11225 відвідувачів онлайн
8 163 63

Росія може готувати новий великий наступ влітку, - The Economist

окупанти,арміярф,рашисти,загарбники

Як інформує Цензор.НЕТ, видання The Economist опублікувало матеріал під назвою "Росія готується до нового великого наступу вздовж довгої лінії фронту".

Так, журналісти зазначають, що через прихід весни на фронті є певне призупинення бойових дій через неможливість просування техніки вологою землею.

"Але це не триватиме довго. З переходом весни в літо є побоювання, що Росія розпочне новий великий наступ, як це було минулого року. І здатність України стримати його цього разу виглядає набагато менш ймовірним, ніж тоді. Саме тому їй необхідно терміново мобілізувати більше військ і побудувати більш надійну оборону на лінії фронту", - пишуть автори матеріалу.

ЗМІ наголошує, що затягування із розв'язанням питання щодо надання військової допомоги Сполученими Штатами та Європою становить ризики, оскільки російські війська "можуть прорвати недостатні оборонні лінії України".

"Проте Україна не може просто звинувачувати своїх союзників. Вона також припустилася помилок. Однією з них є її провал у питанні людської сили. Росія готується до чергової хвилі мобілізації з метою наступного великого наступу. Терористичний напад на московський концертний зал 22 березня може насправді полегшити це завдання для Володимира Путіна, який використовує його для того, щоб заявити, що Росія повинна бути сильною перед обличчям кровожерливих ворогів. Але в Україні спроби зібрати свіжих новобранців все ще застрягли в витках демократичного процесу", - зазначають журналісти.

Також The Economist наголошує, що Україна дуже запізнилася зі зміцненням власних оборонних позицій. Водночас україський "уряд все ще мріє про новий контрнаступ і боїться думки, що нинішня лінія фронту може перетворитися на щось на кшталт кордону".

"Думка про те, що ця лінія може стати основою для майбутніх мирних переговорів, - це саме те, чого пан Зеленський хотів би уникнути. Але небезпека зараз настільки велика, що це найменш поганий варіант", - пише видання.

Топ коментарі
+15
Если бы власть не занималась муйней, то и такой бы жопы не было. Это не партнеры просрали подготовку к большой войне. А без партнеров Украины не было бы уже летом 2022.
показати весь коментар
28.03.2024 15:44 Відповісти
+12
В аналогічній ситуації ввічливо запропонував усім незгодним покинути вагон. Усім, кому не подобається одяг, запах, вираз обличчя, розмір баулу - нах з вагону разом з товстожопою провідницею Прискакав начальник потягу, щось блєяв про поліцію. Ввічливо запропонував йому піти за поліцією прям зараз через вікно потягу.
І знаєте що було - а нічого! Провідницу я більше на бачив, як і начальника потягу.

Це я до того, що середньостатистичний громадянин України досі носить в собі клеймо савєтскава раба. Хочете змінити країну - почніть з себе.
показати весь коментар
28.03.2024 15:51 Відповісти
+5
Лабрадор...

Лабри - кращі за людей-
Добрі...

Безкористні... Хоробрі-

І голів не відкушують -
Хоч і можуть-

Певним особам...
Ніщо не допоможе...
показати весь коментар
28.03.2024 15:52 Відповісти

Завантаження...