. На практиці ж ратифікація в угорському парламенті сталася пізніше, ніж навіть у Туреччині, яка до останнього активно критикувала Швецію через недостатню "боротьбу з тероризмом".

Вступ Швеції до НАТО

Швеція і Фінляндія подали заявку на вступ до Альянсу півтора року тому. Гельсінкі вступили до НАТО в червні 2023 року, а заявку Швеції ратифікували всі країни НАТО, крім Угорщини.

23 січня парламент Туреччини ратифікував заяву Швеції на вступ до НАТО.

Прем'єр Угорщини Віктор Орбан закликав власний парламент до аналогічного кроку.

На початку лютого депутати від партії угорського прем’єр-міністра Віктора Орбана бойкотували парламентське засідання щодо вступу Швеції до НАТО.

Топ коментарі
+11
Вітаємо Швецію!🇺🇦🇸🇪
показати весь коментар
26.02.2024 18:18 Відповісти
+8
ураааааааааа )) Балтійське море стало внутрішнім морем НАТО )))
показати весь коментар
26.02.2024 18:43 Відповісти
+5
Швеции это стоило контракта на Gripen.
показати весь коментар
26.02.2024 18:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Швеции это стоило контракта на Gripen.
показати весь коментар
26.02.2024 18:16 Відповісти
Відмашку дав мордор,значить будуть блокувати щось важливіше
показати весь коментар
26.02.2024 18:16 Відповісти
Очко заіграло.
показати весь коментар
26.02.2024 18:27 Відповісти
Невже таки ви*бали ******* ?!
показати весь коментар
26.02.2024 18:29 Відповісти
молодці, дайте орбану цукерок
показати весь коментар
26.02.2024 18:16 Відповісти
Так, а яка "перешкода" була для *******?
показати весь коментар
26.02.2024 18:16 Відповісти
Чекали поки Гріпен продасть літаки Філіпінам і Угорщині.
Але, дасть Бог, і ЗСУ щось лишиться
показати весь коментар
26.02.2024 18:21 Відповісти
розумні шведи заявили що готові віддати нам декілька своїх Гріпенів, тоді виявилось що Угорщина дуже хоче їх придбати собі) Тому за умови що шведи продадуть їх Орбану, мадяри погодились на ратифікацію. Але звісно ніяких Гріпенів шведи б нам не дали, та й нам вони не потрібні бо нікому на них літати та й обслуговувати теж немає кому
показати весь коментар
26.02.2024 18:23 Відповісти
Зрозумів, дякую.
показати весь коментар
26.02.2024 18:30 Відповісти
Грипени краще підходять длі українськиї умов експлуатації, не треба їх відкідати.
показати весь коментар
26.02.2024 18:52 Відповісти
Том Купер (а він власне все життя дослідженням повітряних воєн займається) десь писав, що вважає, що Гріпени набагато кращі для України від Ф-16 (навіть з повною начинкою, а такої не дадуть) .
показати весь коментар
26.02.2024 19:10 Відповісти
Так і є. Ставку на Ф-16 зробили бо США їх надасть швидше ніж повільна і залежна від агентів пуйла ненадійна Європа, і загалом їх більше в наявності.
Але тут з'являється трамп...
показати весь коментар
26.02.2024 19:29 Відповісти
все вірно, але треба дивитись на перспективу. Гріпенів за весь час існування створено було десь 250 шт всього, Швеція всі нам не віддасть, а робити вона їх може по півтори штуки в місяць, у найкращому випадку. А Ф16 лише у Штатів тисячи 3000, з них половина це залишкове майно, яке вже Штатам і не знадобиться ніколи
показати весь коментар
26.02.2024 19:37 Відповісти
Вітаємо Швецію!🇺🇦🇸🇪
показати весь коментар
26.02.2024 18:18 Відповісти
Тяжко віриться що ****** порозумнішали. Якась таємниця криється в цій дії.
показати весь коментар
26.02.2024 18:21 Відповісти
путин вяликий стратеГ - уря таварищи
показати весь коментар
26.02.2024 18:22 Відповісти
Русня мілостіво разрєшіла. Не просто так, мабуть.
показати весь коментар
26.02.2024 18:24 Відповісти
оРбан, а що сталося??? Піздю...лей отримав замість грошенят??? Отж, знай своє місце, шавка путлєровська!!!
показати весь коментар
26.02.2024 18:29 Відповісти
ураааааааааа )) Балтійське море стало внутрішнім морем НАТО )))
показати весь коментар
26.02.2024 18:43 Відповісти
"а как дысал, как дысал". И зачем? Все равно ведь пришлось сделать!
показати весь коментар
26.02.2024 19:02 Відповісти
Вітаю НАТО з внутрішнім Балтійським морем.
показати весь коментар
26.02.2024 19:09 Відповісти
Мабуть скоро побачимо російські грифони замість Гріпенів.

Бо угри продадуть на рашу а ті вже зворотним інженірінгом зроблять літак 10 покоління.
показати весь коментар
26.02.2024 19:10 Відповісти
В угорців вже давно є 14 Гріпенів в оренді. Якби хотіли, то вже б давно передали деталі. А повністю продати не зможуть без дозволу Швеції.
показати весь коментар
26.02.2024 20:37 Відповісти
Нравіться не нравіться НАТО разшіряється Пуйло придбав додаткову чорну валізу
показати весь коментар
26.02.2024 19:22 Відповісти
Если шведов так брали в НАТО с проволочками и задрочками, то что будет по нам!? Хотя скорее всего этого не будет уже. Просто к тому далёкому времени само НАТО просто и не будет нужно и не только нам. Шведы последние.
показати весь коментар
26.02.2024 22:22 Відповісти
Рашці тепер треба збирати манатки і звалювати з Балтійського моря
показати весь коментар
27.02.2024 01:19 Відповісти
Ці продажні сикливі мадяри зі всіх сил пнуться показати, що вони є. Але, поскільки на щось толкове і корисне вони нездалі, то заявляють про себе, або вставляючи "палки в колеса" європейцям, або щось обсерають, щоб воняло і всі на них звертали увагу.
показати весь коментар
27.02.2024 08:21 Відповісти