Швейцарія відмовиться від нейтралітету в разі нападу РФ, - президентка Амгерд

Про це заявила президентка Швейцарської Конфедерації та міністр оборони Віола Амгерд, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Der Standart.
За її словами, ініціатива з протиповітряної оборони "Європейський небесний щит" передбачає застереження про нейтралітет.
"Якщо на Швейцарію буде скоєно напад, то ситуація зміниться, і нейтралітет перестане діяти", - пояснила Амгерд.
В цьому випадку Швейцарія зможе "організувати нашу оборону з партнерами", додала вона.
Амгерд зазначила, що як і у випадку з будь-якою іншою системою озброєнь, є надія, що оборонний щит "не буде розгорнуто". Однак, наголосила вона, співпраця допоможе Швейцарії в разі оборони.
Швейцарія бере участь в ініціативі, висунутій Німеччиною минулого року, яка спрямована, зокрема, на спільні закупівлі, навчання та обмін інформацією, наприклад, даними радарів.
якщо нас - допоможіть нам!!!
яка хитрожопа нація