Допомога Україні не повинна шкодити економіці та сільському господарству Польщі, - Туск

Польща готова продовжувати надання допомоги Україні, але не на шкоду власним громадянам, зокрема, сільгоспвиробникам.
Про це заявив глава уряду Польщі Дональд Туск, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Ми готові допомагати Україні, але в тому, що стосується вільної торгівлі з Україною, ми маємо брати до уваги й інтереси наших спільнот - суспільних та економічних. І в цьому випадку у нас єдина думка: нам необхідно працювати разом із Брюсселем, щоб допомога Україні не була на шкоду нашій економіці, і особливо нашому сільському господарству", - сказав Туск під час зустрічі країн Вишеградської групи (Угорщина, Польща, Словаччина, Чехія) у Празі.
Україна відмовляється від них.
Можна було б почати із заборони польської молочки!
Так щоб "помагать" і наварюваться є інші слова...