8685 відвідувачів онлайн
3 595 16

Рада призначила Різника новим суддею КС

Рада призначила Різника суддею Конституційного Суду

Верховна Рада України призначила Сергія Різника новим суддею Конституційного Суду.

Про це повідомив нардеп "Голосу" Ярослав Железняк, передає Цензор.НЕТ.

Кандидатуру Різника підтримали 276 парламентарів.

Голова ЦПК Віталій Шабунін заявив, що це перший суддя КСУ, обраний за новою процедурою за участю Дорадчої групи експертів з міжнародниками у складі. 

Сергій Різник є доктором юридичних наук, професором кафедри конституційного права юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Львівського університету.

Топ коментарі
+4
Якщо Слуги проголосували ЗА, це означає, що він за просроченного.
показати весь коментар
23.05.2024 14:53 Відповісти
+4
Насторожує,що цей процес активізувався саме зараз,коли КВНівська просрочка почала комплексувати з приводу своєї легітимності,а якщо врахувати,що в парламенті депутатів мало,більшість-це "дворняшки" Єрмака і їх союзники з ОПЗЖ,то це виглядає,як підготовка до диктатури.
показати весь коментар
23.05.2024 15:06 Відповісти
+3
щоб правильно
трактував владу
просроченного
показати весь коментар
23.05.2024 14:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
щоб правильно
трактував владу
просроченного
показати весь коментар
23.05.2024 14:43 Відповісти
це якщо незалежний
показати весь коментар
23.05.2024 14:47 Відповісти
Якщо Слуги проголосували ЗА, це означає, що він за просроченного.
показати весь коментар
23.05.2024 14:53 Відповісти
Теж мучать сумніви. І що, і самого єрмака зможе посадити? Дуже сумнівно.
показати весь коментар
23.05.2024 15:03 Відповісти
Неможливо бути за простроченого згідно Конституції.
Максимальний строк виконання повноважень складає 30 днів згідно ст. 104 КУ, але при обов'язковому обранні нового президента.
Ст. 108 КУ не надає попередньому президенту права виконання обов'язків Президента України на період до обрання і вступу на пост нового Президента України як ст. 112 КУ.
показати весь коментар
23.05.2024 23:27 Відповісти
Насторожує,що цей процес активізувався саме зараз,коли КВНівська просрочка почала комплексувати з приводу своєї легітимності,а якщо врахувати,що в парламенті депутатів мало,більшість-це "дворняшки" Єрмака і їх союзники з ОПЗЖ,то це виглядає,як підготовка до диктатури.
показати весь коментар
23.05.2024 15:06 Відповісти
Різник??! З "Шахтаря"?? Новий контракт??
показати весь коментар
23.05.2024 15:07 Відповісти
Рєзнік
показати весь коментар
23.05.2024 15:11 Відповісти
Шойхет

показати весь коментар
23.05.2024 16:17 Відповісти
О! Призначили "правильну" людину, так щоб клоун на все життя.
показати весь коментар
23.05.2024 15:10 Відповісти
Різник , підходяча для судді фамілія .
показати весь коментар
23.05.2024 15:43 Відповісти
Друзі, я вчився з Сергієм Різником в ЛНУ. Чудовий спеціаліст, хороша людина з правильними поглядами. От навіщо це виливання помиїв на голову людини, яку Ви в очі не бачили. Вітаю Сергія з новим призначенням, впевнений у його поміркованості і фаховості.
показати весь коментар
23.05.2024 17:42 Відповісти
а він
за Конституцію?

чи
за ВічноЗеленого Пєрєсідєнта?
показати весь коментар
23.05.2024 19:47 Відповісти
Зе ВЖЕ є узурпатором і порушником Статті 5 Конституції.

Якщо Різник голосуватиме за продовження простроченного Зе - він стане співучасником злочину узурпації влади Зеленським / Їрмаком.

І ось тоді Різнику - щіре та довічне 'вітання'.
Передайте йому, будь ласка.
показати весь коментар
23.05.2024 19:57 Відповісти