12234 відвідувача онлайн
8 219 43

Швейцарія відмовиться від нейтралітету в разі нападу РФ, - президентка Амгерд

амгерд

Про це заявила президентка Швейцарської Конфедерації та міністр оборони Віола Амгерд, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Der Standart.

За її словами, ініціатива з протиповітряної оборони "Європейський небесний щит" передбачає застереження про нейтралітет.

"Якщо на Швейцарію буде скоєно напад, то ситуація зміниться, і нейтралітет перестане діяти", - пояснила Амгерд.

В цьому випадку Швейцарія зможе "організувати нашу оборону з партнерами", додала вона.

Амгерд зазначила, що як і у випадку з будь-якою іншою системою озброєнь, є надія, що оборонний щит "не буде розгорнуто". Однак, наголосила вона, співпраця допоможе Швейцарії в разі оборони.

Швейцарія бере участь в ініціативі, висунутій Німеччиною минулого року, яка спрямована, зокрема, на спільні закупівлі, навчання та обмін інформацією, наприклад, даними радарів.

Топ коментарі
+33
якщо вас бьють - в нас нейтралітет
якщо нас - допоможіть нам!!!

яка хитрожопа нація
показати весь коментар
09.04.2024 15:37 Відповісти
+21
Це як? Якщо нападуть на Швейцарію, то відбивати агресію вона планує разом з партнерами, а якщо нападуть на партнерів, то у них нейтралітет? Це якось ну дуже вже хитро.
показати весь коментар
09.04.2024 15:48 Відповісти
+16
Ребята, сначала нужно от нейтралитета отказываться. Вот тогда никто и не нападет. Ваш Кэп Украинская очевидность.
показати весь коментар
09.04.2024 15:35 Відповісти

Завантаження...