4917 відвідувачів онлайн
12 453 58

Зеленський змінив заступників керівника ОП

зеленський

Зеленський звільнив двох заступників керівника Офісу президента і призначив нових.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться на сайті ОП.

Як зазначається, указами №203/2024 і №205/2024 звільнено заступників керівника Офісу президента Олексія Дніпрова та Андрія Смирнова. Указами №204/2024 та №206/2024 призначено заступниць керівника Офісу президента Олену Ковальську та Ірину Мудру.

Топ коментарі
+33
сосни дерьмака???
показати весь коментар
29.03.2024 19:58 Відповісти
+32
показати весь коментар
29.03.2024 20:03 Відповісти
+30
З цього приводу на думку спадає одеський анекдот про ліжка в відомому будинку.
показати весь коментар
29.03.2024 19:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
сосни дерьмака???
показати весь коментар
29.03.2024 19:58 Відповісти
Заступники завгоспа мають розбиратись у мʼякості туалетного паперу…
показати весь коментар
29.03.2024 20:03 Відповісти
вова, ми натяк зрозуміли - НЄзаменимих менеджерів немає

20 травня блізько-блізко.....
показати весь коментар
29.03.2024 20:22 Відповісти
А хіба ОП це не Єрмак? ах та він навіть не в штаті, але всім керує.
показати весь коментар
29.03.2024 23:14 Відповісти
Тепер чекаємо відоси як з ТЦК зі співробітницями?
показати весь коментар
29.03.2024 19:59 Відповісти
то ж заміна на жінок, щоб мобілізувати звільнених чоловіків. так як арестовича, резніка та інших. всі на нолі. на самому передку, навіть далше мушки кулемета
показати весь коментар
29.03.2024 21:47 Відповісти
З цього приводу на думку спадає одеський анекдот про ліжка в відомому будинку.
показати весь коментар
29.03.2024 19:59 Відповісти
показати весь коментар
29.03.2024 20:03 Відповісти
Черга тепер на курси до «послиці» буде… В ДУС кадровики з мокрими лобами розброньовують цих челядників, Зеленського … Облік В/зобов'язаних треба вести
Хоть би вони встигли пройти оті ВЛК у військоматах….
Умеров з тимошенком, може, хоть копійчину зароблять, для закупівлі дронів у притули!,
показати весь коментар
29.03.2024 20:38 Відповісти
Ці хоч не сидять на шиї платників податків, а самостійно заробляють, чого не скажеш про їх кабінетно-офісних колег, які надають свої послуги за бюджетні кошти.
показати весь коментар
29.03.2024 20:41 Відповісти
Посередині то верещучка?
показати весь коментар
29.03.2024 22:00 Відповісти
Єрмаку хлопчики набридлі
показати весь коментар
29.03.2024 20:04 Відповісти
Він однолюб.
показати весь коментар
29.03.2024 21:10 Відповісти
Смірнова, мабуть, не просто так звільнили, а підготували для нього якесь "дуже відповідальне" крісло
показати весь коментар
29.03.2024 20:04 Відповісти
Їх всіх послами в Англію відправлять.
показати весь коментар
29.03.2024 20:17 Відповісти
Головні хто заправляє всім це Єрмак і Татаров .
показати весь коментар
29.03.2024 20:07 Відповісти
Маючи величезний досвід у галузі міжнародної юриспруденції, Ірина Мудра підготувала та опрацювала велику кількість пропозицій до проєктів законів, що вплинули на діяльність банків та фінансової системи України.
Починаючи з 2015 року, Ірина Мудра очолювала команду юристів "Ощадбанку" та безпосередньо брала участь у юридичному супроводі арбітражного процесу у справі "Ощадбанк" проти РФ щодо відшкодування збитків, завданих незаконною анексією Криму.
І як, допоміг величезний досвід в відшкодуванні збитків? Скільки повернули в Україну?
показати весь коментар
29.03.2024 20:07 Відповісти
Колись вона була симпатичною (трохи схожа на актрису Дж.Конеллі). Але постаріла
показати весь коментар
29.03.2024 20:11 Відповісти
??? Ну точно треба брати, це ж найголовніше. А мівіну холодною водою може запарити?
показати весь коментар
29.03.2024 20:15 Відповісти
дивлячись в якому отворі організму.

до 36,6 по Цельсію нагріти може
показати весь коментар
29.03.2024 20:23 Відповісти
Ощадбанк, мабуть, самий найгірший з українських банків по культурі та зручності обслуговування клієнтів. І якщо б держава на законодавчому рівні не змушувало би певні категорії населення отримувати послуги тільки в Ощадбанку, він би вже давно збанкрутів
показати весь коментар
29.03.2024 20:20 Відповісти
У мене був батько, помер в 2013році, брат помер в 2021році.
Після них залишились заощадження в Ощадбанку ,вклади після 2008року.
На запит про зняття, нам відмовил, мотивуючи наказом Мінфіна.
Так що, громадяни України не тримайте кошти в Ощадбанку.
показати весь коментар
29.03.2024 20:48 Відповісти
Це потужна зміна. Дуже потужна.
показати весь коментар
29.03.2024 20:09 Відповісти
показати весь коментар
29.03.2024 20:10 Відповісти

З мови зняли!
показати весь коментар
29.03.2024 20:19 Відповісти
Ванья підлогі світу і пекельні борошна !
показати весь коментар
29.03.2024 20:22 Відповісти

Влучно, немов стрілою з цибулі Робін Гуда!
показати весь коментар
29.03.2024 20:27 Відповісти
коли вже себе змінить разом з єрмаком!
показати весь коментар
29.03.2024 20:10 Відповісти
показати весь коментар
29.03.2024 20:11 Відповісти
Яке ж воно нікчемне зависливе створіння, побачив як герой ваєнкамата двух сосен жмакає і собі туди ж. Що там мендель ,уже раділа царіца в ночь АТ щєлі нєта сина нєта дочь?
показати весь коментар
29.03.2024 20:13 Відповісти
Когда все плохо надо не кровати переставлять.....
показати весь коментар
29.03.2024 20:13 Відповісти
А, самого керівника ОПи замінити слабо? Боїшся щоб багато правди не випливло.
показати весь коментар
29.03.2024 20:15 Відповісти
разом прийшли , разом підуть на одну зону ...
показати весь коментар
29.03.2024 20:40 Відповісти
Головне,що тих двох, які значаться офіційно в списках рос.агентів в Британії,він принципово не чіпає.
показати весь коментар
29.03.2024 20:16 Відповісти
Щось наш Стюарт Літтл шаблею розмахався
показати весь коментар
29.03.2024 20:17 Відповісти
відчувається наполеглива робота
з 60 заступників змінив двоїх
Тепер все буде чудово-кури почнуть нести яйця
відразу з цінниками 27 грн
показати весь коментар
29.03.2024 20:17 Відповісти
Заступників у Єрмака навряд 60. Мабуть ти про радників.
показати весь коментар
29.03.2024 20:39 Відповісти
Олена Ковальська

З 2022 року - керівниця Кабінету Керівника Офісу Президента То есть у Ермака даже свой "кабинет" есть? Наплодили кучу всякой херни...
показати весь коментар
29.03.2024 20:19 Відповісти
"керівниця кабінету керівника Офісу Президента" (вікіпедія)
У приміщення в якому сидить єрмак є власна керівниця.
показати весь коментар
29.03.2024 20:40 Відповісти
керівниця Кабінету Керівника Офісу Президента
*************
А у цієї керівниці хіба не повинен теж бути свій Офіс? А у цього Офісу ще одна керівниця.
А у керівниці Офісу керівниці Кабінету Керівника Офісу Президента, очевидно мають бути радники.
Тоді так, - позаштатний радник керівниці Офісу керівниці Кабінету Керівника Офісу Президента.


показати весь коментар
29.03.2024 20:48 Відповісти
Це орден Бене Ґессерит уже в грі?
показати весь коментар
29.03.2024 20:24 Відповісти
Мудро
показати весь коментар
29.03.2024 20:24 Відповісти
Ірина Мудра - ну прямо як Дашка Нещасна . Звідки вони повилазили ? Якась заміна з натяком - Олексія та Андрія на Олену та Ірину . Мабуть шеф сказав - ніякого ЛГБТ .
показати весь коментар
29.03.2024 20:37 Відповісти
Татарова та Шурму не можна.
Цікаво, що в них є на цю криворізьку нікчему...
показати весь коментар
29.03.2024 20:38 Відповісти
Все ближе к Ермаку.
показати весь коментар
29.03.2024 20:43 Відповісти
Час, невблаганно збігає до кінця, у Конституційного гаранта…
Треба і відповідати за криваві «здобутки»…
показати весь коментар
29.03.2024 20:43 Відповісти
Шо він може міняти якщо він передав владу дерьмаку
показати весь коментар
29.03.2024 21:05 Відповісти
Отлично ща они ******** за границу с бабулетами зелёного яНеЛоха и новая команда дальше присосётся к сисе общаку Украины!!!не верю все воры!!!
показати весь коментар
29.03.2024 21:09 Відповісти
Гулять то гулять ,ще єрмака заміни , Вова.
показати весь коментар
29.03.2024 21:12 Відповісти
Чоловіки були не до вподоби
показати весь коментар
29.03.2024 21:19 Відповісти
tZE inform

@tZEinform

·

https://twitter.com/tZEinform/status/1773775675633135780 1 ч

"Звільнити Дніпрова Олексія Сергійовича з посади Заступника Керівника Офісу Президента України" Указ №203/2024. Посаду втратив останній професіонал, який забезпечував хоч якийсь лад в діловодстві і обігу документів всередині цього хаосу, що називається "Офісом президента".
Саме він наполягав на обов'язковому візування всіх документів з грифом безпосередньо президентом, що приводило в скажену лють Єрмака, мимо якого йшли усі грифовані документи.
Тепер всі секретні документи опиняться в руках Єрмака, у якого навіть немає допуску до роботи з ними.
показати весь коментар
29.03.2024 21:21 Відповісти
....тут підглянув.... керівниця кабінету охвісу ,...
це ж придумати так треба, потужно,...аж страшно.
показати весь коментар
29.03.2024 21:26 Відповісти
Мудру,а чого ні безгуглу?
показати весь коментар
29.03.2024 21:38 Відповісти
Ірина Мудра - не верю!!! Таких там нет! Вот в безмозглу - верю.
показати весь коментар
30.03.2024 00:31 Відповісти
Хорошие там специалисты: банковские работники, финансисты, подскажут где больше воровать.
Старые тоже неплохие специалисты были:
Смирнов Андрій Олександрович За даними ЗМІ, в ухвалі Вищого антикорупційного суду у справі № 991/1532/20 був причетний до втечі судді https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D0%B0%D1%83%D1%81_%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Миколи Чауса https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%B2_%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%96%D0%B9_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-14 [
показати весь коментар
30.03.2024 00:55 Відповісти