У Мінстратегпромі закликали сьогодні не ігнорувати тривогу

Про це він повідомив у Telegram, інформує Цензор.НЕТ.
"Сьогодні не ігноруємо тривогу! Всім балансоутримувачам та власникам укриттів необхідно забезпечити цілодобовий та безперешкодний доступ до них", - йдеться в повідомленні.

Зелені довбойоби, як ви *******! Треба заблокувать поцмережі для всіх державних службовців, бо бачу, бідосям роботи немає, сидять цілими днями серуть по тєлєгам, фейсбучікам, твіторам... работнічькі *****.