10675 відвідувачів онлайн
2 597 25

Росіяни мобілізували майже 60% гірників на окупованій частині сходу України, - Луганська ОВА

Мобілізація шахтарів на ТОТ України

Про це заявив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, значну кількість цих підприємств до таких економічних показників довели самі окупанти й не тільки відсутністю бажання вкладати гроші в розвиток сфери, а й примусовою мобілізацією.

"До прикладу, через примусову мобілізацію, коли на шахті "Червоний партизан" ледве збирали по шість чоловіків у зміну. Загалом на тимчасово окупованих територіях було мобілізовано майже 60 відсотків гірників.

Топ коментарі
+20
Упс. А шо ж они касками не стучали. При клятых бандеровцах это работало.
показати весь коментар
26.04.2024 10:14 Відповісти
+18
Нічого,вони в більшості дуже хотіли на росію.Нехай жруть тепер
показати весь коментар
26.04.2024 10:02 Відповісти
+15
А у 14 році шахтарі могли бомжів під Донецькою ОДА та Луганськім СБУ розігнати за 5 хв...але Ахметка усі зусилля направив у гудок...а шахтарі язика запхали в дупу та чекали чим це закінчиться ..ось і дочекалися.
показати весь коментар
26.04.2024 10:19 Відповісти

Завантаження...