5341 відвідувач онлайн
8 152 43

Швейцарія відмовиться від нейтралітету в разі нападу РФ, - президентка Амгерд

амгерд

У разі нападу Росії Швейцарія планує захищатися від агресора спільно зі своїми європейськими партнерами, які є членами НАТО.

Про це заявила президентка Швейцарської Конфедерації та міністр оборони Віола Амгерд, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Der Standart.

За її словами, ініціатива з протиповітряної оборони "Європейський небесний щит" передбачає застереження про нейтралітет.

"Якщо на Швейцарію буде скоєно напад, то ситуація зміниться, і нейтралітет перестане діяти", - пояснила Амгерд.

В цьому випадку Швейцарія зможе "організувати нашу оборону з партнерами", додала вона.

Амгерд зазначила, що як і у випадку з будь-якою іншою системою озброєнь, є надія, що оборонний щит "не буде розгорнуто". Однак, наголосила вона, співпраця допоможе Швейцарії в разі оборони.

Швейцарія бере участь в ініціативі, висунутій Німеччиною минулого року, яка спрямована, зокрема, на спільні закупівлі, навчання та обмін інформацією, наприклад, даними радарів.

Топ коментарі
+33
якщо вас бьють - в нас нейтралітет
якщо нас - допоможіть нам!!!

яка хитрожопа нація
показати весь коментар
09.04.2024 15:37 Відповісти
+21
Це як? Якщо нападуть на Швейцарію, то відбивати агресію вона планує разом з партнерами, а якщо нападуть на партнерів, то у них нейтралітет? Це якось ну дуже вже хитро.
показати весь коментар
09.04.2024 15:48 Відповісти
+16
Ребята, сначала нужно от нейтралитета отказываться. Вот тогда никто и не нападет. Ваш Кэп Украинская очевидность.
показати весь коментар
09.04.2024 15:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ребята, сначала нужно от нейтралитета отказываться. Вот тогда никто и не нападет. Ваш Кэп Украинская очевидность.
показати весь коментар
09.04.2024 15:35 Відповісти
Це, тіпа, якби стара діва-феміністка розказувала, - "якщо мене згвалтують, то наступного разу буду брати з собою презерватив". )))
показати весь коментар
09.04.2024 15:42 Відповісти
а що ви хотіли від країни фіолетових корів і прорашиської нестлє ?
показати весь коментар
09.04.2024 17:14 Відповісти
а це не буде ТРОШКИ пізно??
показати весь коментар
09.04.2024 15:36 Відповісти
Оце вже заявочка! Оце потужно!
показати весь коментар
09.04.2024 15:36 Відповісти
якщо вас бьють - в нас нейтралітет
якщо нас - допоможіть нам!!!

яка хитрожопа нація
показати весь коментар
09.04.2024 15:37 Відповісти
І не кажіть. А Ліхтенштейн (фінансами повністю пов'язаний з .ch) -- ще хитродупіший.

Багато "інтересного" з'ясується, якщо почати копати походження знаменитого швейцарського (і ліхтенштейнського) "багатства".
показати весь коментар
09.04.2024 16:21 Відповісти
то взагалі князівство а не держава 😁
показати весь коментар
10.04.2024 06:29 Відповісти
А ВЕНЕДіКТОВА все точно передала в Кремль? Усі плани Швейцарії? Вона справно рулила справою Байден -Порошенко , аж дві справи відкрила .Шпигуну Деркачу дала сцену з плівками , за що вова потім нагородив його керівництвом Енергоатому а Єрмак відправи цю ПРокурорську шлюху до Швейцарії, де вона успішно відмивала , користуючись своїм статусом прослиці ,бабло рашистським олігархам ...
тепер ховається тихенько бо НАБУ в Україні проснулось а Шило вилазь з мішка та все розповідає про всіх...
показати весь коментар
09.04.2024 15:40 Відповісти

ПОСЛИЦЯ-ПРОКУРОРША ПЕРЕДАЄ привід МАЛЮКУ З ШВЕЙЦАРІЇ
показати весь коментар
09.04.2024 15:41 Відповісти
Як казав задорнов, горіти йому в пеклі, ну тупі…тупі і сша і європа. Кацапи нападають на тих, в кого є нейтралітет. Щоб не напали треба обʼєднуватись і міліторизовуватись раніш
показати весь коментар
09.04.2024 15:40 Відповісти
гигигиги.....
швейцарія заробила на євреях, на нацистах, на кацапах.
придумала якусь херню, про швейцарський банк і колотять понти.
вже нікому не цікаво.
банки існують різні і на будь який смак.
навіть, годинники, просрали японцям.
то кому потрібно нападати на швейцарію?
показати весь коментар
09.04.2024 15:44 Відповісти
С 2013-го года швейцарские банки на крючке Минюста США. Обязаны отчитываться обо всех грязных деньгах, иначе уголовное преследование и закрытие учитывая силу Америки.
показати весь коментар
09.04.2024 15:57 Відповісти
"банки існують різні і на будь який смак" .
Існують навіть банки, яких не існує ("монобанк").
І валюти, яких не існує, також існують ("криптовалюти").
показати весь коментар
09.04.2024 16:16 Відповісти
показати весь коментар
09.04.2024 15:45 Відповісти
Швецарія процвітала навіть при Гітлеру,зберігаючи гроші нацистів.
показати весь коментар
09.04.2024 15:47 Відповісти
Більш того, Адік мав там воєнні заводи. Це була гарантія, що вони не будуть розбомблені
показати весь коментар
09.04.2024 15:57 Відповісти
Гітлер планував ліквідувати Швейцарію. Називав її "прищем на тілі Європи".
Відомі плани нападу на Швейцарію разом з італійськими військами. Більша частина Швейцарії мала бути включена до складу Рейху.
показати весь коментар
09.04.2024 15:59 Відповісти
Тоесть пока 100 лет все европейские страны скидывались и организовывались на оборону, швейцарские евреи ложили на всех болт и кричали что они нейтральны. А когда на Швейцарию нападут то она сразу потребует чтобы ее защищали те на кого она ложила с прибором. Ето как вообще назвать?
показати весь коментар
09.04.2024 15:48 Відповісти
хуцпа
показати весь коментар
09.04.2024 16:21 Відповісти
Хітро виїбані.
показати весь коментар
09.04.2024 16:29 Відповісти
Це як? Якщо нападуть на Швейцарію, то відбивати агресію вона планує разом з партнерами, а якщо нападуть на партнерів, то у них нейтралітет? Це якось ну дуже вже хитро.
показати весь коментар
09.04.2024 15:48 Відповісти
показати весь коментар
09.04.2024 15:53 Відповісти
Це називається політика хітро виїбаних) охоронців папаши рімськога))
показати весь коментар
09.04.2024 16:30 Відповісти
"гнила туфта" від швейцарських банківських "гаманців", в котрих докуя грошей рашиськоготерориста і вбивці українського народу
показати весь коментар
09.04.2024 15:54 Відповісти
Ух-ты, а так можно, оказывается?
показати весь коментар
09.04.2024 15:54 Відповісти
А НАТО у відповідь: а сплатіть-но 2% вашого ВВП за останні50 років.
Хитродупі які.
показати весь коментар
09.04.2024 15:54 Відповісти
Что то либо её слова трактуются (переведены) неверно. Либо она чёкнутая... т.е. исходя из фразы "Если на Швейцарию нападут..." получается следующее:
что если нападут на Германию, Францию, Австрию, Италию и другие соседние страны... то нейтралитет будет.. но если нападут на Швейцарию именно, то она выйдет из нейтралитета? и куда войдёт?
показати весь коментар
09.04.2024 15:55 Відповісти
Не переживаймо - у НАТО їх приймуть заднім числом за 1 день.
показати весь коментар
09.04.2024 19:13 Відповісти
Але так, згоден, мабуть перевели криво.
показати весь коментар
09.04.2024 19:15 Відповісти
Це не та Швейцарія, яка вже два з половиною роки сцить дати дозвіл третім країнам на передачу "свого" озброєння Україні? Ооо! Ці парні будуть воювати до останнього холостого патрона...
показати весь коментар
09.04.2024 16:01 Відповісти
Так за легендою, у них у кожного військовозобов'язаного вдома сейф з м-16.
Але тепер буде краще, якщо у сейфі буде кілька дронів?
показати весь коментар
09.04.2024 16:20 Відповісти
Краще шоб у кожного був хаймарс чи петріот в сейфі. Бо ті м-16 їм вороженькі в сраку запхають і буде "пітушок на палочкє".
показати весь коментар
09.04.2024 16:58 Відповісти
Це як в анекдоті: "- єслі я паґібну ф баю, прашу щітать мєня камуністом. - а єслі нєт? - а єслі нєт, так нєт!"
показати весь коментар
09.04.2024 16:22 Відповісти
вони там взагалі притомні?)))
показати весь коментар
09.04.2024 16:39 Відповісти
. Офіційні особи з Чехії стверджують, що деякі країни-союзники Росії постачають снаряди Україні, повідомляє американська газета Wall Street Journal.
"Офіційні особи (з Чехії) ухиляються від інформації про те, звідки надходять снаряди (в Україну), але стверджують, що серед постачальників також є російські союзники", - йдеться у повідомленні видання, але подробиць не надали.
Видання зазначає, що Чехія почала шукати артилерійські снаряди для України незадовго до початку нападу Кацапсько-Монгольської орди.
показати весь коментар
09.04.2024 16:48 Відповісти
"почала шукати артилерійські снаряди для України незадовго до початку"

той момент, коли чехі - більші українці ніж українці...
показати весь коментар
09.04.2024 17:00 Відповісти
Ну й добре що не розповідають Зеленим будангам, бо ті один раз попіаряться і на тому поставки закінчаться
показати весь коментар
09.04.2024 20:32 Відповісти
Може відмовитися зараз. Щоб потім не відгрібати? Та нарешті дозволили поставки зброї в Україну. Ті ж самі танки, снаряди до гепардів.
показати весь коментар
09.04.2024 17:25 Відповісти
Нє ну еуропейці за своє сите життя моглиб поборотися, це в нас за жебрацтво і корупцію бажаючих не має....
показати весь коментар
09.04.2024 18:02 Відповісти
"Рожеві поні", такі "рожеві поні"...
Це було б смішно, якби не було сумно.
показати весь коментар
09.04.2024 18:59 Відповісти
после нападения рашки-поздно пить боржоми когда почки отвалились!
показати весь коментар
09.04.2024 19:09 Відповісти