7373 відвідувача онлайн
2 115 16

Німеччина не делегуватиме представників на "інавгурацію" Путіна

путін

Представників Німеччини не буде на так званій "інавгурації" Володимира Путіна.

Про це повідомила речниця МЗС ФРН Катрін Дешауер на брифінгу в понеділок, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Німеччина не братиме участь у цьому заході", - зазначила вона.

На запитання щодо можливої присутності посла ФРН у Москві вона повторила: "Ми не будемо представлені".

Зазначимо, що так звана "інавгурація" російського диктатора Путіна запланована на 7 травня. Раніше про те, що вони не будуть делегувати своїх представників, повідомили кілька держав, зокрема Чехія, Естонія, Латвія та Литва. Також на російську церемонію не приїде прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян.

Топ коментарі
+6
показати весь коментар
06.05.2024 14:24 Відповісти
+4
якщо забули як її звуть, то пишіть просто "бразільська курва" - її всі знають
показати весь коментар
06.05.2024 14:06 Відповісти
+2
На "інавгурації" ***** можуть бути тільки діряві покидьки та *****.🤮
показати весь коментар
06.05.2024 13:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
На "інавгурації" ***** можуть бути тільки діряві покидьки та *****.🤮
показати весь коментар
06.05.2024 13:52 Відповісти
Приїде Орбан і Фіцо...та делегація африканських країн.
показати весь коментар
06.05.2024 13:53 Відповісти
"інавгурація" в стилі тропічєской вечірки - у набєдрєних повязках і з кісткою у госі -

буде повний капець.... повний "глобальний юг" !
показати весь коментар
06.05.2024 14:02 Відповісти
Забули про бразильця, як його, Лула та Сіська.
показати весь коментар
06.05.2024 14:03 Відповісти
якщо забули як її звуть, то пишіть просто "бразільська курва" - її всі знають
показати весь коментар
06.05.2024 14:06 Відповісти
Приідуть і ярі прихильники путлєра і ті хто і вашим і нашим
показати весь коментар
06.05.2024 13:56 Відповісти
Шо и аньки не будит?
показати весь коментар
06.05.2024 14:00 Відповісти
Путин признался, что не хотел пугать Меркель своим.... собаком Баскервілей

показати весь коментар
06.05.2024 14:05 Відповісти
Лабрадор - мирный пес, в отличии от х-ла.
показати весь коментар
06.05.2024 14:39 Відповісти
а чо так?
показати весь коментар
06.05.2024 14:09 Відповісти
показати весь коментар
06.05.2024 14:24 Відповісти
глобальный юг поможет

показати весь коментар
06.05.2024 14:52 Відповісти
Навіть Ангелочки не буде?
показати весь коментар
06.05.2024 14:37 Відповісти
две путинские подружки-********** точно будут ле-пен и кнайсль... ну и орбан с вучичем
показати весь коментар
06.05.2024 14:38 Відповісти
Липенша оказалась сук-кой, нанесла удар в спину осудив вторжение 22-го года. Так шо вряд ли.
показати весь коментар
06.05.2024 14:44 Відповісти
Кнайсль башкой поехала и в парашу переехала, эту вряд ли пригласят, хотя...