Уряд вимагає, щоб держпідприємства авансом сплатили дивіденди за 2023 рік. ПЕРЕЛІК

Про це йдеться в розпорядженні уряду від 27 лютого 2024 р. № 163-р, повідомляє Цензор.НЕТ.
Рішення стосується компаній:
- НАК "Нафтогаз України",
- "Українська залізниця",
- "Укргідроенерго",
- "Українські енергетичні машини",
- "Нижньодністровська ГЕС",
- "Українська оборонна промисловість" (колишній "Укроборонпром").
За даними Мінфіну, це дасть державному бюджету в лютому понад 3 млрд гривень.
Заступник міністр економіки Олексій Соболев, якого цитує пресслужба міністерства, сказав, що уряд вирішив спрямувати в держбюджет частину дивідендів компаній, для яких він є органом управління.
"Це обумовлено необхідністю поповнення державного бюджету в умовах повномасштабної війни для фінансування видатків держави", - пояснив Соболєв.
Топ коментарі
+11 Vlad Hof
показати весь коментар
28.02.2024 09:15 Відповісти Посилання +9 Гоша Фантомас #478094
показати весь коментар
28.02.2024 09:17 Відповісти Посилання +8 Прощай немытая раССея
показати весь коментар
28.02.2024 09:11 Відповісти Посилання