9927 відвідувачів онлайн

Коаліція бронетехніки на підтримку України розпочала роботу у Варшаві

бмп,marder

26 березня у Варшаві відбулося відкриття Коаліції бронетехніки на підтримку України. Цю ініціативу запропонували Польща та Німеччина, і вона вже має підтримку Великої Британії, Швеції та Італії.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міністерства оборони України.

Під час першого засідання представники країн-учасниць виробили консолідовану позицію щодо підсилення технічного парку Збройних сил України певними зразками бронетехніки та організації системи їх ремонту.

У рамках Коаліції бронетехніки створено чотири синдикати, до кожного з яких, входитиме представник України.

На кожен синдикат покладено певні завдання:

  • постачання озброєння та боєприпасів для західної бронетехніки;
  • технічне обслуговування та ремонт;
  • підготовка екіпажів та технічного персоналу;
  • відпрацювання ефективної тактики застосування бронетехніки на полі бою.

"Це дуже важлива ініціатива наших союзників, з огляду на наявну проблематику у ЗСУ з ремонтом бронетехніки іноземних зразків. Сподіваюсь, за допомогою союзників нам вдасться швидко, наскільки це можливо, створити в Україні ефективну ремонтну базу західної бронетехніки", - розповів заступник міністра оборони Іван Гаврилюк.

У рамках новоствореної Коаліції буде розроблено відповідну дорожню карту, яка відповідатиме стратегії розвитку Збройних Сил України. Передбачається, що у довгостроковій перспективі країни-учасники танкової Коаліції та Коаліції бронетехніки допоможуть у створенні майбутнього броньованого парку техніки ЗСУ та налагодять з Україною інноваційно промислове партнерство.

Топ коментарі
+4
А "фермери" не проти? А то потім виявиться...
показати весь коментар
26.03.2024 20:37
+2
У нас такі самі проплачені,які поливають Польшу під кожною новиною про блокування кордону і при цьому їх ніхто не бане
показати весь коментар
26.03.2024 21:07
+1
Що знову туск буде вмовляти країни ЄС аби вони ввели ембарго на українську агропродукцію у знак солідарності з польщею, як це було з макроном?!
показати весь коментар
26.03.2024 20:51
Коментувати
Сортувати:
А "фермери" не проти? А то потім виявиться...
показати весь коментар
26.03.2024 20:37 Відповісти
Ця тема зараз не актуальна,чи тобе не попередили?
показати весь коментар
26.03.2024 20:59 Відповісти
Тримайте нас в курсі. Як тільки стане актуальна - повідомте.
показати весь коментар
26.03.2024 21:04 Відповісти
Польша дала 39 секунд зеленим баригам на провоз зерна її територією.
показати весь коментар
26.03.2024 21:08 Відповісти
Все военные НАТО сейчас напрягутся
Наделают всего
А польские фермеры ЭТО ВСЕ
В Украину не пропустят
Пора делать АРМИЮ ПОЛЬСКИХ ФЕРМЕРОВ
Они более успешны
Чем все европейские армии
показати весь коментар
26.03.2024 20:39 Відповісти
Сьогодні у твоїх колег вихідний,тема фермерів буде іншим разом
показати весь коментар
26.03.2024 20:58 Відповісти
До потужної коаліції вилизування польських дуп тут на форумі, приєднався новий корисний довпойоп -
показати весь коментар
27.03.2024 08:04 Відповісти
Чергове ППР?
показати весь коментар
26.03.2024 20:42 Відповісти
Дело очень нужное. Спасибо.
показати весь коментар
26.03.2024 20:47 Відповісти
Що знову туск буде вмовляти країни ЄС аби вони ввели ембарго на українську агропродукцію у знак солідарності з польщею, як це було з макроном?!
показати весь коментар
26.03.2024 20:51 Відповісти
Їм новина про створення коаліції,а вони про фермерів.У Вас все добре,може лікаря?
показати весь коментар
26.03.2024 21:00 Відповісти
Щомісяця Україна втрачає 8 млрд із-за блокування курвами кордону. Тобто кожен раз коли ти ідеш у магазин, ти оплачуєш із власної кишені вибздики польських підрів, навіть цього і не підозрюючи
показати весь коментар
27.03.2024 08:03 Відповісти
Я кожного разу оплачую вибір таких дебілів,як ти в 2019р
показати весь коментар
27.03.2024 08:18 Відповісти
Поляки за Україну,а проплачені рашею
збоченці будуть горіть в аду.
показати весь коментар
26.03.2024 21:05 Відповісти
У нас такі самі проплачені,які поливають Польшу під кожною новиною про блокування кордону і при цьому їх ніхто не бане
показати весь коментар
26.03.2024 21:07 Відповісти
Тобто, блокування кордону пшеками, то норма?
показати весь коментар
26.03.2024 21:52 Відповісти


Проплачене *******, де саме заподляки за Україну? У потужних відосах чи у блокуванні українського кордону, а може у забороні на український АПК?!
показати весь коментар
27.03.2024 08:01 Відповісти
Якщо ти окрім марафєта і своєї засраної халупи нічого більше не бачиш,то це твої проблеми