Кабмін призначив Перхуна в.о. директора БЕБ

Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко, інформує Цензор.НЕТ.
"Новим в.о. керівника Бюро економічної безпеки КабМін призначив Сергія Перхуна", - йдеться в повідомленні.
Посаду в.о. директора БЕБ обіймав Андрій Пащук.
Раніше Перхун обіймав посаду заступника керівника Територіального управління БЕБ у Київській області, а згодом заступника директора БЕБ.
Татарову з Єрмаком зовсім в іншу сторону. А ЗЄ, схоже, вже ніхто і не питає.