13004 відвідувача онлайн
5 295 24

Уряд вимагає, щоб держпідприємства авансом сплатили дивіденди за 2023 рік. ПЕРЕЛІК

кабмін

Про це йдеться в розпорядженні уряду від 27 лютого 2024 р. № 163-р, повідомляє Цензор.НЕТ.

Рішення стосується компаній:

  • НАК "Нафтогаз України",
  • "Українська залізниця",
  • "Укргідроенерго",
  • "Українські енергетичні машини",
  • "Нижньодністровська ГЕС",
  • "Українська оборонна промисловість" (колишній "Укроборонпром").

За даними Мінфіну, це дасть державному бюджету в лютому понад 3 млрд гривень.

Заступник міністр економіки Олексій Соболев, якого цитує пресслужба міністерства, сказав, що уряд вирішив спрямувати в держбюджет частину дивідендів компаній, для яких він є органом управління.

"Це обумовлено необхідністю поповнення державного бюджету в умовах повномасштабної війни для фінансування видатків держави", - пояснив Соболєв.

Топ коментарі
+11
Потому что 17 млрд. на дороги выделили, а их же надо где то взять.
показати весь коментар
28.02.2024 09:15 Відповісти
+9
обидва щирі Українці
показати весь коментар
28.02.2024 09:17 Відповісти
+8
показати весь коментар
28.02.2024 09:11 Відповісти

Завантаження...