11617 відвідувачів онлайн
2 552 15

Кулеба: Росія більше не приховує військової співпраці з КНДР

іністр закордонних справ України Дмитро Кулеба

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в соцмережі X, передає Цензор.НЕТ.

Він поінформував, що Росія була єдиною країною, яка наклала вето на проєкт резолюції Ради безпеки ООН про продовження мандату групи експертів Комітету з санкцій 1718, що стежить за санкціями, включаючи ембарго на поставки зброї, проти Північної Кореї.

Глава МЗС України назвав це рішення фактично зізнанням: "Москва більше не приховує військової співпраці з Північною Кореєю в отриманні зброї та боєприпасів у порушення санкцій, а також використання північнокорейської зброї у війні проти України".

На думку Кулеби, сьогоднішнє голосування є ще одним прикладом того, як незаконна присутність Росії в Раді Безпеки ООН ставить під загрозу глобальну безпеку.

"Ми закликаємо всі миролюбні країни рішуче засудити вето Росії та об’єднатися з Україною в боротьбі проти російської агресії та поширення терору та беззаконня у всьому світі", – наголосив міністр.

Очільник української дипломатії також показав фото уламків північнокорейської ракети, якою РФ вдарила по Харкову на початку цього року, закликавши перемогти путінський режим шляхом рішучих і колективних дій, щоб гарантувати, що такі жахливі фотографії не з’являться в інших країнах і кутках світу.

Уламки північнокорейської ракети, якою РФ вдарила по Харкову

Дмитро Кулеба про співпрацю РФ і КНДР
Дмитро Кулеба про співпрацю РФ і КНДР

Топ коментарі
+11
А що зробив дипломатичний корпус (під керуванням цієї Кулеби) для того, щоб у московитів не було права "вето" в радбезі ООН? Чи пілнімали нашідипломати питання нелегітимності присутності московитів не тільки а рвдбезі, а й в ООН вцілдому?
Що зробила його підлегла Маркарова для пришвидшення прийняття проекту допомоги Україні в Палаті Представників, окрім слідкування за функціонуванням свого магазину? Де професійні посли в ключових для України країнах? Чи міньєтчиць на всіх не вистачає?

Все, що треба знати про Кулєбу - фото перемовин з угорцями, де воно сидить на приставному стільці... І всі його заяви -"висери" сприймати саме з цієї точки зору.
показати весь коментар
28.03.2024 21:46 Відповісти
+4
ООН все, її фактично нема як і нема міжнародного права. Все буде розвиватися тільки в поганому напрямку, третя світова нажаль на порозі.
показати весь коментар
28.03.2024 21:52 Відповісти
+2
показати весь коментар
28.03.2024 21:48 Відповісти

Завантаження...