РФ платила депутатам Європарламенту за поширення пропаганди, - прем’єр Бельгії де Кроо

Про це заявив прем'єр-міністр Бельгії Александр Де Кроо, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Politico.
Під час дебатів у парламенті Бельгії він розповів про "тісну співпрацю" бельгійських і чеських спецслужб, пов’язану з викриттям російської пропагандистської мережі.
"Наприклад, стало відомо, що Росія зверталася до депутатів Європарламенту, а також платила їм, щоб вони просували тут російську пропаганду", - зазначив де Кроо.
Його речник уточнив Politico, що виступ прем'єра Бельгії стосувався рішення чеського уряду накласти санкції на сайт Voice of Europe, який Прага назвала частиною проросійської операції впливу.
гітлером******.Ось така правда, як і в Україні… Усі ригоАНАЛИ, сиділи на «клику» у прутіна і за це отримали грошенят… Вони і зараз сидять у ВРУ!!
Приблуди95, з Оману теж «інвестиції» соб привезли…