10016 відвідувачів онлайн
5 050 11

У Лисичанську російський військовий розстріляв двох цивільних

окупанти

Колишній боєць російського штурмового підрозділу "Шторм-Z" розстріляв з автомата двох цивільних жителів окупованого Лисичанська.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор.

"До повномасштабного вторгнення цей росіянин неодноразово відбував покарання за розбої, крадіжки, ДТП. Але за участь у бойових діях отримав право перебувати на волі. Тепер в нього знову з’явилася можливість повернутися на фронт – скористався він нею швидко", - йдеться в повідомленні.

За інформацією російських Telegram-каналів, тіла лисичанців із вогнепальними пораненнями знайшли в будинку одного із загиблих. Згодом за підозрою у вбивстві затримали 57-річного російського військового Василя Сажина. Він визнав, що розпивав із місцевими жителями алкоголь, а потім вони посварилися, і він розстріляв обох чоловіків з автомата.

Топ коментарі
+24
Ну якщо розпивав з жертвами алкоголь, то таких собутильників-мешканців не шкода!
показати весь коментар
18.04.2024 10:43 Відповісти
+19
Оце саме тільки що сказав - прочитавши статтю: "Порядна людина випивать з кацапом не буде!" На двох "русскомирцев" стало менше!
показати весь коментар
18.04.2024 10:47 Відповісти
+8
,,ждуни" дочекались!
показати весь коментар
18.04.2024 10:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну якщо розпивав з жертвами алкоголь, то таких собутильників-мешканців не шкода!
показати весь коментар
18.04.2024 10:43 Відповісти
Оце саме тільки що сказав - прочитавши статтю: "Порядна людина випивать з кацапом не буде!" На двох "русскомирцев" стало менше!
показати весь коментар
18.04.2024 10:47 Відповісти
Денис Казанский у себя в ТГ пишет В Луганской области российский уголовник из батальона «Шторм Z" расстрелял из автомата двух сослуживцев.
показати весь коментар
18.04.2024 10:48 Відповісти
,,ждуни" дочекались!
показати весь коментар
18.04.2024 10:59 Відповісти
👍
показати весь коментар
18.04.2024 12:54 Відповісти
Мабуть, інструктував московит, коригувальників…
показати весь коментар
18.04.2024 11:01 Відповісти
Він визнав, що розпивав із місцевими жителями алкоголь, а потім вони посварилися.

Орк-зек розстріляв ждунів.

НЕ ЗУПИНЯЙТЕСЯ!!!
показати весь коментар
18.04.2024 11:04 Відповісти
На трьох кацапстанців буде менше.
показати весь коментар
18.04.2024 11:18 Відповісти
Извечный камень преткновения на рф - ты меня уважаешь?
показати весь коментар
18.04.2024 11:39 Відповісти
Щоб отримати нагороду особисто з рук *****. І довгоочікувану відпустку до мацкви. О, відірветься ... по повній.
показати весь коментар
18.04.2024 12:05 Відповісти
Поняли теперь, каково оно - с оккупантами квасить?
показати весь коментар
18.04.2024 14:47 Відповісти