9532 відвідувача онлайн
3 923 11

Тарасюк удруге став головою НКРЕКП

тарасюк

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба НКРЕКП.

"3 березня 2024 року члени НКРЕКП під час закритого засідання шляхом таємного голосування обрали Головою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Тарасюка Валерія Володимировича", - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, Тарасюк має досвід роботи в енергетиці понад десять років.

Він уже очолював НКРЕКП у період з 2019 по 2022 рр., а з 2014 по 2016 рр. був членом Регулятора.

Нагадаємо, Костянтин Ущаповський полишив посаду голови Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), у зв’язку із завершенням строку його повноважень.

Топ коментарі
+4
Змінили гниду на гниду,результат-0%
показати весь коментар
03.03.2024 14:43 Відповісти
+3
Значить будуть грабувать далі.
показати весь коментар
03.03.2024 15:05 Відповісти
+2
"2 січня 2024 року скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 14 осіб, серед яких колишні та чинні посадовці Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та посадовці групи приватних теплогенеруючих компаній, які причетні до запровадження та застосування так званої формули "Роттердам+", внаслідок чого споживачі електроенергії протягом 2018 - 2019 років переплатили понад 20 млрд грн." - а цей вислизнув???
показати весь коментар
03.03.2024 14:38 Відповісти

Завантаження...