10963 відвідувача онлайн

Допомога Україні не повинна шкодити економіці та сільському господарству Польщі, - Туск

туск

Польща готова продовжувати надання допомоги Україні, але не на шкоду власним громадянам, зокрема, сільгоспвиробникам.

Про це заявив глава уряду Польщі Дональд Туск, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ми готові допомагати Україні, але в тому, що стосується вільної торгівлі з Україною, ми маємо брати до уваги й інтереси наших спільнот - суспільних та економічних. І в цьому випадку у нас єдина думка: нам необхідно працювати разом із Брюсселем, щоб допомога Україні не була на шкоду нашій економіці, і особливо нашому сільському господарству", - сказав Туск під час зустрічі країн Вишеградської групи (Угорщина, Польща, Словаччина, Чехія) у Празі.

Топ коментарі
+23
не постачайте в Україну свою продукцію і товари !
Україна відмовляється від них.
показати весь коментар
27.02.2024 17:17
+19
Пора Україні захистити свого фермера.
Можна було б почати із заборони польської молочки!
показати весь коментар
27.02.2024 17:19
+13
Допомога вона тому й називається допомогою що ти робиш щось собі в збиток.
Так щоб "помагать" і наварюваться є інші слова...
показати весь коментар
27.02.2024 17:19
Коментувати
Сортувати:
не постачайте в Україну свою продукцію і товари !
Україна відмовляється від них.
показати весь коментар
27.02.2024 17:17 Відповісти
З таким настроєм готуйся і хліб польський їсти , звісно якщо зможеш купити , бо у поляків апетит розгулявся на заробітки ((
показати весь коментар
27.02.2024 18:09 Відповісти
Так їдь туди та й не повертайся , хоч хліба польського відїсися , або поляки пику навточуть ))
показати весь коментар
27.02.2024 18:31 Відповісти
У мене в Польщі жодного товариша , тим більше біженця , племінника двоюрідного , який у Польщі в госпіталі лікувався , забрав додому минулого літа , тож за свою пику я не переживаю , а ти біжи полижи польську дупу , може хлібцем нагодують ))
показати весь коментар
27.02.2024 18:52 Відповісти
Із нас двох - ти із своїм тижневим бажанням хліба польського нажертися , швидше на кацапа ******* аніж я )) Тож бігцем далі польське вихваляти , недопатріот траханий !
показати весь коментар
27.02.2024 19:16 Відповісти
Лизун , тобі сюди :==> Якщо мало , то ті хто тобі платить , можуть тебе іще на бутилку посадити )) Бувай тролю , прокацаплений ))
показати весь коментар
27.02.2024 19:24 Відповісти
Лизун - пердун ? )) Хто тобі погрожував , то ти своєї тіні злякалося ))
показати весь коментар
27.02.2024 19:32 Відповісти
Ти ідіот , чи тільки вчишся ? ))
показати весь коментар
27.02.2024 19:37 Відповісти
У Польщі стартувала виборча кампанія до органів місцевого самоврядуванняКандидатів у місцеві депутати можна буде реєструвати до 4 березня

Ось прийдуть там Рашити, то Туску прийде скоро кінець. Розумні політологи в Україні рекомендують ПЕРЕЧЕКАТИ, дати владі виграти вибори на місцях, інакше крихка коаліція Туска перейде до ПРрашистської! партії!
показати весь коментар
27.02.2024 17:23 Відповісти
Kakoij smisl 'embargo' poljskoij seljskohozjaistvennoij produkcii v Ukrainje, jeslji stoimostj ukrainskoij produkcii 2-3 raza njizhe poljskoij?
показати весь коментар
27.02.2024 20:38 Відповісти
Туск, .
показати весь коментар
27.02.2024 17:18 Відповісти
А вот объявить бы, что мы открываем коридор для пары бригад рф до польской границы, чтоб они там с местными фермерами дружно под красные знамена стали, может тогда бы Туск слегка поменял свое мнение?
показати весь коментар
27.02.2024 17:18 Відповісти
А нічого, що у них ще є кордон з білоруссю? Чудовий стартовий майданчик для рашистів, не дарма Шольц хвилюється, адже ляхи - дуже ненадійні.
показати весь коментар
27.02.2024 17:50 Відповісти
Допомога вона тому й називається допомогою що ти робиш щось собі в збиток.
Так щоб "помагать" і наварюваться є інші слова...
показати весь коментар
27.02.2024 17:19 Відповісти
Пора Україні захистити свого фермера.
Можна було б почати із заборони польської молочки!
показати весь коментар
27.02.2024 17:19 Відповісти
ни разу не видел у в украинских супермакетах польской молочки которую кто-то покупал массово
показати весь коментар
27.02.2024 17:51 Відповісти
Хтось ту молочку зараз масово взагалі купує ? Коли кілограм сиру це третина пенсії української , то масово люди тільки споглядати можуть , ну а щодо асортименту польського лайна , то його у молочних рядах більше половини від загальної кількості ((
показати весь коментар
27.02.2024 18:13 Відповісти
творог молоко и йогурты покупают даже по таким бешенным ценам
показати весь коментар
27.02.2024 18:21 Відповісти
скажу більше - по тим бєшєним цінам навіть цигарки і горілку гребуть , не тільки йогурти ((
показати весь коментар
27.02.2024 18:25 Відповісти
ни разу не покупал польскую молочку она мне просто на глаза не попадается
показати весь коментар
27.02.2024 18:22 Відповісти
Зір давно перевіряв ? Сирами польськими усі супермаркети забиті під зав"язку , важко український серед них знайти , навіть смердючий соєвий типу фети з Польщі завозять ((
показати весь коментар
27.02.2024 18:27 Відповісти
ну я сир не покупаю - если он дешевле украинского то это хорошо а если дороже так нах он нужен
показати весь коментар
28.02.2024 00:27 Відповісти
"если он дешевле украинского то это хорошо" ....... Дивлячись у чому добре , якщо брати до уваги ціну , то може і добре , а якщо якість , то це так як зрівняти японське авто і китайське- ціна дійсно у китайського менша , а сядеш у китайське авто , а воно убогістю смердить при усій його нашпигованості електронікою , запах китайського пластику не перебороти ((
показати весь коментар
28.02.2024 01:06 Відповісти
ну мазохисты могут покупать вонючий сыр и по более дорогой цене - кто же им доктор
показати весь коментар
28.02.2024 12:23 Відповісти
А фаталісти можуть економити , купляючи польський , от тільки лікар їм може знадобитися з іншого питання , бо майже 100% "сирів" польських фальсифіковані , саме тому дешевші від якісних українських , і мова не про якісь із суперпліснявою з молока швейцарських кіз )) , а про буденні тверді сири з коров'ячого молока . Заводи ці сири торговим мережам відпускають щось гривень по триста за кілограм ( нещодавно гендиректор об'єднання виробників розповідав ) , а торгові мережі вже по шістсот з людей деруть ((
показати весь коментар
28.02.2024 20:12 Відповісти
я вообще ни разу не купувал польскую молочку потому что она мне не попадается в Киеве - а если и попадается то она ДОРОЖЕ чем украинская молоко сметана творог йогурт масло ..
показати весь коментар
29.02.2024 05:34 Відповісти
Аж цікаво стало , я коли проїздом у Києві буваю нині , то забігаю лише в рошенівський магазин за маслом і какао , бо більш ніде вдома такого не знаходжу , але щоб у супермаркетах не було польських молочних продуктів - вперше почув , обов'язково перевірю .
показати весь коментар
29.02.2024 21:22 Відповісти
Пора. Пора надавати йому допомогу, податкові пільги, безвідсоткові кредити... давно пора... Але ж для гєтьманцєвих то дійна корова, гусак. Так що можна тут кричати, розпинатись, а от як наші фермери орати-сіяти мають, от питаннячко...
показати весь коментар
27.02.2024 19:16 Відповісти
Ціль руських фермерів Польші не відстояти свої інтереси. Їх ціль відстояти інтереси свого куратора що живе в бункері. Вони кожного разу будуть придумувати нові причини для блокування кордонів.

Україні потрібно повернути з території Польші агропродукцію щоб прибрати сам очаг на фоні якого добиваються кремлівських цілей прокремлівські фермери Польші.
показати весь коментар
27.02.2024 17:22 Відповісти
https://www.epravda.com.ua/weeklycharts/2024/02/21/710207/ У цю гру можна грати удвох. Як Польща заробляє на експорті агропродукції в Україну


ЕП порахувала, скільки продовольства українці постачають до Польщі і скільки поляки - в Україну. Результати прямо протилежні тим, що озвучують протестувальники на кордоні.
показати весь коментар
27.02.2024 17:22 Відповісти
У 2023 році Польща експортувала в Україну товарів на 6,6 млрд дол, тоді як Україна в Польщу - на 4,8 млрд дол, свідчать дані Державної митної служби.

+ контрабанда в Україну, яка необліковується, а це ще пару мільярдів!
показати весь коментар
27.02.2024 17:25 Відповісти
Takze i s Litvoj.Litva eksportirovala v Polsu 3.6 miliardov evro,a s nix polucila na 6 miliardov evro,eto proslom godu 2023 statistika.Tut kontrabandi netu,poskolku netu granic,no sto litovsci kotoryje zyvut u granici tocno zakupajetsia u nix magazinax.
показати весь коментар
27.02.2024 17:55 Відповісти
Експорт Польщі - це не тільки продукти , а і різноманітна хімія , будматеріали , ширвжиток ; якраз сільськогосподарська продукція має позитивний баланс для України , хоча питання там десь у 500 млн доларів якщо не менше .
показати весь коментар
27.02.2024 18:16 Відповісти
+ дизпаливо
показати весь коментар
27.02.2024 18:21 Відповісти
Ну тут теж варто подумати про купівлю в Румунії ((
показати весь коментар
27.02.2024 18:28 Відповісти
Отак зібрати з супермаркетів оті усі польські консерви та вивалити на кордоні. Хай жеруть. Своїх таких вже вистачає.
показати весь коментар
27.02.2024 17:23 Відповісти
Из супермарекетов, уже оплаченные и доставленные? Что за бред. Нужно делать зеркально - наши перевозчики тоже имею право на забастовку. Заблокировать коммерческим товарам из Польши проезд, пускать только бесплатную помощь - гуманитарку, помощь военным и т.п., причем водители должны быть гражданами Украины.
показати весь коментар
27.02.2024 17:40 Відповісти
Пшеки ніяк не в'їдуть, що це Україна їм допомагає, а вони нам тільки шкодять.
показати весь коментар
27.02.2024 17:25 Відповісти
показати весь коментар
27.02.2024 17:37 Відповісти
А хіба шкодить Польщі використання Україною їх портів для транзиту грузів. Польща на цьому тільки заробляє: портові збори, паливо, платні дороги тощо
показати весь коментар
27.02.2024 17:27 Відповісти
Так докери і не бастують , не так їхнім недофермерам , яких євросоюз пригрів як змію на грудях (( ((
показати весь коментар
27.02.2024 18:18 Відповісти
🤮🤮🤮🤮
показати весь коментар
27.02.2024 17:35 Відповісти
Туск вали все на Украіну
показати весь коментар
27.02.2024 17:37 Відповісти
А поки що сільске господарство Польши шкодить економіці та обороноздатності України та ЄС і як не дивно обороноздатності Польши.
показати весь коментар
27.02.2024 17:38 Відповісти
Вот вам "весь х*й до копейки" от туска.
показати весь коментар
27.02.2024 17:39 Відповісти
Допомога Україні не повинна шкодити економіці та сільському господарству Польщі .! І Росії додав Туск Джерело:

.
показати весь коментар
27.02.2024 17:41 Відповісти
ВІВТОРОК, 27 ЛЮТОГО 2024, 17:08

Польські правоохоронці затримали біля польсько-білоруського кордону Михайла Ткача разом із оператором, коли журналіст знімав матеріал про транзит продукції між Польщею та Росією і Білоруссю. Відзняті матеріали поляки частково видалили.
показати весь коментар
27.02.2024 17:42 Відповісти
тобто, ткач таки лошара? отой професійний, агент таємниць ткач, не знає, що треба, копію, що знімається, автоматично відправляти в cloud?
показати весь коментар
27.02.2024 17:46 Відповісти
показати весь коментар
27.02.2024 17:55 Відповісти
Вопросы сюда - https://www.pravda.com.ua/news/2024/02/27/7443995/
показати весь коментар
27.02.2024 18:10 Відповісти
ВІн тобі написав що поляки робили , а не що де у нього зберігається , не виключено що і сам процес обшуку зафіксовано журналістом .Поміж іншим - видаляти щось із носія потрібно теж уміти , ось і побачимо наскільки польські поліцаї "просунуті " у цьому .
показати весь коментар
27.02.2024 18:21 Відповісти
ти дійсно вважаєш, що ткач незалежний журналіст? що українська правда, краще закриється, ніж скриє правду?
ото б краще міша, їздив по монакам, ніж сував рило у велику політику.
показати весь коментар
27.02.2024 18:35 Відповісти
Я вважаю , що у тебе слаба фантазія стосовно талантів Ткача зберігати інформацію , зате дуже бурхлива стосовно того, за кого я Ткача маю ))
показати весь коментар
27.02.2024 18:56 Відповісти
а ти шо образився, да? ти такий не толерантний....
показати весь коментар
27.02.2024 19:15 Відповісти
Як можна ображатися на того , кого Бог образив , це гріх ((
показати весь коментар
27.02.2024 19:17 Відповісти
то ти ще і не освічена людина? не знаєш, що бога нема, а релігія, то для тупих невігласів?
показати весь коментар
27.02.2024 19:25 Відповісти
Не парся , я ж написав , на тебе гріх ображатися , а пояснювати тобі чому гріх - не вийде , бо ти от такий , що не поясниш (( Раптом що - в поліклініку сходи , там не пояснять , але запропонують пройти "курс відновлення" , не дякуй !
показати весь коментар
27.02.2024 19:54 Відповісти
ххмм...
у мене сімейний лікар. нічого такого не пропонував.
навіть мєнти, не повезли до себе. а того, хто визвав, повезли.
показати весь коментар
27.02.2024 19:59 Відповісти
Мабуть твій сімейний вирішив що вже не допоможе (( Співчуваю (( Ну ти не парся , якщо не буйний , то іще трішки каку пальчиками по стінах порозмазуєш ))
показати весь коментар
27.02.2024 20:04 Відповісти
фу... яка мєрзость.
ну, навіщо скотився, до такого?
цікаво, наскільки глибше можеш?
показати весь коментар
27.02.2024 20:07 Відповісти
Глибше від тебе не вийде - ти ж глиба ((
показати весь коментар
27.02.2024 20:13 Відповісти
я ж кажу, неосвічений. і жарти, як у твого зе!прєзєка. дешеві і тупі.

ГЛИБА, и, ж.
Те саме, що брила. Великий безформний шматок каменю, землі, глини, льоду і т. ін.

Глибина - оціночна категорія для об'ємних тіл. Вживається в прямому та переносному сенсі.
показати весь коментар
27.02.2024 20:19 Відповісти
який же ти ідіот .......................................................................................................................... іди по стінах калякай !
показати весь коментар
27.02.2024 20:50 Відповісти
головний принцип капіталізму: "survival of the fittest". вижива́ння найпристосо́ваніших.
у нас в україні, сама жорстока форма капіталізму. тому що, ми боремося, за ринок, за працівників, проти держави. саме цьому, наші найпристосо́ваніші, задавлять будь кого, будь де, як що тільки нас не задушити зсередини.
головний принцип соціалізму: "от каждого - по способностям, каждому - по труду". в європі найпаскудніший соціалізм, лєвацький популізм: все поділити, що б б всі були тупі і щасливі.
тому, полякам, триндець!
як я вже писав, нема конкуренції українській агропродукції.
показати весь коментар
27.02.2024 17:42 Відповісти
ты бредишь бот - в Украине "конкурентная" аграрная продукция потому что своим работникам платят копейки по сравнению с ЕС и от налогов уходят любыми способами
показати весь коментар
27.02.2024 17:56 Відповісти
відповім словами твого сцаря: "Кто как обзывается, тот так и называется"
показати весь коментар
27.02.2024 17:58 Відповісти
да да бот не позорься ты цитаты своего путлера тулишь на каждом щагу
показати весь коментар
27.02.2024 18:09 Відповісти
И как это противоречит принципу естественного отбора?
показати весь коментар
27.02.2024 18:38 Відповісти
Инструкция поляка "Как улучить свое благополучие"
1. Подорожало топливо - блокируй границу с Украиной
2. Подешевело зерно - блокируй границу с Украиной
3. Повышают налоги - блокируй границу с Украиной
4. Плохая погода - блокируй границу с Украиной.
5. У жены заболела голова - блокируй границу с Украиной
6. Забеременела дочь в школе - блокируй границу с Украиной.
7. Пропала собака - блокируй границу с Украиной.
8. Зашли русские танки в Варшаву - кричи "Слава россии!"
показати весь коментар
27.02.2024 17:44 Відповісти
російські дерев'яні виявились милішими за будь-яку дружбу...., росіяни винищили цвіт польської нації, а поляки й досі перед ними пластуються...
показати весь коментар
27.02.2024 17:48 Відповісти
А торгівля з кацапами, які вже відкрито говорять, що будуть пробивати коридор до Кенігсбергу, вочевидь економіці пшекостана тільки на користь, так?
показати весь коментар
27.02.2024 18:00 Відповісти
А існування України не шкодить Польщі, так як кацапам?
показати весь коментар
27.02.2024 18:01 Відповісти
Панове, позиція польськи фермерів стане більш зрозумілою після вступу України в ЄС, коли й українські фермери відчують вимоги Єврокомісії, познайомляться з квотами, з дотаціями,з «зеленим курсом», вимогами до будівель і т.д. Тільки один приклад, до птахофабрик уже такі вимоги, що вони уже мають бути схожими на 4-зірковий готель. Ну і на закінчення, не тільки польські фермери незадоволені ввезенням в ЄС дешевої аграрної продукції ззовні. Будемо надіятися на те що Брюсель накінець то прийме рішення яке вирішить ситуацію, що склалася.
показати весь коментар
27.02.2024 18:08 Відповісти
От нехай Брюссель і приймає рішення . Нехай фермери блокують уряд ЄС а не наш кордон .
До того ж нас найбільше обурює не скільки сам факт блокади , як те що її очолила польська ультранаціоналістична мразота , орієнтована на кацапів . А ще - висипання зерна з вагонів , розкидання цвяхів на дорогах перед нашим вантажівками , спроби залякати українців за допомогою сирени ( пц . знайшли кого і чим лякати , ідіоти ) . Поляки ведуть себе на кордоні як натуральне бидло . Як клоуни . ? Фу , гидота ..
показати весь коментар
27.02.2024 18:22 Відповісти
Если агрессор нападет на польша ,вот тогда тебе УЩЕРБ будет...ес кие д....ы боятся и не могут справится с одним захватчиком. На друг друга кивают как эти .......нет слов.туск недавно только по другому звездел. Переобувается. Все будет УКРАИНА! СЛАВА УКРАИНЕ!
показати весь коментар
27.02.2024 18:11 Відповісти
Слово ЕСЛИ уже не обсуждается. Нападет!
показати весь коментар
27.02.2024 18:19 Відповісти
Сувалкский коридор
показати весь коментар
27.02.2024 18:34 Відповісти
оттяпают кусок Польши
показати весь коментар
27.02.2024 18:36 Відповісти
у Туска рога прорезаются
показати весь коментар
27.02.2024 18:30 Відповісти
Вся меблева промисловість Польщі існує виключно на поставках деревини з карпатських лісів. Що не ясно! Повна заборона і блокада постачання дереини в Польщу. Так. Для початку. Карпати вже "лисі". Давно пора.
показати весь коментар
27.02.2024 18:36 Відповісти
То зерно їде транзитом через Полшу чи я шось не розумію? До чото тут єкономіка Полщі?
показати весь коментар
27.02.2024 18:36 Відповісти
Гори в пеклі,туск. Воно ще розповідає,що сварка України та пшекії-ідиотизм. ІДІОТ.
показати весь коментар
27.02.2024 18:37 Відповісти
оператор УП заснял транзит зерна с Белорусией его арестовали поляки на 4 часа
показати весь коментар
27.02.2024 18:39 Відповісти
Короче резюмируя. Не умеем мы пока что в Сунь Цзы. Враг умеет - мы нет. Блокировать польские товары, блокировать границу и так далее, это точно плохой план. Пока что враг - разрушил планы (контранступ), разрушает союзы. Мы вместо того что бы быковать на соседей и тупо рефлексировать, должны сами, а) Разрушать планы (может теперь нам надо зайти зелеными человечками например в Белгородскую обл?), б) Разрушать союзы рф (Китай, Белорусь) у Китая есть тлеющие конфликты с Индией и есть Тибет, есть спор с Вьетнамом. Хотя для такой "игры" нужны конечно настоящие геостратеги, которые у нас наверное еще не появились. По крайней мере дипломати и спецслужбисты которые могли бы работать с наиши союзниками должны быть. Другой вопрос как они там себя чувствуют в окружении зебилов. Если ты гений разведки, а твой начальник на самокате гоняет по калидорах со смузи в руках вместо работы, то тут конечно все сложно.
показати весь коментар
27.02.2024 18:48 Відповісти
Тобто це України винна в тому, що зіпсувались відносини з Польщею ? Тобто це Україна винна що польське бидло блокує кордон, а влада Польщі бездіє тобто це Україна винна може наші сусіди себе ведуть як повні виродки ви не думали ?
показати весь коментар
06.03.2024 20:25 Відповісти
Мне кажется вы совсем меня не поняли. Я считаю и это очевидно, что не виноваты ни Украина ни украинцы. Но Если вы умный политик или военный стратег, то вы не будете так тупо рефлексировать. Нас обидели - а мы в ответ вам каааак сейчас зарядим! Так русским очень просто нами манипулировать. Надо уметь свои союзы развивать, а союзы врага разрушать. Пока что мы в этом проигрываем.
показати весь коментар
11.03.2024 10:39 Відповісти
Думаю поляки будуть башляти в міжнародних судах багато, по факту Польщі на війні отримала значно більше ніж витратила, так шо про це треба завжди пам'ятати