9859 відвідувачів онлайн
3 787 37

Надання консульських послуг за наявності військово-облікових документів потрібне для розуміння кількості громадян України за кордоном, - Фріз

біженці

Згідно з українським та міжнародним законодавством немає механізму депортації людей під час воєнного стану з інших країн.

Про це заявила членкиня комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, нардепка "Європейської солідарності" Ірина Фріз, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

"Надання консульських послуг буде відбуватися протягом 60-ти днів з часу набуття чинності цього закону з одночасною актуалізацією даних. Тобто чоловік призовного віку може прийти, щоб отримати консульську послугу за ці 60 днів і може оновити свої дані. Зазначити місце перебування, контактні дані для того, щоб Міністерство оборони і Генштаб мали чітке розуміння, яка кількість громадян перебуває за кордоном", - зазначила парламентарка.

За словами Фріз, про жодну депортацію з-за кордону українців не йдеться.

"Зараз згідно з чинним законодавством, і українським, і міжнародним, немає механізму депортації людей під час воєнного стану з інших країн. Жодної депортації відбуватися не буде. Це лише для військового обліку потрібно для Міністерства оборони", - додала нардепка.

Топ коментарі
+9
Зрозуміло що депортацуії небуде, бо у нормальних країнах працюють Закони. Вам "слугам наурода" та "янєлоху" дай волю то ви всіх би у товарних вагонах депортували назад й пох7й вам що у людей які давно живуть за кордоном вже є фінансові зобов'язання й не тільки в країні проживання.
Відкрити рекрутінгові центри з гарантією (з/п, відпустка, лікування у разі поранення, виплати родині у разі загибелі, збереження статусу резидента) від країни де людина резидент , проживає, вони не здатні а якусь херню то "будь ласка".
показати весь коментар
10.04.2024 11:20 Відповісти
+5
Ну ну, будуть визначати кількість громадян по військових документах
А жінки та діти це вже не громадяни?
показати весь коментар
10.04.2024 11:22 Відповісти
+5
В новом законе прописано, что повестка может быть выслана на электронную почту, то есть идёшь в консульство, там тебе уточняют данные, берут все сведения и начинают высылать повестки. Потом тцк подаёт на тебя в розыск за неявку и дальше по накатанной. Хочу посмотреть на людей, которые на это подпишутся.
показати весь коментар
10.04.2024 11:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
вже і європейська солідарність підспівує, зе!шмарклі.
докерувались.
показати весь коментар
10.04.2024 11:19 Відповісти
Beta раби на Засрашці, лізуть подихати за шизонутого ***** та його ідеї є#ануті.
А країни на їх нападають є#ануті сусіди-нелюди завжди проводять примусову мобілізацію для ЗАХИСТУ!
показати весь коментар
10.04.2024 11:39 Відповісти
Дурко тебе глючить. Де ти побачило що я щось вимагаю? Йди проспись.
P. S. путин-*****.
Кацап- раб *********** на швабре.
РФія - страна террористов и военньіх преступников.
Кацап&хуйлопутин&рфія - ПНХ!
показати весь коментар
10.04.2024 12:03 Відповісти
З вовками жити - по вовчому... підспівувати.
показати весь коментар
10.04.2024 11:33 Відповісти
Зрозуміло що депортацуії небуде, бо у нормальних країнах працюють Закони. Вам "слугам наурода" та "янєлоху" дай волю то ви всіх би у товарних вагонах депортували назад й пох7й вам що у людей які давно живуть за кордоном вже є фінансові зобов'язання й не тільки в країні проживання.
Відкрити рекрутінгові центри з гарантією (з/п, відпустка, лікування у разі поранення, виплати родині у разі загибелі, збереження статусу резидента) від країни де людина резидент , проживає, вони не здатні а якусь херню то "будь ласка".
показати весь коментар
10.04.2024 11:20 Відповісти
Цікаво, а портнов зі своїм синком призовного віку, депутат трубіцин прийдуть до Українських консульств для актуалізації даних?
показати весь коментар
10.04.2024 11:21 Відповісти
Ну ну, будуть визначати кількість громадян по військових документах
А жінки та діти це вже не громадяни?
показати весь коментар
10.04.2024 11:22 Відповісти
жінки це інша форма життя
показати весь коментар
10.04.2024 11:41 Відповісти
Мабуть, з ОПУ тепер, збільшать призначення отих послиць з посвідченням про закінчення курсів по мінету до КОНСУЛЬСТВ України, бо там, сидять цілими сім'ями, НЕВИЇЗДНІ, по >15 років мордуються без повернення в Україну!!

Кулеба з усим ОПУ, недопрацьовують, геть про Українців забули з цим Оманом!!
показати весь коментар
10.04.2024 11:22 Відповісти
В новом законе прописано, что повестка может быть выслана на электронную почту, то есть идёшь в консульство, там тебе уточняют данные, берут все сведения и начинают высылать повестки. Потом тцк подаёт на тебя в розыск за неявку и дальше по накатанной. Хочу посмотреть на людей, которые на это подпишутся.
показати весь коментар
10.04.2024 11:23 Відповісти
Їх ніхто не видасть за це Україні, дійсно поки немає таких міжніродних законів. Але тут інша халепа. Наприклад, елементарно у людині в Варшаві вкрадуть сумку з документами. Людині потрібно зробити нові документи, вона йде у консульство- алеу консульстві скажуть, -не робимо послуги, не зробимо документи без військового квитка. Але військовий квіток теж вкрали. І що людині робить в такій сітуації??
показати весь коментар
10.04.2024 13:29 Відповісти
Зачем человеку за границей это делать? Доверенность можно сделать у местного нотариуса.
показати весь коментар
10.04.2024 11:38 Відповісти
во дебилы
а надання платних справок про несудімість - потрібне для розуміння кількості судимих?
де тих розумників випікають, су"кабл"ть
показати весь коментар
10.04.2024 11:39 Відповісти
"Зараз згідно з чинним законодавством, і українським, і міжнародним, немає механізму депортації людей" Джерело:

"Була б людина, а "механізм" знайдеться..."
показати весь коментар
10.04.2024 11:40 Відповісти
Членкиня комитету, евросолидаркиня-порохоботкиня Фриз желает всех подсчитать.
показати весь коментар
10.04.2024 11:41 Відповісти
показати весь коментар
10.04.2024 11:42 Відповісти
Зебіл - це невиліковно.
показати весь коментар
10.04.2024 11:52 Відповісти
Да нет,я не зебил,это порохоботы-солидаристы похоже уже танцуют под дудку агента козыря.
показати весь коментар
10.04.2024 11:54 Відповісти
А козирю треба мобілізувати людей, чи треба навпаки, зруйнувати всі мобілізаційні процеси?
показати весь коментар
10.04.2024 11:56 Відповісти
Козыря самого нужно мобилизовать,а еще лучше допросить,узнать про его связь с гэрэушным папой и спросить по какому праву он занимается мобилизацией.
показати весь коментар
10.04.2024 12:02 Відповісти
А якщо людина у поспіху, евакуювалася у перші дні війни, наприклад. Наприклад, з Херсону. І загубила військовий квіток. Як їй бути?? Чи наприклад , елементарно, в неї вкрали в Німеччині сумку з документами і грішми. І їй потрібна консульська підтримка, щоб зробити нові документи. А їй кажуть, не зробимо нові документи без військового квитка. Так військовий квиток теж викрали. І що людині робить?? Якщо держава відмовляється в допомозі своїм громадянам, це як називається??
показати весь коментар
10.04.2024 11:42 Відповісти
права людини - поняття незнайоме для привида юридичної сістеми України
показати весь коментар
10.04.2024 11:44 Відповісти
Права людини- поняття незнайомі для "юристів", які пройшли двотижневі курси у Трускавці, в Зе-Україні.
показати весь коментар
10.04.2024 13:23 Відповісти
Вони що, зовсім розум втратили? Для того щоб розуміти кількисть вісковозобовьязаних за кордоном ім потрібні вісково облікові документи.
Питаня- Навіщо ви вбахапли міліони в "Обері" та інши електроні бази даних?
Як що громадянин став на консульсский учет вже автамотично він опиняется у базі даних.
Як що виіхава за кордон згідно з законом, теж е данні про перетен кордону. Як що переплив Тису то він не піде ставати на консульский учет сто відсотково.
показати весь коментар
10.04.2024 11:51 Відповісти
Оберіг ще в процесі. Мені он після того як спалили мою справу, де було написано про мою срочку у Цахал, вже третю повістку прислали. І це при тому що я ходив по перших двох, й мені як іноземцю відмовили у мобілізації, а у іноземний легіон не взяли через наявність вже українського громадянства.
показати весь коментар
10.04.2024 12:19 Відповісти
Дибіли. Цих людей ви точно тепер втратите: ніхто не піде у ваші консульства. Всі тепер будуть чекати на нові документи ЄС. Була надія, шо ці люди повернуться після війни, але тепер ні.
показати весь коментар
10.04.2024 12:53 Відповісти
Норма об обязательном предоставления военно-учетного документа юридический НИКЧЁМНА и не может вызвать перед людьми НИКАКИХ юридических, правовых последствий!

Так как, на момент пересечения государственной границы единственным ОБЯЗАТЕЛЬНЫМ документом был - ЗАГРАН ПАСПОРТ!!!!

Следовательно требовать наличие ЛЮБОГО ДРУГОГО документа НИКТО НЕ ИМЕЕТ ПРАВА!!!!

А так как закон обратной силы НЕ ИМЕЕТ, то даже вписав это "требование" будь куда - это НЕ БУДЕТ ИМЕТЬ НИКАКОГО ЮРИДИЧЕСКОГО значения !!!!!
показати весь коментар
10.04.2024 14:58 Відповісти
Это всё задумано для будущего шантажа ТЕХ, кто прийдет по любому вопросу в косульство или посольство.

Они рассчитывают на запугивание людей и незнание норм права.

Поэтому хотят под любым соусом получить доступ к человеку, что бы начать угрожать лично каждому... Им плевать, что это незаконно и преступно...

Они рассчитывают - выманить людей... путём шантажа, чез их имущество, угроз уголовной ответственности, через запугивание и давление на их родных.
показати весь коментар
10.04.2024 15:05 Відповісти
В связи с тем, что нормы международного права ОБЯЗЫВАЮТ государства выдавать своим гражданам действующие паспорта - у государств НЕТ права его не выдавать НИ ПО КАКОЙ ПРИЧИНЕ...!

Единственным условием для оформления и выдачи паспорта есть ГРАЖДАНСТВО (допускается, но не обязательна - оплата бланка и пошлина )!
А так как за рубежом ТОЛЬКО ЗАГРАН.ПАСПОРТ может служить подтверждением гражданства человека - то любое требование чего либо еще - это умышленная попытка государства НЕ ПРИЗНАТЬ человека своим гражданином!

Пишите письмо в Консульство Украины ( на эл.адрес или заказное письмо с вложениями описью) ТРЕБОВАНИЕ ВЫДАТЬ вам новый действующий паспорт в связи с (указываете причину) и что если они не выдадут вам паспорт - вы будете считать себя лицами БЕЗ ГРАЖДАНСТВА, как утратившими украинское по вине государства Украина! Подаёте копию этого письма властям страны фактического своего пребывания с заявлением о том, что с этого момента вы являетесь "лицом без гражданства" и просите их предоставить обеспечить вас необходимимы документами в с соответствии с этим статусом.

А со временем получите и их гражданство.
показати весь коментар
10.04.2024 15:17 Відповісти
Доя тех, кто будет рассказывать что "нельзя ТАК выйти из гражданства" - я вам сразу говорю, что ТАКИМ образом вы фиксируете фактическое положением дел - а именно, что государство Украина НЕ ПРИЗНАЛА вас своим гражданом, не выдав вам действующий паспорт согласно норма международного права!
Это не "выход из гражданства", а констатация факта, что с этого момента вы являетесь "лицом без гражданства " ( Апатрид ) по вине Украины !
показати весь коментар
10.04.2024 15:29 Відповісти