10384 відвідувача онлайн
1 260 6

З Путіним ми не спілкувалися з грудня 2022 року, - Шольц

шольц,путін

Про це він розповів виданню Märkische Allgemeine, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.

"Наш останній телефонний дзвінок був у грудні 2022 року - до цього ми спілкувалися частіше", - сказав Шольц.

За кілька днів до того, як Росія почала свою повномасштабну війну в лютому 2022 року, Шольц відвідав Путіна в Москві, де вони сиділи за довгим столом.

"За кілька днів до війни ми дуже довго розмовляли особисто в Москві. Пам'ятаєте той довгий стіл, за яким мені доводилося сидіти з ним, бо він був стурбований коронавірусом? Ми обговорювали це більше чотирьох годин", - пригадав Шольц.

Він додав, що рішення про припинення війни перебуває у руках Путіна.

"Дозвольте мені дуже чітко сказати одне: мир можливий у будь-який час. Путін просто повинен припинити свою варварську кампанію і вивести свої війська", - зазначив канцлер.

Завантаження...