10372 відвідувача онлайн
9 893 34

РФ платила депутатам Європарламенту за поширення пропаганди, - прем’єр Бельгії де Кроо

де,кроо

Про це заявив прем'єр-міністр Бельгії Александр Де Кроо, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Politico.

Під час дебатів у парламенті Бельгії він розповів про "тісну співпрацю" бельгійських і чеських спецслужб, пов’язану з викриттям російської пропагандистської мережі.

"Наприклад, стало відомо, що Росія зверталася до депутатів Європарламенту, а також платила їм, щоб вони просували тут російську пропаганду", - зазначив де Кроо.

Його речник уточнив Politico, що виступ прем'єра Бельгії стосувався рішення чеського уряду накласти санкції на сайт Voice of Europe, який Прага назвала частиною проросійської операції впливу.

Топ коментарі
+11
Там половина ЕС и весь конгресс США у ***** на подсосе сидит.
показати весь коментар
28.03.2024 21:41 Відповісти
+8
Тут один бувший канцлер Германії хвалився дружбою з гітлером ******.
показати весь коментар
28.03.2024 21:39 Відповісти
+7
Дякуємо за Правду! Платили московським агентам у Європі, впродовж 20 останніх рокі, з грошей Газпрьому та руснєфті, які отримала московія від продажу до ЄС цієї сировини!

Ось така правда, як і в Україні… Усі ригоАНАЛИ, сиділи на «клику» у прутіна і за це отримали грошенят… Вони і зараз сидять у ВРУ!!

Приблуди95, з Оману теж «інвестиції» соб привезли…
показати весь коментар
28.03.2024 21:52 Відповісти

Завантаження...