9163 відвідувача онлайн
1 574 15

Азарова судитимуть за держзраду та антиукраїнську пропаганду

азаров

Обвинувальний акт щодо колишнього прем’єр-міністра та його помічниці скерували до суду. Їх судитимуть за державну зраду, публічні заклики до повалення конституційного ладу та виправдовування збройної агресії РФ.

Про це повідомили в Офісі генпрокурора, інформує Цензор.НЕТ.

"Київська міська прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно колишнього прем’єр-міністра України та його помічниці, яка перебуває в рф", - йдеться у повідомленні.

Обом інкримінують такі злочини:

  • публічні заклики до насильницької зміни та повалення конституційного ладу або захоплення державної влади,
  • посягання на територіальну цілісність і недоторканність України,
  • виправдовування та визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України.

Азарова також звинувачують у державній зраді.

Слідчі встановили, що колишній прем’єр, перебуваючи в РФ, створив канал у телеграмі та розміщував там пропагандистські публікації.

Канал адміністрували дві помічниці Азарова. Одна з них обіймала посаду начальника організаційного відділу в столичній РДА, справу проти неї вже розглядає суд. Інша помічниця - колишня співробітниця цієї ж РДА, яка зараз перебуває в РФ.

Азаров

"Підтримуючи активні зв'язки з експрем’єр-міністром та його оточенням, жінки сприяли у проведенні інформаційно-підривної діяльності, яка координується представниками російських спецслужб та спрямована на дискредитацію діючої влади на міжнародній арені.

Вони не припинили допомагати державі-агресору навіть після повномасштабного вторгнення", - йдеться у повідомленні.

Факти протиправної діяльності фігурантів підтвердили судові психолого-лінгвістичні експертизи.

Топ коментарі
+5
Мікілкі точно пох. Він здохне раніше ніж опиниться на нарах.
показати весь коментар
21.03.2024 14:36 Відповісти
+2
Якраз на часі, бо більше немає чим займатись.
показати весь коментар
21.03.2024 14:39 Відповісти
+2
іще постишева можно засудити, й кагановича, навіть на щербицького мона сміливо й мужньо зазіхнути... а з тих, хто ближче, мона когось, ну, принаймні допитати? от типу, потужнього таварісча дєрьмака спитати про що саме і з ким вони зі своїм патроном (не псом, а тим, який поки тут президентом підпрацьовує) в омані домовлялися? лише два нещасних питаннячка... ну, так цікаво ж...
показати весь коментар
21.03.2024 14:55 Відповісти

Завантаження...