9909 відвідувачів онлайн
2 675 40

Уряд запустив пілотний проєкт щодо безкоштовного зубопротезування ветеранів, - Шмигаль

стоматолог,стоматологія

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та деякі категорії військовослужбовців зможуть безкоштовно отримати послуги зубопротезування в лікарнях, незалежно від їхньої форми власності.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Сьогодні офіційно запускаємо пілотний проект щодо зубопротезування ветеранів. Держава компенсує медзакладам витрати на лікування через НСЗУ. Загалом плануємо витратити на цю програму 750 млн грн, які вже закладені в державному бюджеті", — зазначив прем’єр-міністр.

Топ коментарі
+7
А ще мені подабається ось це слово - "пілотний проект" тобто швидесенько своїм зуби зроблять, гроші спиZZдять, та закриють нах коли правда випливе наружу, ну типу не пішло так не пішло..
показати весь коментар
27.02.2024 20:08 Відповісти
+6
всі пілотні проекти Порошенка зелень знищила як і Мрію.
показати весь коментар
27.02.2024 20:01 Відповісти
+4
я не здивуюсь якщо зелені напишуть,що Томос це заслуга зеленського.
показати весь коментар
27.02.2024 20:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
https://censor.net/ua/news/3475730/dvoye_politseyiskyh_zagynuly_ta_6_poraneni_cherez_rosiyiskyyi_obstril_na_sumschyni_vony_dokumentuvaly
показати весь коментар
27.02.2024 19:48 Відповісти
Знайти неветерана стане важко.
показати весь коментар
27.02.2024 19:51 Відповісти
вся зелена срань на чолі з 4 рази ухилянтом - це безпілотний проєкт!
показати весь коментар
27.02.2024 19:54 Відповісти
про це вже писали волонтери.
які саме процедури?
яке саме протезування?
інвалідність якої категорії?
на яку суму можна замовити послугу?
які матеріали можна замовити?
показати весь коментар
27.02.2024 19:54 Відповісти
шукай, гугл з часом може знати відповіді. цензор же не держ.джерело.
показати весь коментар
27.02.2024 20:28 Відповісти
Ритори́чне запита́ння, риторичне питання - Це питання, яке ставиться не з метою отримання відповіді, а з метою афористичного узагальнення загальновідомої або очевидної думки.
показати весь коментар
27.02.2024 20:34 Відповісти
тю, ти не викрутилася. реально з часом буде інфа, якщо не утка від державників.
показати весь коментар
27.02.2024 20:43 Відповісти
це для "ветеранiв" уряду, ВР, та ОП-95...
показати весь коментар
27.02.2024 19:59 Відповісти
Цім можна просто подрєхтовать
показати весь коментар
27.02.2024 20:28 Відповісти
це ще при Порошенкові було.
показати весь коментар
27.02.2024 20:00 Відповісти
всі пілотні проекти Порошенка зелень знищила як і Мрію.
показати весь коментар
27.02.2024 20:01 Відповісти
я не здивуюсь якщо зелені напишуть,що Томос це заслуга зеленського.
показати весь коментар
27.02.2024 20:03 Відповісти
Интересно этот уже ветеран, или еще нет?

Керівник Дніпровської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони у 2023 році купив нове авто - BMW X5. У декларації посадовця вказано, що машина коштує 3,23 млн гривень.
показати весь коментар
27.02.2024 20:04 Відповісти
тсссс. все чисто
показати весь коментар
28.02.2024 00:37 Відповісти
"деякі категорії військовослужбовців" ага - службовці з тцк, тилового забезпечення та інші "особливі категорії", це ж правда треба міцні зуби мати щоб хамон та мармурову яловичину жувати
показати весь коментар
27.02.2024 20:04 Відповісти
А ще мені подабається ось це слово - "пілотний проект" тобто швидесенько своїм зуби зроблять, гроші спиZZдять, та закриють нах коли правда випливе наружу, ну типу не пішло так не пішло..
показати весь коментар
27.02.2024 20:08 Відповісти
Ермак открыл сеть стомат. клиник?
показати весь коментар
27.02.2024 20:18 Відповісти
плять,"золоте дно" для аферистів на покійників списувати протези...
показати весь коментар
27.02.2024 20:20 Відповісти
а Німеччині усім ті зуби роблять безкоштовно.
показати весь коментар
27.02.2024 20:30 Відповісти
Ці зедебільні квартальні підараси здається остаточно втрачають зв'язок з реальністю...
показати весь коментар
27.02.2024 20:32 Відповісти
Вініри, імпланти, м/к на халяву - налітай !
показати весь коментар
27.02.2024 20:48 Відповісти
Ага, на словах як завжди в Зе цирку.
Міліард дерев вже шелистить листвою по всій Україні.
показати весь коментар
28.02.2024 01:17 Відповісти
Цей би уряд в космос запустити.Всі категорії віськовослужбовців які брали участь в бойових діях повинні мати право на це ВСІ !
Уряд ВИ ВИНТОРОГІ !
Хлопці мають право на повне безкоштовне медичне лікування на протезування і на піклування країни їм і їх сім'ям.Вони відали, відають своє здоров'я і життя.А не стояти біля переходу на костилях або з палкою з пенсією в 2 тис грн і збирати кошти на лікування.
Контрацептиви ви штопані уряд.
показати весь коментар
27.02.2024 22:38 Відповісти
Там мабуть 7 кругів ада по справкам треба пройти щоб тобі ті зубні протези зробили
показати весь коментар
27.02.2024 23:41 Відповісти
БІЛЬШ ТОГО - ВСІМ БІЙЦЯМ ЯКІ ВОЮЮТЬ ПРОТИ КАЦАПІВ ДОЗВОЛИТИ ЗБЕРІГАННЯ І НОСІННЯ КОРОТКОСТВОЛЬНОЇ ЗБРОЇ ПОЖИТТЄВО
показати весь коментар
27.02.2024 23:43 Відповісти
Дивно: звичайнісінька загальнодоступна річ при смердючому совку нині подається як велика пільга та милість!
показати весь коментар
28.02.2024 05:33 Відповісти
Підори, це ще при пороху впровадили!!!!
показати весь коментар
28.02.2024 08:32 Відповісти