У 2024 році Україна має $6 млрд для закупівлі озброєнь, - Камишін

Про це сказав міністр із питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс Україна.
"Весь бюджет оборони на 2024 рік - близько $40 млрд - із цієї суми $30 млрд - це зарплати і виплати військовослужбовцям, з решти $10 млрд без урахування витрат на ПММ і форму, на купівлю озброєнь залишається $6 млрд. Це та сума, яку ми сьогодні маємо в контрактах для наших виробників, насамперед українських, і це дуже мало, оскільки наші виробничі можливості втричі більші", - пояснив міністр.
За його словами, Україна веде переговори з іноземними партнерами щодо купівлі за їхні кошти виробів української військової промисловості, з подальшим переданням цієї техніки, озброєнь ЗСУ.
Також Камишін розповів, що за низкою позицій Україна готова закривати потреби за рахунок власного виробництва. У 2024 році - це бронетехніка, всі види (наземні, літальні, морські) безпілотних систем, артилерійські системи.
Бо Українці ДОНАТИТИ шлють для підтримки Захисникам, а оті з ОПУ ВРУ КМУ суддівсько-адвокатські, аж поопухали від мівіни, запареної в ДУС, агентом ФСБ аристдрочером-падПалкофнікам!!?