6433 відвідувача онлайн
3 419 17

Зеленський звільнив посла у Молдові

посол

Президент України Володимир Зеленський звільнив Марка Шевченка з посади посла у Республіці Молдова.

Як передає Цензор.НЕТ, відповідний указ №192/2024 від 29 березня оприлюднений на сайті глави держави.

В указі йдеться: "Звільнити Шевченка Марка Олександровича з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Молдова".

Раніше ми писали, що прикордонна поліція Молдови не підтвердила інформацію про проліт російської ракети над територією країни під час удару РФ по Україні у ніч на 29 березня.

Топ коментарі
+8
невже для данілова?
показати весь коментар
29.03.2024 13:11 Відповісти
+6
Так он куди Данілофф поїде!
показати весь коментар
29.03.2024 13:20 Відповісти
+5
Всё в стиле "зеленых" - без причин, без ответственности ...
Наверное очередного зашкваренного дружбана надо срочно послом пристроить. Уж не для Резникова - ли, должность освободили? Британцы послали "нах", так не пропадать же такому "ценному кадру" ...
показати весь коментар
29.03.2024 13:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
невже для данілова?
показати весь коментар
29.03.2024 13:11 Відповісти
нардеп О.Гончаренко саме так і стверджує
показати весь коментар
29.03.2024 15:27 Відповісти
це тому що він читає топ-коментарі.
показати весь коментар
29.03.2024 18:41 Відповісти
Всё в стиле "зеленых" - без причин, без ответственности ...
Наверное очередного зашкваренного дружбана надо срочно послом пристроить. Уж не для Резникова - ли, должность освободили? Британцы послали "нах", так не пропадать же такому "ценному кадру" ...
показати весь коментар
29.03.2024 13:11 Відповісти
Ібо, нехрін дипломатам (володіє румунською, англійською) у посли лізти. На це місце можна прилаштувати вірного ОПі, зі знанням мокшанского наречія.
показати весь коментар
29.03.2024 13:17 Відповісти
Так он куди Данілофф поїде!
показати весь коментар
29.03.2024 13:20 Відповісти
На повышение---в Португалию! Там портвейн классный---а в Молдове нет.
показати весь коментар
29.03.2024 13:50 Відповісти
ласний - то витримка 40 років. Ти не зможеш розплатитися за той партвєйн.
Який є насправді ПОРТО! ПОРТО! Парвєйни в раші.
показати весь коментар
29.03.2024 14:11 Відповісти
Зеленский ЛОХ уволь себя!!!!а лучше выйди на РИНГ с *************!!!ОДИН НА ОДИН!!!Все твои видосики пустота!!!вызовите ***********!!!зауважаем ЛОХА!!!😂😂😂
показати весь коментар
29.03.2024 13:57 Відповісти
Ну не подобається ЗЕ-лупі прізвище Шевченко.
показати весь коментар
29.03.2024 14:10 Відповісти
JaWernulsaHerWam

@JaWernulsa

А шож таке що https://twitter.com/hashtag/%D0%B7%D0%B5%D0%BB%D1%8F%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%84%D0%BE%D0%BD?src=hashtag_click #зеляМарафон мовчить, що 20 прикордонників з https://twitter.com/hashtag/%D0%91%D0%BE%D0%BB%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0?src=hashtag_click #Болграда Одеської області, зложили зброю в посадці і перейшли на Молдавію просити просити захисту і притулку! Напевно нізья про це говорити бо рейтинг https://twitter.com/hashtag/%D0%93%D1%83%D0%BD%D0%B4%D0%BE%D1%81%D0%B0?src=hashtag_click #Гундоса нижче плінтуса впаде
показати весь коментар
29.03.2024 14:21 Відповісти
Поки не вдається відкрити повітряний рух з України, дєрьмаківці поставлять ветеринара у Молдову, щоб організував коридор до Європи для вивезення "прибарахльоного" та втечі при несприятливій ситуації (ІМХО)
показати весь коментар
29.03.2024 14:26 Відповісти
На його місце призначать Данілова.
показати весь коментар
29.03.2024 14:51 Відповісти
ветеринара треба було кудись прилаштувати
показати весь коментар
29.03.2024 14:55 Відповісти
зЄлєпукін, ти коли звільняєш то хоч поясни з якого перепугу ти це робиш!!! Чи він тобі не лизав..... Чи ти долбойоб, який перетворив МЗС на якусь ...уйню, що не дипломатів немає, ні послів там де треба!!! Чи всім в Україні керує твій єрмаков якій тримає тебе за яйця???!!!! зЄлєпукін, ти долбойоб якого світ ще не бачив!!!!
показати весь коментар
29.03.2024 15:14 Відповісти