11103 відвідувача онлайн
1 226 23

Польща через російську атаку по Україні піднімала в повітря винищувачі

польща,літак

Польща піднімала свої винищувачі через ракетні удари РФ по території України.

Про це повідомили в Оперативному командуванні Збройних сил Польщі, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні вночі спостерігалася інтенсивна діяльність дальньої авіації РФ, пов'язана з нанесенням ракетних ударів по об'єктах, розташованих на території України", - йдеться в повідомленні.

В Оперативному командуванні Збройних сил Польщі зазначили, що були активовані все необхідні процедури для забезпечення безпеки повітряного простору.

О 8:00 за київським часом у Польщі повідомили, що чергування літаків припинилося.

"У зв'язку зі зменшенням рівня загрози чергові повітряні операції в повітряному просторі Польщі були припинені, а розгорнуті сили і засоби повернулися до стандартної оперативної діяльності", - йдеться в повідомленні.

Командування зазначило, що польська армія постійно слідкує за ситуацією на українській території та залишається в постійній готовності забезпечити безпеку польського повітряного простору.

Топ коментарі
+9
Піднімала щоби що? Більш нічого у них там не піднялося?
"Не хочеш... какать - не мучай попу".
показати весь коментар
19.04.2024 11:12 Відповісти
+8
Селфи наверное сделать на фоне пролетающих через польскую территорию ракет?
показати весь коментар
19.04.2024 11:11 Відповісти
+8
Колись десятиліттями жартували з французів, ну на кшталт "в кожного французького солдата обов'язково має бути біла хустинка". Але за результатами цієї війни, почесне місце головного героя військових анекдотів займуть поляки, та їх винищувачі, котрі регулярно злітають спостерігати за пролітаючими ракетами.
показати весь коментар
19.04.2024 11:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Фермери теж почали сильніше кордон пильнувати?
показати весь коментар
19.04.2024 11:10 Відповісти
після двох років - поляки почали піднімати винищувачі...
... ще два роки потрібно щоб винищувачі почали слідувати за ракетами
... і ще два - що почали наводити на ціль
... а збивати - це питання десятиліть
показати весь коментар
19.04.2024 12:34 Відповісти
Селфи наверное сделать на фоне пролетающих через польскую территорию ракет?
показати весь коментар
19.04.2024 11:11 Відповісти
Піднімала щоби що? Більш нічого у них там не піднялося?
"Не хочеш... какать - не мучай попу".
показати весь коментар
19.04.2024 11:12 Відповісти
Навіщо? Якій з цього зиск? Дарма витратили пальне та ресурс літаків. Ну, тільки шо пілоти трошки потренувались.
показати весь коментар
19.04.2024 11:12 Відповісти
Думаю поляки використовують це як навчання в умовах близьких до бойових.
показати весь коментар
19.04.2024 11:14 Відповісти
люда, де там бойові умови? Ти що *******?!
показати весь коментар
19.04.2024 12:28 Відповісти
Тут как бы уже пора тренироваться сбивать ракеты/шахеды в реальных условиях, а не тренировками полетов заниматься...
показати весь коментар
19.04.2024 11:19 Відповісти
Всі вже знають що пшеки це курви.
показати весь коментар
19.04.2024 11:13 Відповісти
Фермери не дадуть пролетіти ракетам, бо там українське зерно.
показати весь коментар
19.04.2024 11:14 Відповісти
Колись десятиліттями жартували з французів, ну на кшталт "в кожного французького солдата обов'язково має бути біла хустинка". Але за результатами цієї війни, почесне місце головного героя військових анекдотів займуть поляки, та їх винищувачі, котрі регулярно злітають спостерігати за пролітаючими ракетами.
показати весь коментар
19.04.2024 11:15 Відповісти
Герої. Це неабияка сміливість потрібна...
показати весь коментар
19.04.2024 11:19 Відповісти
Польща-лайно. Історія йде по колу.
показати весь коментар
19.04.2024 11:21 Відповісти
Один народ,одна культура,язык и религия а на выходе все собираются драпать от орков.
показати весь коментар
19.04.2024 11:23 Відповісти
а я б написав так;
польща піднімала в повітря ф 16 тому що ***** пустило ракети по Україні.
а Україна не піднімала ф 16 бо їх у неї нема нікуя.
показати весь коментар
19.04.2024 11:25 Відповісти
А хто винний?! Поляки,німці чи американський народ,що Україна має те що має, тобто нічого окрім ЗСУ, яким допомога від самої України мізерна. Тільки реально бачити своє болото не може Тільки нерозумний
показати весь коментар
19.04.2024 11:37 Відповісти
яка ви гидотна
показати весь коментар
19.04.2024 23:30 Відповісти
Щоб безпечно супроводжувати ракети рашістів до України
показати весь коментар
19.04.2024 11:40 Відповісти
Я, звісно, дилетант у військовій справі (шкільні роки у військових містечках та військову кафедру в сссрівському. універі у минулому сторіччі можна не рахувати). Але чи безпечно здійснювати тренувальні польоти у зоні можливого ураження "чужими" (ледь не написав "ворожими") засобами ППО? Чи вони точно знають, що ППО "працювати" не буде?
показати весь коментар
19.04.2024 11:56 Відповісти
польща піднімала свої літаки з однією метою - аби не дати ЗСУ збити підрські ракети над польщею. Зніміть вже рожеві окуляри.
показати весь коментар
19.04.2024 12:26 Відповісти
Як варіант
показати весь коментар
19.04.2024 13:21 Відповісти
А ось навіщо Польща піднімає літаки- я не знаю. Навіть якщо ракета (чи 10 ракет) буде летіти на Польщу, прямо на Варшаву, то вони нічого не зроблять. Для того потрібно провести засідання всіх країн НАТО і там вирішити чи це дійсно є ракета і чи вона летить. При тому Угорщина не погодиться. Потім потрібно стурбуватися, а пізніше сильно стурбуватися. І лише потім може, а скоріше ні, щось зроблять. Так навіщо питається ганяти літаки.
показати весь коментар
19.04.2024 13:47 Відповісти